Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 11 сессиясының N 11/4 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 11 шілдедегі N 18/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 шілдеде N 2371 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды облыстық мәслихатының 2013 жылғы 27 маусымдағы ХVІ сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы Х сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 107 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 176 шешімін іске асыру мақсатында, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 11 сессиясының N 11/4 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2082 болып тіркелген, 2013 жылғы 7 қаңтардағы N 001 (1072) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), Теміртау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы 12 сессиясының N 12/4 "Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 11 сессиясының N 11/4 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2165 болып тіркелген, 2013 жылғы 22 ақпандағы N 022 (1093) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), Теміртау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 1 сәуірдегі 14 сессиясының N 14/4 "Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 11 сессиясының N 11/4 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2291 болып тіркелген, 2013 жылғы 19 сәуірдегі N 15 "Новый Темиртау" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"9 755 663" сандары "10 353 930" сандарымен ауыстырылсын;
"9 327 058" сандары "9 152 553" сандарымен ауыстырылсын;
"65 397" сандары "78 083" сандарымен ауыстырылсын;
"338 157" сандары "1 098 243" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"10 114 899" сандары "10 688 166" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:

О внесении изменений и дополнений в решение 11 сессии Темиртауского городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 11/4 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 11 июля 2013 года N 18/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 июля 2013 года N 2371. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях реализации Решения XVI сессии Карагандинского областного маслихата от 27 июня 2013 года N 176 "О внесении изменений в решение X сессии Карагандинского областного маслихата от 5 декабря 2012 года N 107 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 11 сессии Темиртауского городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 11/4 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2082, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 7 января 2013 года N 001 (1072), внесены изменения и дополнения решением 12 сессии Темиртауского городского маслихата от 30 января 2013 года N 12/4 "О внесении изменений и дополнений в решение 11 сессии Темиртауского городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 11/4 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2165, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 22 февраля 2013 года N 022 (1093), внесены изменения решением 14 сессии Темиртауского городского маслихата от 1 апреля 2013 года N 14/4 "О внесении изменений в решение 11 сессии Темиртауского городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 11/4 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2291, опубликовано в газете "Новый Темиртау" от 19 апреля 2013 года N 15), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
подпункте 1):
цифры "9 755 663" заменить цифрами "10 353 930";
цифры "9 327 058" заменить цифрами "9 152 553";
цифры "65 397" заменить цифрами "78 083";
цифры "338 157" заменить цифрами "1 098 243";
в подпункте 2):
цифры "10 114 899" заменить цифрами "10 688 166";
в подпункте 4):

"алу 3 500 мың теңге" сөздері "21 500 мың теңге" сөздерімен ауыстырылсын;
"0" саны "25 000" сандарымен ауыстырылсын;
2) 2-тармақта:
"338 157" сандары "1 098 243" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы азатжолдағы "." тыныс белгісі ";" тыныс белгісімен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы азатжолдармен толықтырылсын:
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға – 757 407 мың теңге, оның ішінде:
инженерлік инфрақұрылымды дамытуға – 70 919 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға – 686 488 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға – 2 679 мың теңге.";
3) 5-тармақта:
"165 554" сандары "196 494" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"99 394" сандары "130 334" сандарымен ауыстырылсын;
азатжолдармен толықтырылсын:
"мүгедек балаларға;
даму мүмкіндіктері шектеулі балаларға;";
4) 6-тармақта:
"144 965" сандары "12 424" сандарымен ауыстырылсын;
5) көрсетілген шешімге 1, 5-қосымшалар осы шешімге 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы
В. Свиридов
КЕЛІСІЛДІ
"Теміртау қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б. Қонақаева
2013 жылғы 11 шілде
Теміртау қалалық мәслихатының
2013 жылғы 11 шілдедегі
18 сессиясының N 18/4 шешіміне
1-қосымша
Теміртау қалалық мәслихатының
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
11 сессиясының N 11/4 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер

слова "минус 3 500 тысяч тенге" заменить словами "21 500 тысяч тенге";
цифру "0" заменить цифрами "25 000";
2) в пункте 2:
цифры "338 157" заменить цифрами "1 098 243";
в девятом абзаце знак препинания "." заменить на знак препинания ";";
дополнить абзацами следующего содержания:
"на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы – 757 407 тысяч тенге, в том числе:
на развитие инженерной инфраструктуры – 70 919 тысяч тенге;
на развитие транспортной инфраструктуры – 686 488 тысяч тенге;
на увеличение штатной численности местных исполнительных органов – 2 679 тысяч тенге.";
3) в пункте 5:
цифры "165 554" заменить цифрами "196 494";
подпункте 2):
цифры "99 394" заменить цифрами "130 334";
дополнить абзацами:
"детям-инвалидам;
детям с ограниченными возможностями в развитии;";
4) в пункте 6:
цифры "144 965" заменить цифрами "12 424";
5) приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата
В. Свиридов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования города Темиртау"
Б. Кунакаева
11 июля 2013 года
Приложение 1
к решению 18 сессии
Темиртауского городского маслихата
от 11 июля 2013 года N 18/4
Приложение 1
к решению 11 сессии
Темиртауского городского маслихата
от 14 декабря 2012 года N 11/4
Городской бюджет на 2013 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы