Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 11/90 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы N 12/105 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 ақпанда N 2170 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 қаңтардағы № 23/1-23 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 23.01.2014 № 23/1-23 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 11/90 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2086 болып тіркелген, 2013 жылғы 9 қаңтардағы N 3 "Балқаш өңірі", 2013 жылғы 9 қаңтардағы N 3 "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған), шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
2) тармақшада:
"4 674 797" сандары "4 758 946" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"243 000" сандары "327 149" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бірінші абзацында "243 000" сандары "327 149" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацында "0" саны "84 149" сандарымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 1 және 8 қосымшалары осы шешімге 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы                            Л. Тукбаева
Қалалық мәслихаттың хатшысы                К. Рахимберлина
Қалалық мәслихаттың
2013 жылғы 30 қаңтардағы
N 12/105 шешіміне
1 қосымша
Қалалық мәслихаттың
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
N 11/90 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 11/90 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 30 января 2013 года N 12/105. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 февраля 2013 года N 2170. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 23 января 2014 года № 23/1-23)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 23.01.2014 № 23/1-23).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 11/90 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2086, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 9 января 2013 года N 3, "Северное Прибалхашье" от 9 января 2013 года N 3) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "4 674 797" заменить цифрами "4 758 946";
в подпункте 5):
цифры "243 000" заменить цифрами "327 149";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифры "243 000" заменить цифрами "327 149";
в абзаце четвертом цифру "0" заменить цифрами "84 149";
2) приложения 1 и 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Л. Тукбаева
Секретарь городского маслихата             К. Рахимберлина
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 30 января 2013 года N 12/105
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 14 декабря 2012 года N 11/90
Городской бюджет на 2013 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру

Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы