Қаражал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XI сессиясының N 87 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының ХII сессиясының 2013 жылғы 5 ақпандағы N 100 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 ақпанда N 2180 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтіп кетуіне байланысты тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XI сессиясының N 87 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2084 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 31 желтоқсандағы N 52-1 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
2) тармақшадағы:
"2 163 446" сандары "2 170 446" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 3 000" сандары "алу 10 000" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "3 000" сандары "10 000" сандарына ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "0" саны "7 000" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің N 1, 6 қосымшалары осы шешімнің N 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
ХII сессияның төрағасы
Т. Теміров
Қалалық мәслихаттың хатшысы
З. Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2013 жылғы 5 ақпандағы
XII сессиясының N 100 шешіміне
1 қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
XI сессиясының N 87 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті
Санаты
сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение XI сессии Каражалского городского маслихата от 19 декабря 2012 года N 87 "О бюджете города на 2013-2015 годы"
Решение ХII сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 5 февраля 2013 года N 100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 февраля 2013 года N 2180. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XI сессии Каражалского городского маслихата от 19 декабря 2012 года N 87 "О бюджете города на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2084, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 31 декабря 2012 года N 52-1) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "2 163 446" заменить цифрами "2 170 446";
в подпункте 5):
цифры "минус 3 000" заменить цифрами "минус 10 000";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифры "3 000" заменить цифрами "10 000";
в абзаце четвертом цифру "0" заменить цифрами "7 000";
2) приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель XII сессии
Т. Темиров
Секретарь городского маслихата
З. Оспанова
Приложение 1
к решению XII сессии
Каражалского городского маслихата
от 5 февраля 2013 года N 100
Приложение 1
к решению XI сессии
Каражалского городского маслихата
от 19 декабря 2012 года N 87
Бюджет города Каражал на 2013 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование