Қаражал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XI сессиясының N 87 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының ХIV сессиясының 2013 жылғы 27 наурыздағы N 109 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 сәуірде N 2306 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтіп кетуіне байланысты тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XI сессиясының N 87 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2084 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 31 желтоқсандағы N 52-1 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешіміне, оған Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 5 ақпандағы XII сессиясының N 100 "Қаражал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XI сессиясының N 87 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2180 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 23 ақпандағы N 8-9 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешімімен өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"2 163 446" сандары "1 922 336" сандарына ауыстырылсын;
"1 556 277" сандары "1 315 167" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2 170 446" сандары "1 932 608" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 10 000" сандары "алу 13 272" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"10 000" сандары "13 272" сандарына ауыстырылсын;
"7 000" сандары "10 272" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5-қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
XIV сессияның төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысы
З. Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2013 жылғы 27 наурыздағы
XIV сессиясының N 109 шешіміне
1-қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
XI сессиясының N 87 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті
Санаты
сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение XI сессии Каражалского городского маслихата от 19 декабря 2012 года N 87 "О бюджете города на 2013-2015 годы"
Решение ХIV сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 27 марта 2013 года N 109. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 апреля 2013 года N 2306. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XI сессии Каражалского городского маслихата от 19 декабря 2012 года N 87 "О бюджете города на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2084, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 31 декабря 2012 года N 52-1), в которое внесены изменения решением ХII сессии Каражалского городского маслихата от 5 февраля 2013 года N 100 "О внесении изменений в решение XI сессии Каражалского городского маслихата от 19 декабря 2012 года N 87 "О бюджете города на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2180, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 23 февраля 2013 года N 8-9), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 163 446" заменить цифрами "1 922 336";
цифры "1 556 277" заменить цифрами "1 315 167";
в подпункте 2):
цифры "2 170 446" заменить цифрами "1 932 608";
в подпункте 5):
цифры "минус 10 000" заменить цифрами "минус 13 272";
в подпункте 6):
цифры "10 000" заменить цифрами "13 272";
цифры "7 000" заменить цифрами "10 272";
2) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель XIV сессии,
секретарь городского маслихата
З. Оспанова
Приложение 1
к решению XIV сессии
Каражалского городского маслихата
от 27 марта 2013 года N 109
Приложение 1
к решению XI сессии
Каражалского городского маслихата
от 19 декабря 2012 года N 87
Бюджет города Каражал на 2013 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
қаржы активтерін сатып алу
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
5) Бюджет тапшылығы (профициті)
-13272
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
13272
қарыздар түсімі
3000
қарыздарды өтеу
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
10272
Қаражал қалалық мәслихатының
2013 жылғы 27 наурыздағы
XIV сессиясының N 109 шешіміне
2-қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
XI сессиясының N 87 шешіміне
4-қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін
нысаналы трансферттер
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
640363
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
140018
Нысаналы даму трансферттері
500345
оның ішінде:
Облыстың білім беру басқармасы
89039
Қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге
7240
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
55634
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға
16548
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
5520
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4097
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
631
Арнаулы әлеуметтік қызмет стандарттарын енгізуге
631
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
12713
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
12713
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
34822
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
34822
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2813
Әлеуметтiк маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданiшiлiк қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын демеу қаржыландыру
2813
Нысаналы даму трансферттері
500345
оның ішінде:
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
500345
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
500345
Қаражал қалалық мәслихатының
2013 жылғы 27 наурыздағы
XIV сессиясының N 109 шешіміне
3-қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
XI сессиясының N 87 шешіміне
5-қосымша
2013 жылға арналған қаланың бюджеттік бағдарламаларының
әкімшіліктеріне нысаналы трансферттер
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
640363
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
140018
Нысаналы даму трансферттері
500345
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімі
89039
Қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге
7240
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
55634
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға
16548
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға
5520
Жалпы және орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтауға
4097
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
631
Арнаулы әлеуметтік қызмет стандартын енгізуге
631
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
12713
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
12713
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

4) Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
приобретение финансовых активов
поступления от продажи финансовых активов государства
5) Дефицит (профицит) бюджета
-13272
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
13272
поступление займов
3000
погашение займов
используемые остатки бюджетных средств
10272
Приложение 2
к решению XIV сессии
Каражалского городского маслихата
от 27 марта 2013 года N 109
Приложение 4
к решению XI сессии
Каражалского городского маслихата
от 19 декабря 2012 года N 87
Целевые трансферты из областного бюджета на 2013 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего
640363
в том числе:
Целевые текущие трансферты
140018
Целевые трансферты на развитие
500345
в том числе:
Управление образования области
89039
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7240
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
55634
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
16548
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
5520
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
4097
Управление координации занятости и социальных программ области
631
На введение стандартов специальных социальных услуг
631
Управление сельского хозяйства области
12713
На проведение противоэпизоотических мероприятий
12713
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
34822
На жилищно-коммунальное хозяйство
34822
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2813
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
2813
Целевые трансферты на развитие
500345
в том числе:
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
500345
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
500345
Приложение 3
к решению XIV сессии
Каражалского городского маслихата
от 27 марта 2013 года N 109
Приложение 5
к решению XI сессии
Каражалского городского маслихата
от 19 декабря 2012 года N 87
Распределение целевых трансфертов по администраторам
бюджетных программ на 2013 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего
640363
в том числе:
Целевые текущие трансферты
140018
Целевые трансферты на развитие
500345
в том числе:
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
89039
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7240
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
55634
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
16548
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
5520
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного и среднего и общего среднего образования
4097
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
631
На введение стандартов специальных социальных услуг
631
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
12713
На проведение противоэпизоотических мероприятий
12713
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

37635
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
34822
Әлеуметтiк маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданiшiлiк қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын демеу қаржыландыру
2813
Нысаналы даму трансферттері
500345
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
500345
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
500345

37635
На жилищно-коммунальное хозяйство
34822
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
2813
Целевые трансферты на развитие
500345
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
500345
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
500345