Қаражал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XI сессиясының N 87 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының ХV сессиясының 2013 жылғы 2 мамырдағы N 121 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 мамырда N 2322 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтіп кетуіне байланысты тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XI сессиясының N 87 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2084 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 31 желтоқсандағы N 52-1 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешіміне, оған Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 5 ақпандағы XII сессиясының N 100 "Қаражал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XI сессиясының N 87 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2180 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 23 ақпандағы N 8-9 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған), Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 27 наурыздағы ХIV сессиясының N 109 "Қаражал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XI сессиясының N 87 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркеу нөмірі 2306, 2013 жылғы 20 сәуірдегі N 15 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешімдерімен өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"1 922 336" сандары "1 973 376" сандарына ауыстырылсын;
"601 196" сандары "652 236" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"1 932 608" сандары "1 983 648" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
XV сессияның төрағасы
С. Мамин
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
З. Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2013 жылғы 2 мамырдағы
XV сессиясының N 121 шешіміне
қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
XI сессиясының N 87 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті
Санаты
сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение XI сессии Каражалского городского маслихата от 19 декабря 2012 года N 87 "О бюджете города на 2013-2015 годы"
Решение ХV сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 2 мая 2013 года N 121. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 мая 2013 года N 2322. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XI сессии Каражалского городского маслихата от 19 декабря 2012 года N 87 "О бюджете города на 2013 - 2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2084, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 31 декабря 2012 года N 52-1), в которое внесены изменения решениями ХII сессии Каражалского городского маслихата от 5 февраля 2013 года N 100 "О внесении изменений в решение XI сессии Каражалского городского маслихата от 19 декабря 2012 года N 87 "О бюджете города на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2180, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 23 февраля 2013 года N 8-9), ХIV сессии Каражалского городского маслихата от 27 марта 2013 года N 109 "О внесении изменений в решение XI сессии Каражалского городского маслихата от 19 декабря 2012 года N 87 "О бюджете города на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2306, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 20 апреля 2013 года N 15) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 922 336" заменить цифрами "1 973 376";
цифры "601 196" заменить цифрами "652 236";
в подпункте 2):
цифры "1 932 608" заменить цифрами "1 983 648";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель XV сессии
С. Мамин
Секретарь городского маслихата
З. Оспанова
Приложение
к решению XV сессии
Каражалского городского маслихата
от 2 мая 2013 года N 121
Приложение 1
к решению XI сессии
Каражалского городского маслихата
от 19 декабря 2012 года N 87
Бюджет города Каражал на 2013 год
Категория
сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование