Қаражал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XI сессиясының № 87 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының ХXI сессиясының 2013 жылғы 30 қыркүйектегі № 162 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 қазанда № 2391 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтіп кетуіне байланысты тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XI сессиясының № 87 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2084 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 31 желтоқсандағы № 52-1 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешіміне, оған Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 5 ақпандағы XII сессиясының № 100 "Қаражал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XI сессиясының № 87 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2180 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 23 ақпандағы № 8-9 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған), Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 27 наурыздағы ХIV сессиясының № 109 "Қаражал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XI сессиясының № 87 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2306 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 20 сәуірдегі № 15 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған), Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 2 мамырдағы XV сессиясының № 121 "Қаражал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XI сессиясының № 87 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2322 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 11 мамырдағы № 18 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған), Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 10 шілдедегі XIX сессиясының № 143 "Қаражал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XI сессиясының № 87 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2369 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 27 шілдедегі № 29 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешімдерімен өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение XI сессии Каражалского городского маслихата от 19 декабря 2012 года № 87 "О бюджете города на 2013-2015 годы"
Решение ХXI сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 30 сентября 2013 года № 162. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 октября 2013 года № 2391. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XI сессии Каражалского городского маслихата от 19 декабря 2012 года № 87 "О бюджете города на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2084, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 31 декабря 2012 года № 52-1), в которое внесены изменения решениями ХII сессии Каражалского городского маслихата от 5 февраля 2013 года № 100 "О внесении изменений в решение XI сессии Каражалского городского маслихата от 19 декабря 2012 года № 87 "О бюджете города на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2180, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 23 февраля 2013 года № 8-9), ХIV сессии Каражалского городского маслихата от 27 марта 2013 года № 109 "О внесении изменений в решение XI сессии Каражалского городского маслихата от 19 декабря 2012 года № 87 "О бюджете города на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2306, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 20 апреля 2013 года № 15), ХV сессии Каражалского городского маслихата от 2 мая 2013 года № 121 "О внесении изменений в решение XI сессии Каражалского городского маслихата от 19 декабря 2012 года № 87 "О бюджете города на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2322, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 11 мая 2013 года № 18), ХIX сессии Каражалского городского маслихата от 10 июля 2013 года № 143 "О внесении изменений в решение XI сессии Каражалского городского маслихата от 19 декабря 2012 года № 87 "О бюджете города на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2369, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 27 июля 2013 года № 29) следующие изменения:

872030
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
270308
Нысаналы даму трансферттері
601722
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
270308
оның ішінде:
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
3962
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға
3962
Облыстың білім басқармасы
89269
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7240
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
55634
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайту
16548
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
5520
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтауға
4097
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
230
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
631
Арнаулы әлеуметтік қызмет стандартын енгізуге
631
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
12713
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
12713
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
151822
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
151822
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
11911
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау

872030
в том числе:
Целевые текущие трансферты
270308
Целевые трансферты на развитие
601722
в том числе:
Целевые текущие трансферты
270308
в том числе:
Управление экономики и бюджетного планирования области
3962
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
3962
Управление образования области
89269
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7240
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
55634
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
16548
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
5520
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
4097
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
230
Управление координации занятости и социальных программ области
631
На введение стандартов специальных социальных услуг
631
Управление сельского хозяйства области
12713
На проведение противоэпизоотических мероприятий
12713
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
151822
На жилищно-коммунальное хозяйство
151822
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
11911
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям

2813
Жұмыспен қамтудың жол картасы 2020 бағдарламасы шеңберінде қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамытуға
9098
Нысаналы даму трансферттері
601722
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
601722
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде кейінге қалдыру шартымен 2013 жылға арналған облыстық бюджет жобасына енгізілген бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
101377
оның ішінде:
Инженерлік инфрақұрылым
82358
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
519364
Қаражал қалалық мәслихатының
2013 жылғы 30 қыркүйектегі
XXI сессиясының № 162 шешіміне
3 қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
XI сессиясының № 87 шешіміне
5 қосымша
Нысаналы трансферттерді 2013 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша бөлу
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Барлығы

2813
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
9098
Целевые трансферты на развитие
601722
в том числе:
Управление строительства области
601722
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы, включенные в проект областного бюджета с отлагательными условиями на 2013 год
101377
в том числе:
Инженерная инфраструктура
82358
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
519364
Приложение 3
к решению XXI сессии
Каражалского городского маслихата
от 30 сентября 2013 года № 162
Приложение 5
к решению XI сессии
Каражалского городского маслихата
от 19 декабря 2012 года № 87
Распределение целевых трансфертов по администраторам бюджетных программ на 2013 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего

872030
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
270308
Нысаналы даму трансферттері
601722
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімі
89269
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7240
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
55634
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайту
16548
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
5520
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтауға
4097
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
230
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
631
Арнаулы әлеуметтік қызмет стандартын енгізуге
631
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
13681
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
12713
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға
968
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
163733
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
151822
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
2813
Жұмыспен қамтудың жол картасы 2020 бағдарламасы шеңберінде қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамытуға
9098
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2994
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға
2994
Нысаналы даму трансферттері
601722
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
601722
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде кейінге қалдыру шартымен 2013 жылға арналған облыстық бюджет жобасына енгізілген бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
101377
оның ішінде:
Инженерлік инфрақұрылым
82358
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
519364

872030
в том числе:
Целевые текущие трансферты
270308
Целевые трансферты на развитие
601722
в том числе:
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
89269
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7240
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
55634
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
16548
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
5520
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
4097
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
230
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
631
На введение стандартов специальных социальных услуг
631
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
13681
На проведение противоэпизоотических мероприятий
12713
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
968
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
163733
На жилищно-коммунальное хозяйство
151822
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
2813
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
9098
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2994
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
2994
Целевые трансферты на развитие
601722
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
601722
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы, включенные в проект областного бюджета с отлагательными условиями на 2013 год
101377
в том числе:
Инженерная инфраструктура
82358
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
519364