Сәтбаев қалалық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 13 сессиясының N 103 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы N 129 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 8 сәуірде N 2284 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 13 сессиясының N 103 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2067 болып тіркелген және "Шарайна" газетінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы 64 (2035) нөмірінде ресми жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"4 524 176" сандары "3 683 333" сандарына ауыстырылсын;
"3 303 847" сандары "2 463 004" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"4 524 176" сандары "3 713 739" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"0" саны "алу 30 406" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "0" саны "30 406" сандарына ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "0" саны "30 406" сандарына ауыстырылсын;
2) 3 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"539 297" сандары "94 076" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"634 648" сандары "239 026" сандарына ауыстырылсын
3) 4 тармақтағы:
жетінші, сегізінші, тоғызыншы, оныншы, он бірінші, он үшінші, он төртінші, он бесінші және он алтыншы абзацтар алынып тасталсын;
4) 5 тармақтағы:
екінші, бесінші және алтыншы абзацтар алынып тасталсын;
5) келесі мазмұндағы 10-1 тармақпен толықтырылсын:
"10-1. 2013 жылға арналған қалалық бюджеттің құрамында бөлінетін бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
6) көрсетілген шешімде 1 қосымша осы шешімге 1 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
7) көрсетілген шешім осы шешімге 2 қосымшаға сәйкес 6 қосымшамен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение 13 сессии Сатпаевского городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 103 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 29 марта 2013 года N 129. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 апреля 2013 года N 2284. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 13 сессии Сатпаевского городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 103 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2067 и опубликовано 28 декабря 2012 года в N 64 (2035) газеты "Шарайна") следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 524 176" заменить цифрами "3 683 333";
цифры "3 303 847" заменить цифрами "2 463 004";
в подпункте 2):
цифры "4 524 176" заменить цифрами "3 713 739";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "минус 30 406";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифру "0" заменить цифрами "30 406";
в абзаце четвертом цифру "0" заменить цифрами "30 406";
2) в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "539 297" заменить цифрами "94 076";
в подпункте 2):
цифры "634 648" заменить цифрами "239 026";
3) в пункте 4:
абзацы седьмой, восьмой, девятый, десятый, одиннадцатый, тринадцатый, четырнадцатый, пятнадцатый и шестнадцатый исключить;
4) в пункте 5:
абзацы второй, пятый и шестой исключить;
5) дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Утвердить перечень распределяемых бюджетных программ в составе городского бюджета на 2013 год согласно приложению 6.";
6) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
7) указанное решение дополнить приложением 6 согласно приложению 2 к настоящему решению.

844515
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдық трансферттер
448893
соның ішінде:
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын жүзеге асыруға
24294
соның ішінде:
Еңбекпен қамту бағдарламасы
10878
кадрларды қайта даярлау
2604
еңбекақыны ішінара субсидиялау
1371
көшу үшін берілетін субсидиялар
1544
жастар тәжірибесі
5359
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
13416
2012-2020 жылдарға арналған моноқалаларды дамыту бағдарламасы аясында ағымдық іс-шараларды жүзеге асыру
420927
соның ішінде:
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жобаларды іске асыру үшін кредиттер бойынша пайыздық ставканы субсидиялау
168000
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру
13000
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
66427
білім беру нысандарын жөндеуге
66427
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
173500
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және абаттандыру
173500
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуге
3672
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
395622
соның ішінде:
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде 2013 жылға кейін қаржыландыру шартымен облыстық бюджет жобасына кіргізілген бюджеттік инвестициялық жобаларды жүзеге асыруға
386622
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
88000
инженерлік инфрақұрылым
88000
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
298622
көліктік инфрақұрылым
298622
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
9000

844515
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
448893
в том числе:
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
24294
в том числе:
Программа занятости
10878
переподготовка кадров
2604
частичное субсидирование заработной платы
1371
предоставление субсидий на переезд
1544
молодежная практика
5359
Обеспечение деятельности центров занятости населения
13416
На реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
420927
в том числе:
Субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
168000
Предоставление грантов на развитие новых производств в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
13000
Текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
66427
на ремонт объектов образования
66427
Текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
173500
жилищно-коммунальное хозяйство и благоустройство
173500
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
3672
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета
395622
в том числе:
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы, включенные в проект областного бюджета с отлагательными условиями на 2013 год
386622
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
88000
инженерная инфраструктура
88000
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
298622
транспортная инфраструктура
298622
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
9000