Сәтбаев қалалық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 103 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2013 жылғы 9 қазандағы № 173 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 қазанда № 2395 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 103 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2067 болып тіркелген және 2012 жылғы 28 желтоқсандағы 64 (2035) "Шарайна" газетінде жарияланған), Сәтбаев қалалық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы № 129 "Сәтбаев қалалық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 13 сессиясының № 103 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2284 болып тіркелген және 2013 жылғы 12 сәуірдегі 15 (2050) "Шарайна" газетінде жарияланған), Сәтбаев қалалық мәслихатының 2013 жылғы 11 шілдедегі № 152 "Сәтбаев қалалық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 103 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2354 болып тіркелген және 2013 жылғы 19 шілдедегі 29 (2064) "Шарайна" газетінде жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"4 156 229" сандары "4 275 519" сандарымен ауыстырылсын;
"1 366 543" сандары "1 482 643" сандарымен ауыстырылсын;
"9 247" сандары "12 337" сандарымен ауыстырылсын;
"2 768 150" сандары "2 768 250" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"4 207 741" сандары "4 327 031" сандарымен ауыстырылсын;
2) 3 тармақта:
1) тармақшадағы:
"98 534" сандары "98 634" сандарымен ауыстырылсын;
3) 4 тармақта:
бесінші абзацтағы "30 314" сандары "30 414" сандарына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 103 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 9 октября 2013 года № 173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 октября 2013 года № 2395. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 103 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2067 и опубликовано в газете "Шарайна" от 28 декабря 2012 года № 64 (2035)), внесены изменения и дополнения решением Сатпаевского городского маслихата от 29 марта 2013 года № 129 "О внесении изменений и дополнения в решение 13 сессии Сатпаевского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 103 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2284 и опубликовано в газете "Шарайна" от 12 апреля 2013 года в № 15 (2050)), решением Сатпаевского городского маслихата от 11 июля 2013 года № 152 "О внесении изменений и дополнений в решение Сатпаевского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 103 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2354 и опубликовано в газете "Шарайна" от 19 июля 2013 года в № 29 (2064)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 156 229" заменить цифрами "4 275 519";
цифры "1 366 543" заменить цифрами "1 482 643";
цифры "9 247" заменить цифрами "12 337";
цифры "2 768 150" заменить цифрами "2 768 250";
в подпункте 2):
цифры "4 207 741" заменить цифрами "4 327 031";
2) в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "98 534" заменить цифрами "98 634";
3) в пункте 4:
в абзаце пятом цифры "30 314" заменить цифрами "30 414";