Сәтбаев қаласы әкімдігінің "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарының және кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлардың тізімі туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы № 05/01 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 30 қазандағы N 26/18 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 қарашада N 2424 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 4 ақпандағы № 03/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 04.02.2016 № 03/01 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 1 наурыздағы № 05/01 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарының және кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлардың тізімі туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-6-117 болып тіркелген, 2011 жылдың 30 наурыздағы "Шарайна" газетінің № 25 (1891) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1 қосымшасы осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
көрсетілген қаулының 2 қосымшасы осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау әкім аппаратының басшысы А.С. Нысанбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қаласының әкімі
Ә.С. Омар
Сәтбаев қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 30 қазандағы
№ 26/18 қаулысына 1 қосымша
Сәтбаев қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 01 наурыздағы
№ 05/01 қаулысына 1 қосымша
Сәтбаев қаласы бойынша Президенттікке, Парламент және мәслихат депутаттығына, өзге де жергілікті өзін-өзі басқару органының мүшелігіне барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орындар
1
Сәтбаев қаласы
Ұлытау көшесі № № 86, 90 үйлердің ортасында (автобекет ауданы)
2
Комаров көшесі, № 25 үй жанында ("Қазақтелеком" АҚ ауданы)
3
Академик Қаныш Сәтбаев даңғылы, № 88 үй жанында ("Кооптранс" базарының ауданы)
4
Жезқазған кенті
Әбиев көшесі, № 21 А үй жанында ("Горняк" мәдениет үйінің ауданы)
5
Весовая елді мекені
Киров көшесі, № 22 үй жанында ("Теміржол көлік жолдарының кәсіпорыны" клуб ауданы)
6
Сәтбаев селосы
№ 17 мектеп жанында
Сәтбаев қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 30 қазандағы
№ 26/18 қаулысына 2 қосымша
Сәтбаев қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 01 наурыздағы
№ 05/01 қаулысына 2 қосымша
Сәтбаев қаласы бойынша Президенттікке, Парламент және мәслихат депутаттығына, өзге де жергілікті өзін-өзі басқару органының мүшелігіне барлық кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар мекен-жайлары
Елді мекеннің атауы
Сайлаушылармен кездесулерге арналған үй-жайлар және орналасқан мекен-жайы
Үй-жайдың жалпы көлемі (шаршы метр)
1
Сәтбаев қаласы
Абай атындағы № 4 лицей мектебінің акт залы, академик Қаныш Сәтбаев даңғылы, № 114 А үй, телефон: 3-33-36

О внесении изменений в постановление акимата города Сатпаев от 1 марта 2011 года № 05/01 "О перечне мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для встреч кандидатов с избирателями"
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 30 октября 2013 года N 26/18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 ноября 2013 года N 2424. Утратило силу постановлением акимата города Сатпаев от 4 февраля 2016 года № 03/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 04.02.2016 № 03/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Сатпаев от 1 марта 2011 года № 05/01 "О перечне мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для встреч кандидатов с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-6-117, опубликовано 30 марта 2011 года в № 25 (1891) газеты "Шарайна") следующее изменения:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
приложение 2 к указанному постановлению изложить в редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Нысанбаева А.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города Сатпаев
Ә.С. Омар
Приложение 1
к постановлению акимата города Сатпаев
от 30 октября 2013 года № 26/18
Приложение 1
к постановлению акимата города Сатпаев
от 01 марта 2011 года № 05/01
Дислокация мест для размещения агитационных печатных материалов по городу Сатпаев для всех кандидатов в Президенты, в депутаты Парламента и маслихата, в члены иного органа местного самоуправления
Наименование населенного пункта
Дислокация мест для размещения агитационных печатных материалов
1
город Сатпаев
улица Улытауская, между домами №№ 86, 90 (район автостанции)
2
улица Комарова, возле дома № 25
(район АО "Казахтелеком")
3
проспект академика Каныша Сатпаева, возле дома № 88 (район рынка "Кооптранс")
4
поселок Жезказган
улица Абиева, возле дома № 21 А
(район Дома культуры "Горняк")
5
населенный пункт Весовая
улица Кирова, возле дома № 22 (район клуба "Предприятие путей железнодорожного транспорта")
6
село Сатпаев
Возле школы № 17
Приложение 2
к постановлению акимата города Сатпаев
от 30 октября 2013 года № 26/18
Приложение № 2
к постановлению акимата города Сатпаев
от 01 марта 2011 года № 05/01
Адреса помещений по городу Сатпаев для встреч с избирателями всеми кандидатами в Президенты, в депутаты Парламента и маслихата, в члены иного органа местного самоуправления
Наименование населенного пункта
Адреса и местонахождение помещений для встреч с избирателями
Общая площадь помещения (квадратный метр)
1
город Сатпаев
Актовый зал школы-лицея № 4 имени Абая, проспект академика Каныша Сатпаева, дом № 114 А, телефон: 3-33-96