Сәтбаев қалалық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 103 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2013 жылғы 6 желтоқсандағы № 190 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 желтоқсанда № 2433 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 103 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2067 болып тіркелген және 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 64 (2035) "Шарайна" газетінде жарияланған), Сәтбаев қалалық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы № 129 "Сәтбаев қалалық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 13 сессиясының № 103 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2284 болып тіркелген және 2013 жылғы 12 сәуірдегі № 15 (2050) "Шарайна" газетінде жарияланған), Сәтбаев қалалық мәслихатының 2013 жылғы 11 шілдедегі № 152 "Сәтбаев қалалық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 103 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2354 болып тіркелген және 2013 жылғы 19 шілдедегі № 29 (2064) "Шарайна" газетінде жарияланған), Сәтбаев қалалық мәслихатының 2013 жылғы 9 қазандағы № 173 "Сәтбаев қалалық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 103 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2395 болып тіркелген және 2013 жылғы 18 қазандағы № 42 (2077) "Шарайна" газетінде жарияланған), Сәтбаев қалалық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы № 181 "Сәтбаев қалалық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 103 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2415 болып тіркелген және 2013 жылғы 22 қарашадағы № 47 (2082) "Шарайна" газетінде жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение Сатпаевского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 103 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 6 декабря 2013 года № 190. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 декабря 2013 года № 2433. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 103 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2067 и опубликовано в газете "Шарайна" от 28 декабря 2012 года № 64 (2035)), внесены изменения и дополнения решением Сатпаевского городского маслихата от 29 марта 2013 года № 129 "О внесении изменений и дополнения в решение 13 сессии Сатпаевского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 103 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2284 и опубликовано в газете "Шарайна" от 12 апреля 2013 года в № 15 (2050)), решением Сатпаевского городского маслихата от 11 июля 2013 года № 152 "О внесении изменений и дополнений в решение Сатпаевского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 103 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2354 и опубликовано в газете "Шарайна" от 19 июля 2013 года в № 29 (2064)), решением Сатпаевского городского маслихата от 9 октября 2013 года № 173 "О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 103 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2395 и опубликовано в газете "Шарайна" от 18 октября 2013 года в № 42 (2077)), решением Сатпаевского городского маслихата от 14 ноября 2013 года № 181 "О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 103 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2415 и опубликовано в газете "Шарайна" от 22 ноября 2013 года в № 47 (2082)), следующие изменения и дополнения:

1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"4 275 092" сандары "4 264 006" сандарымен ауыстырылсын;
"1 482 643" сандары "1 474 665" сандарымен ауыстырылсын;
"12 289" сандары "9 239" сандарымен ауыстырылсын;
"12 337" сандары "12 204" сандарымен ауыстырылсын;
"2 767 823" сандары "2 767 898" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"4 299 954" сандары "4 288 868" сандарымен ауыстырылсын;
2) 3 тармақта:
3) тармақшадағы "." тыныс белгісі ";" тыныс белгісіне ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 75 мың теңге сомасында.";
3) келесі мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2013 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге 75 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
4) 9 тармақта:
"15 000" сандары "1 565" сандарымен ауыстырылсын;

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 275 092" заменить цифрами "4 264 006";
цифры "1 482 643" заменить цифрами "1 474 665";
цифры "12 289" заменить цифрами "9 239";
цифры "12 337" заменить цифрами "12 204";
цифры "2 767 823" заменить цифрами "2 767 898";
в подпункте 2):
цифры "4 299 954" заменить цифрами "4 288 868";
2) в пункте 3:
в подпункте 3) знак препинания "." заменить знаком препинания ";";
дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 75 тысяч тенге.";
3) дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных в сумме 75 тысяч тенге.";
4) в пункте 9:
цифры "15 000" заменить цифрами "1 565";