Сәтбаев қалалық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 103 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 194 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 желтоқсанда № 2456 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 103 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2067 болып тіркелген және 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 64 (2035) "Шарайна" газетінде жарияланған), Сәтбаев қалалық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы № 129 "Сәтбаев қалалық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 13 сессиясының № 103 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2284 болып тіркелген және 2013 жылғы 12 сәуірдегі № 15 (2050) "Шарайна" газетінде жарияланған), Сәтбаев қалалық мәслихатының 2013 жылғы 11 шілдедегі № 152 "Сәтбаев қалалық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 103 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2354 болып тіркелген және 2013 жылғы 19 шілдедегі № 29 (2064) "Шарайна" газетінде жарияланған), Сәтбаев қалалық мәслихатының 2013 жылғы 9 қазандағы № 173 "Сәтбаев қалалық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 103 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2395 болып тіркелген және 2013 жылғы 18 қазандағы № 42 (2077) "Шарайна" газетінде жарияланған), Сәтбаев қалалық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы № 181 "Сәтбаев қалалық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 103 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2415 болып тіркелген және 2013 жылғы 22 қарашадағы № 47 (2082) "Шарайна" газетінде жарияланған), Сәтбаев қалалық мәслихатының 2013 жылғы 6 желтоқсандағы № 190 "Сәтбаев қалалық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 103 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2433 болып тіркелген және 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 50 (2085) "Шарайна" газетінде жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 103 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 13 декабря 2013 года № 194. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 декабря 2013 года № 2456. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 103 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2067 и опубликовано в газете "Шарайна" от 28 декабря 2012 года № 64 (2035)), внесены изменения и дополнения решением Сатпаевского городского маслихата от 29 марта 2013 года № 129 "О внесении изменений и дополнения в решение 13 сессии Сатпаевского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 103 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2284 и опубликовано в газете "Шарайна" от 12 апреля 2013 года в № 15 (2050)), решением Сатпаевского городского маслихата от 11 июля 2013 года № 152 "О внесении изменений и дополнений в решение Сатпаевского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 103 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2354 и опубликовано в газете "Шарайна" от 19 июля 2013 года в № 29 (2064)), решением Сатпаевского городского маслихата от 9 октября 2013 года № 173 "О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 103 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2395 и опубликовано в газете "Шарайна" от 18 октября 2013 года в № 42 (2077)), решением Сатпаевского городского маслихата от 14 ноября 2013 года № 181 "О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 103 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2415 и опубликовано в газете "Шарайна" от 22 ноября 2013 года в № 47 (2082)), решением Сатпаевского городского маслихата от 6 декабря 2013 года № 190 "О внесении изменений и дополнений в решение Сатпаевского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 103 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2433 и опубликовано в газете "Шарайна" от 13 декабря 2013 года в № 50 (2085)), следующие изменения:

1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"4 264 006" сандары "4 259 335" сандарымен ауыстырылсын;
"2 767 898" сандары "2 763 227" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"4 288 868" сандары "4 284 197" сандарымен ауыстырылсын;
2) 3 тармақта:
1) тармақшадағы:
"98 634" сандары "93 963" сандарымен ауыстырылсын;
3) 4 тармақта:
төртінші абзацтағы "4 097" сандары "2 744" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "30 414" сандары "30 571" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "11 130" сандары "8 284" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "1 779" сандары "1 150" сандарымен ауыстырылсын;
4) көрсетілген шешімге 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 264 006" заменить цифрами "4 259 335";
цифры "2 767 898" заменить цифрами "2 763 227";
в подпункте 2):
цифры "4 288 868" заменить цифрами "4 284 197";
2) в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "98 634" заменить цифрами "93 963";
3) в пункте 4:
в абзаце четвертом цифры "4 097" заменить цифрами "2 744";
в абзаце пятом цифры "30 414" заменить цифрами "30 571";
в абзаце шестом цифры "11 130" заменить цифрами "8 284";
в абзаце девятом цифры "1 779" заменить цифрами "1 150";
4) приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.