Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 14 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы мәслихатының 16 сессиясының 2013 жылғы 4 сәуірдегі N 168 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 сәуірде N 2303 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 14 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы"N 144 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2070 болып тіркелген, 2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 52 "Спутник" газетінде жарияланған, оған Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 15 ақпандағы 15 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 14 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 157 шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2182 болып тіркелген, 2013 жылғы 01 наурыздағы N 9 "Спутник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
бірінші азат жолда "3847155" сандары "3598158" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші азат жолда "3066393" сандары "2817396" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение 14 сессии Саранского городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 144 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение 16 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 4 апреля 2013 года N 168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 апреля 2013 года N 2303
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 14 сессии Саранского городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 144 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2070, опубликовано в газете "Спутник" 27 декабря 2012 года N 52), в которое внесены изменения решением 15 сессии Саранского городского маслихата от 15 февраля 2013 года N 157 "О внесении изменений в решение 14 сессии Саранского городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 144 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2182, опубликовано в газете "Саран газеті" 1 марта 2013 года N 9) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
в абзаце первом цифры "3847155" заменить на цифры "3598158";
в абзаце пятом цифры "3066393" заменить на цифры "2817396";
в подпункте 2):