Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 14 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы мәслихатының 18 сессиясының 2013 жылғы 24 мамырдағы N 190 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 маусымда N 2343 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 14 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 144 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2070 болып тіркелген, 2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 52 "Спутник" газетінде жарияланған, оған Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 15 ақпандағы 15 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 14 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 157 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2182 болып тіркелген, 2013 жылғы 01 наурыздағы N 9 "Саран газеті" газетінде жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 4 cәуірдегі 16 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 14 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 168 шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2303 болып тіркелген, 2013 жылғы 19 сәуірдегі N 16 "Саран газеті" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Е. Туркавский
Мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы.
В. Закамолкин
Саран қалалық мәслихатының
2013 жылғы 24 мамырдағы
18 сессиясының N 190 шешіміне
қосымша
Саран қалалық мәслихатының
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
14 сессиясының N 144 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер

О внесении изменений в решение 14 сессии Саранского городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 144 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение 18 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 24 мая 2013 года N 190. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 июня 2013 года N 2343. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 14 сессии Саранского городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 144 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2070, опубликовано в газете "Спутник" от 27 декабря 2012 года N 52), в которое внесены изменения решением 15 сессии Саранского городского маслихата от 15 февраля 2013 года N 157 "О внесении изменений в решение 14 сессии Саранского городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 144 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2182, опубликовано в газете "Саран газеті" от 1 марта 2013 года N 9), решением 16 сессии Саранского городского маслихата от 4 апреля 2013 года N 168 "О внесении изменений в решение 14 сессии Саранского городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 144 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2303, опубликовано в газете "Саран газеті" от 19 апреля 2013 года N 16), следующие изменения:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
Е. Туркавский
Исполняющий обязанности
секретаря маслихата
В. Закомолкин
Приложение
к решению 18 сессии
Саранского городского маслихата
от 24 мая 2013 года N 190
Приложение 1
к решению 14 сессии
Саранского городского маслихата
от 14 декабря 2012 года N 144
Городской бюджет на 2013 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы