Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 14 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 22 сессиясының 2013 жылғы 19 тамыздағы N 228 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 16 қыркүйекте N 2386 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 14 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 144 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2070 болып тіркелген, 2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 52 "Спутник" газетінде жарияланған), оған Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 15 ақпандағы 15 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 14 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 157 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2182 болып тіркелген, 2013 жылғы 1 наурыздағы N 9 "Саран газеті" газетінде жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 4 cәуірдегі 16 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 14 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 168 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2303 болып тіркелген, 2013 жылғы 19 сәуірдегі N 16 "Саран газеті" газетінде жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 мамырдағы 18 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 14 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 190 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2343 болып тіркелген, 2013 жылғы 14 маусымдағы N 24 "Саран газеті" газетінде жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 11 шілдедегі 21 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 14 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 216 шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2370 болып тіркелген, 2013 жылғы 26 шілдедегі N 30 "Саран газеті" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение 14 сессии Саранского городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 144 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение 22 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 19 августа 2013 года N 228. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 сентября 2013 года N 2386. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 14 сессии Саранского городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 144 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2070, опубликовано в газете "Спутник" от 27 декабря 2012 года N 52), в которое внесены изменения решением 15 сессии Саранского городского маслихата от 15 февраля 2013 года N 157 "О внесении изменений в решение 14 сессии Саранского городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 144 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2182, опубликовано в газете "Саран газеті" от 1 марта 2013 года N 9), решением 16 сессии Саранского городского маслихата от 4 апреля 2013 года N 168 "О внесении изменений в решение 14 сессии Саранского городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 144 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2303, опубликовано в газете "Саран газеті" от 19 апреля 2013 года N 16), решением 18 сессии Саранского городского маслихата от 24 мая 2013 года N 190 "О внесении изменений в решение 14 сессии Саранского городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 144 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2343, опубликовано в газете "Саран газеті" от 14 июня 2013 года N 24), решением 21 сессии Саранского городского маслихата от 11 июля 2013 года N 216 "О внесении изменений в решение 14 сессии Саранского городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 144 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2370, опубликовано в газете "Саран газеті" от 26 июля 2013 года N 30) следующие изменения: