Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 14 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 24 сессиясының 2013 жылғы 26 қыркүйектегі № 248 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 қазанда № 2392 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 14 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 144 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2070 болып тіркелген, 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 52 "Спутник" газетінде жарияланған), оған Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 15 ақпандағы 15 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 14 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 157 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2182 болып тіркелген, 2013 жылғы 1 наурыздағы № 9 "Саран газеті" газетінде жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 4 cәуірдегі 16 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 14 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 168 шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2303 болып тіркелген, 2013 жылғы 19 сәуірдегі № 16 "Саран газеті" газетінде жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 мамырдағы 18 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 14 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 190 шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2343 болып тіркелген, 2013 жылғы 14 маусымдағы № 24 "Саран газеті" газетінде жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 11 шілдедегі 21 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 14 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 216 шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2370 болып тіркелген, 2013 жылғы 26 шілдедегі № 30 "Саран газеті" газетінде жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 19 тамыздағы 22 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 14 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 228 шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2386 болып тіркелген, 2013 жылғы 20 қыркүйектегі № 38 "Саран газеті" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение 14 сессии Саранского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 144 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение 24 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 26 сентября 2013 года № 248. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 октября 2013 года № 2392. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 14 сессии Саранского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 144 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2070, опубликовано в газете "Спутник" от 27 декабря 2012 года № 52), в которое внесены изменения решением 15 сессии Саранского городского маслихата от 15 февраля 2013 года № 157 "О внесении изменений в решение 14 сессии Саранского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 144 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2182, опубликовано в газете "Саран газеті" от 1 марта 2013 года № 9), решением 16 сессии Саранского городского маслихата от 4 апреля 2013 года № 168 "О внесении изменений в решение 14 сессии Саранского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 144 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2303, опубликовано в газете "Саран газеті" от 19 апреля 2013 года № 16), решением 18 сессии Саранского городского маслихата от 24 мая 2013 года № 190 "О внесении изменений в решение 14 сессии Саранского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 144 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2343, опубликовано в газете "Саран газеті" от 14 июня 2013 года № 24), решением 21 сессии Саранского городского маслихата от 11 июля 2013 года № 216 "О внесении изменений в решение 14 сессии Саранского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 144 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2370, опубликовано в газете "Саран газеті" от 26 июля 2013 года № 30), решением 22 сессии Саранского городского маслихата от 19 августа 2013 года № 228 "О внесении изменений в решение 14 сессии Саранского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 144 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2386, опубликовано в газете "Саран газеті" от 20 сентября 2013 года № 38) следующие изменения:

1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
бірінші азат жолда "4028597" сандары "4049824" сандарымен ауыстырылсын;
екінші азат жолда "741230" сандары "765913" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші азат жолда "17300" сандары "29800" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші азат жолда "33900" сандары "33400" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші азат жолда "3225567" сандары "3220711" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"4053205" сандары "4085032" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"21000" сандары "10400" сандарымен ауыстырылсын;
2) 5 тармақта "8227" сандары "11599" сандарымен ауыстырылсын;
3) көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
в абзаце первом цифры "4028597" заменить на цифры "4049824";
в абзаце втором цифры "741230" заменить на цифры "765913";
в абзаце третьем цифры "17300" заменить на цифры "29800";
в абзаце четвертом цифры "33900" заменить на цифры "33400";
в абзаце пятом цифры "3225567" заменить на цифры "3220711";
в подпункте 2):
цифры "4053205" заменить на цифры "4085032";
в подпункте 3):
цифры "21000" заменить на цифры "10400";
2) в пункте 5 цифры "8227" заменить на цифры "11599";
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.