Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 14 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 26 сессиясының 2013 жылғы 29 қарашадағы N 266 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 5 желтоқсанда N 2430 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 14 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 144 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2070 болып тіркелген, 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 52 "Спутник" газетінде жарияланған), оған Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 15 ақпандағы 15 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 14 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 157 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2182 болып тіркелген, 2013 жылғы 1 наурыздағы № 9 "Саран газеті" газетінде жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 4 cәуірдегі 16 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 14 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 168 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2303 болып тіркелген, 2013 жылғы 19 сәуірдегі № 16 "Саран газеті" газетінде жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 мамырдағы 18 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 14 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 190 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2343 болып тіркелген, 2013 жылғы 14 маусымдағы № 24 "Саран газеті" газетінде жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 11 шілдедегі 21 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 14 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 216 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2370 болып тіркелген, 2013 жылғы 2 шілдедегі № 30 "Саран газеті" газетінде жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 19 тамыздағы 22 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 14 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 228 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2386 болып тіркелген, 2013 жылғы 20 қыркүйектегі № 38 "Саран газеті" газетінде жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 қыркүйектегі 24 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 14 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 248 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2392 болып тіркелген, 2013 жылғы 18 қазандағы № 42 "Саран газеті" газетінде жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 12 қарашадағы 25 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 14 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 257 шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2418 болып тіркелген, 2013 жылғы 29 қарашадағы № 48 "Саран газеті" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение 14 сессии Саранского городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 144 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение 26 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 29 ноября 2013 года N 266. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 декабря 2013 года N 2430. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 14 сессии Саранского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 144 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2070, опубликовано в газете "Спутник" от 27 декабря 2012 года № 52), в которое внесены изменения решением 15 сессии Саранского городского маслихата от 15 февраля 2013 года № 157 "О внесении изменений в решение 14 сессии Саранского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 144 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2182, опубликовано в газете "Саран газеті" от 1 марта 2013 года № 9), решением 16 сессии Саранского городского маслихата от 4 апреля 2013 года № 168 "О внесении изменений в решение 14 сессии Саранского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 144 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2303, опубликовано в газете "Саран газеті" от 19 апреля 2013 года № 16), решением 18 сессии Саранского городского маслихата от 24 мая 2013 года № 190 "О внесении изменений в решение 14 сессии Саранского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 144 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2343, опубликовано в газете "Саран газеті" от 14 июня 2013 года № 24), решением 21 сессии Саранского городского маслихата от 11 июля 2013 года № 216 "О внесении изменений в решение 14 сессии Саранского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 144 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2370, опубликовано в газете "Саран газеті" от 26 июля 2013 года № 30), решением 22 сессии Саранского городского маслихата от 19 августа 2013 года № 228 "О внесении изменений в решение 14 сессии Саранского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 144 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2386, опубликовано в газете "Саран газеті" от 20 сентября 2013 года № 38), решением 24 сессии Саранского городского маслихата от 26 сентября 2013 года № 248 "О внесении изменений в решение 14 сессии Саранского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 144 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2392, опубликовано в газете "Саран газеті" от 18 октября 2013 года № 42), решением 25 сессии Саранского городского маслихата от 12 ноября 2013 года № 257 "О внесении изменений в решение 14 сессии Саранского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 144 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2418, опубликовано в газете "Саран газеті" от 29 ноября 2013 года № 48), следующие изменения: