Шахтинск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XIV сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 895/14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының V шақырылған XV сессиясының 2013 жылғы 22 ақпандағы N 901/15 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 1 наурызда N 2191 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XIV сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 895/14 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2064 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы N 2 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
2) тармақшадағы:
"4 927 447" сандары "4 971 014" деген сандарға ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 30 000 мың" сандары "алу 73 567 мың" деген сандарға ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "30 000 мың" сандары "73 567 мың" деген сандарға ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "0" саны "43 567" деген сандарға ауыстырылсын.
2) көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы
Ж. Мамерханова
Қалалық мәслихат
хатшысы
Ә. Сатова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Шахтинск қаласының
экономика және бюджеттiк
жоспарлау бөлiмi" мемлекеттiк
мекемесінің бастығы
О. Файзулина
Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы
22 ақпандағы XV сессиясының
N 901/15 шешіміне
1 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы
11 желтоқсандағы XIV сессиясының
N 895/14 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение XIV сессии Шахтинского городского маслихата от 11 декабря 2012 года N 895/14 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение XV сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 22 февраля 2013 года N 901/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 1 марта 2013 года N 2191. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XIV сессии Шахтинского городского маслихата от 11 декабря 2012 года N 895/14 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2064, опубликовано 18 января 2013 года в газете "Шахтинский вестник" N 2) следующие изменения:
1) пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "4 927 447" заменить цифрами "4 971 014";
в подпункте 5):
цифры "минус 30 000 тысяч" заменить цифрами "минус 73 567 тысяч";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифры "30 000 тысяч" заменить цифрами "73 567 тысяч";
в абзаце четвертом цифру "0" заменить цифрами "43 567";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
Ж. Мамерханова
Секретарь городского маслихата
А. Сатова
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
города Шахтинск"
О. Файзулина
Приложение 1
к решению XV сессии
городского маслихата
от 22 февраля 2013 года N 901/15
Приложение 1
к решению XIV сессии
городского маслихата
от 11 декабря 2012 года N 895/14
Городской бюджет на 2013 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ