Шахтинск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XIV сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 895/14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының V шақырылған XХІV сессиясының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 983/24 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 2451 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы № 895/14 XIV сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2064 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 2 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), оған Шахтинск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 22 ақпандағы № 901/15 XV сессиясының "Шахтинск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XIV сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 895/14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2191 тіркелген, 2013 жылғы 15 наурыздағы № 10 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), Шахтинск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 3 сәуірдегі № 913/17 XVII сессиясының "Шахтинск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XIV сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 895/14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2292 тіркелген, 2013 жылғы 26 cәуірдегі № 16 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), Шахтинск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 5 шілдедегі № 935/19 XIХ сессиясының "Шахтинск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XIV сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 895/14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2363 тіркелген, 2013 жылғы 2 тамыздағы № 30 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), Шахтинск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 1 қазандағы № 961/21 XХI сессиясының "Шахтинск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XIV сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 895/14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2390 тіркелген, 2013 жылғы 18 қазандағы № 41 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), Шахтинск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 15 қарашадағы № 973/22 XХII сессиясының "Шахтинск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XIV сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 895/14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2419 тіркелген, 2013 жылғы 6 желтоқсандағы № 48 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), Шахтинск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 29 қарашадағы № 978/23 XХIII сессиясының "Шахтинск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XIV сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 895/14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2429 тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение XIV сессии Шахтинского городского маслихата от 11 декабря 2012 года № 895/14 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение XХIV сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 12 декабря 2013 года № 983/24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 декабря 2013 года № 2451. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XIV сессии Шахтинского городского маслихата от 11 декабря 2012 года № 895/14 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2064, опубликовано 18 января 2013 года в газете "Шахтинский вестник" № 2), в которое внесены изменения решением XV сессии Шахтинского городского маслихата от 22 февраля 2013 года № 901/15 "О внесении изменений в решение XIV сессии Шахтинского городского маслихата от 11 декабря 2012 года № 895/14 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2191, опубликовано 15 марта 2013 года в газете "Шахтинский вестник" № 10), внесены изменения решением XVII сессии Шахтинского городского маслихата от 3 апреля 2013 года № 913/17 "О внесении изменений в решение XIV сессии Шахтинского городского маслихата от 11 декабря 2012 года № 895/14 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2292, опубликовано 26 апреля 2013 года в газете "Шахтинский вестник" № 16), внесены изменения решением XIX сессии Шахтинского городского маслихата от 5 июля 2013 года № 935/19 "О внесении изменений в решение XIV сессии Шахтинского городского маслихата от 11 декабря 2012 года № 895/14 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2363, опубликовано 2 августа 2013 года в газете "Шахтинский вестник" № 30), внесены изменения решением XXI сессии Шахтинского городского маслихата от 1 октября 2013 года № 961/21 "О внесении изменений в решение XIV сессии Шахтинского городского маслихата от 11 декабря 2012 года № 895/14 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2390, опубликовано 18 октября 2013 года в газете "Шахтинский вестник" № 41), внесены изменения решением XXII сессии Шахтинского городского маслихата от 15 ноября 2013 года № 973/22 "О внесении изменений в решение XIV сессии Шахтинского городского маслихата от 11 декабря 2012 года № 895/14 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2419, опубликовано 6 декабря 2013 года в газете "Шахтинский вестник" № 48), внесены изменения решением XXIII сессии Шахтинского городского маслихата от 29 ноября 2013 года № 978/23 "О внесении изменений в решение XIV сессии Шахтинского городского маслихата от 11 декабря 2012 года № 895/14 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2429) следующие изменения:

3112
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
37739
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
115
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
55712
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырған мұғалімдердің еңбек ақысын арттыруға
5713
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
7774
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
7774
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1279803
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
1279803
Облыстың жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары басқармасы
49020
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
49020
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
3823
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізу
3823
Нысаналы даму трансферттері:
715424
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
715424
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
11126
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
694298
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
10000
Бюджеттік кредиттер
30000
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
30000
Моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге
30000
Қалалық мәслихаттың
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
XXIV сессиясының № 983/24 шешіміне
3 қосымша
Қалалық мәслихаттың
2012 жылғы 11 желтоқсандағы
XIV сессиясының № 895/14 шешіміне
5 қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
2217093
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1471669
Нысаналы даму трансферттері
715424
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
1471669
оның ішінде:
Шахан кентінің әкім аппараты
1712
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға
1712
Долинка кентінің әкім аппараты
1283
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға
1283
Новодолинка кентінің әкім аппараты
1283
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға
1283
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
126003
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға
23612
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға

3112
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
37739
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
115
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
55712
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
5713
Управление координации занятости и социальных программ области
7774
На введение стандартов специальных социальных услуг
7774
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
1279803
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
1279803
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
49020
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
49020
Управление сельского хозяйства области
3823
На проведение противоэпизотических мероприятий
3823
Целевые трансферты на развитие:
715424
в том числе:
Управление строительства области
715424
На проектирование, строительство и (или)приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
11126
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
694298
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
10000
Бюджетные кредиты
30000
Управление предпринимательства и промышленности области
30000
На содействие развитию предпринимательства в моногородах
30000
Приложение 3
к решению XXIV сессии
городского маслихата
от 12 декабря 2013 года № 983/24
Приложение 5
к решению XIV сессии
городского маслихата
от 11 декабря 2012 года № 895/14
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города на 2013 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
2217093
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1471669
Целевые трансферты на развитие
715424
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
1471669
в том числе:
Аппарат акима поселка Шахан
1712
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
1712
Аппарат акима поселка Долинка
1283
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
1283
Аппарат акима поселка Новодолинский
1283
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
1283
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
126003
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
23612
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования

3112
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
37739
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
115
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
55712
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырған мұғалімдердің еңбек ақысын арттыруға
5713
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
7774
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
7774
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1328823
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығына
1279803
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
49020
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
4791
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға
968
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге
3823
Нысаналы даму трансферттері:
715424
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс,сәулет және қала құрылысы бөлімі
715424
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
11126
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
694298
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
10000
Бюджеттік кредиттер
30000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
30000
Моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге
30000

3112
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
37739
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
115
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
55712
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
5713
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
7774
На введение стандартов специальных социальных услуг
7774
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1328823
На жилищно-коммунальное хозяйство
1279803
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
49020
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
4791
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
968
На проведение противоэпизотических мероприятий
3823
Целевые трансферты на развитие:
715424
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
715424
На проектирование, строительство и (или)приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
11126
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
694298
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
10000
Бюджетные кредиты
30000
Отдел предпринимательства (города областного значения)
30000
На содействие развитию предпринимательства в моногородах
30000