Білім беру саласындағы мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 17 қаңтардағы N 03/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 ақпанда N 2167 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 20 мамырдағы N 17/24 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 20.05.2013 N 17/24 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы, "Әкімшілік рәсімдер туралы" 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңдарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысына сәйкес Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген мемлекеттік қызмет көрсету регламенттері бекітілсін:
1) "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау";
2) "Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау";
3) "Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай ауданы әкімінің орынбасары Әсем Айтжанқызы Жүніспековаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі                       Е. Нашаров
Абай ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 17 қаңтардағы
N 03/01 қаулысымен
бекітілген
"Бастауыш, негiзгi орта, жалпы орта бiлiм
берудiң жалпы бiлiм беретiн бағдарламалары бойынша оқыту
үшiн ведомстволық бағыныстылығына қарамастан бiлiм беру
ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттiк қызмет көрсету регламентi
1. Негiзгi ұғымдар
1. Осы регламентте келесiдей негiзгi негiзгi ұғымдар пайдаланылады:
1) бiлiм беру ұйымы – меншiк нысанына және ведомстволық бағыныштылығына қарамастан негiзгi орта, жалпы орта бiлiм берудiң жалпы бiлiм беретiн оқу бағдарламаларын iске асыратын Қазақстан Республикасының орта бiлiм беретiн ұйымы;

Об утверждении регламентов оказания государственных услуг в сфере образования
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 17 января 2013 года N 03/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 февраля 2013 года N 2167. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 20 мая 2013 года N 17/24
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 20.05.2013 N 17/24.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты оказания государственных услуг:
1) "Прием документов и зачисление в организации образования независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования";
2) "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования";
3) "Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Абайского района Джунуспекову Асем Айтжановну.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким Абайского района                      Е. Нашаров
Утвержден
Постановлением акимата
Абайского района
от 17 января 2013 года N 03/01
Регламент оказания государственной услуги
"Прием документов и зачисление в организации образования
независимо от ведомственной подчиненности для обучения
по общеобразовательным программам начального,
основного среднего, общего среднего образования"
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте используются следующие основные понятия:
1) организация образования - организация среднего образования Республики Казахстан, реализующая общеобразовательные учебные программы начального, основного среднего, общего среднего образования, независимо от формы собственности и ведомственной подчиненности;

2) ҚФБ – құрылымдық-функционалдық бiрлiктер: өкiлеттi органдардағы жауапты тұлғалар, мемлекеттiк органдардың құрылымдық бөлiмшелерi, мемлекеттiк органдар, ақпараттық жүйелер мен олардың бағынысты жүйелерi;
3) мемлекеттiк қызметтi алушы – Қазақстан Республикасының 7-18 жастағы азаматы;
4) уәкiлеттi орган – "Абай ауданының бiлiм, дене тәрбиесі және спорт бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi.
2. Жалпы ережелер
2. Осы "Бастауыш, негiзгi орта, жалпы орта бiлiм берудiң жалпы бiлiм беретiн бағдарламалары бойынша оқыту үшiн ведомстволық бағыныстылығына қарамастан бiлiм беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттiк қызмет көрсету регламентi (бұдан әрi - Регламент) Қазақстан Республикасының бастауыш, негiзгi орта, жалпы орта бiлiм берудiң жалпы бiлiм беретiн бағдарламалары бойынша оқыту үшiн ведомстволық бағыныстылығына қарамастан бiлiм беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау рәсiмiн анықтайды.
3. Мемлекеттiк қызмет аудандық коммуналдық мүлiктегi Қазақстан Республикасының орта бiлiм беру ұйымдарымен көрсетiледi (байланыс деректерi осы Регламентке 1-қосымшада көрсетiлген) көрсетiледi.
4. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының Конституциясымен, "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi Заңымен, "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімнің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарына оқуға қабылдаудың үлгі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 19 қаңтардағы N 127 қаулысымен, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi, жергiлiктi атқарушы органдар көрсететiн бiлiм және ғылым саласындағы мемлекеттiк қызмет стандарттарын бекiту туралы" 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен реттеледi.
6. Мемлекеттiк қызметтi алушыға берiлетiн мемлекеттiк қызметтiң аяқталу нысаны бiлiм беру ұйымдарының жалпы орта бiлiм беретiн ұйымдарға оқуға қабылдау туралы жалпы бұйрығы немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
3. Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң мерзiмi мемлекеттiк қызметтi алушылар қажеттi құжаттарды тапсырған уақыттан бастап 1 жұмыс күнiн құрайды:
1) өтiнiш берiлген күнi (тiркеу кезiнде) сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiнгi күту уақыты – 30 минут;
2) өтiнiш берiлген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсету уақыты – 30 минуттан аспауы керек.
Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң соңғы нәтижесiн (бiлiм беру ұйымдарына оқуға қабылдау туралы бұйрық) алу мерзiмi – 3 айдан аспауы керек, себебi оқуға қабылдау туралы бұйрық барлық бiлiм алушылар үшiн ортақ болып табылады.

2) СФЕ - структурно-функциональные единицы: ответственные лица уполномоченных органов, структурные подразделения государственных органов, государственные органы, информационные системы или их подсистемы;
3) получатель государственной услуги - гражданин Республики Казахстан в возрасте 7-18 лет;
4) уполномоченный орган – государственное учреждение "Отдел образования, физической культуры и спорта Абайского района".
2. Общие положения
2. Настоящий регламент оказания государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации образования независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования" (далее - Регламент) определяет процедуру приема документов и зачисления в общеобразовательную школу независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования Республики Казахстан.
3. Государственная услуга оказывается организациями среднего образования Республики Казахстан, являющиеся районным коммунальным имуществом (контактные данные указаны в приложении 1 настоящего Регламента).
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга регулируется Конституцией Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 января 2012 года N 127 "Об утверждении Типовых правил приема на обучение в организации образования, реализующие общеобразовательные учебные программы начального, основного среднего и общего среднего образования", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки".
6. Формой завершения государственной услуги, которую получит получатель государственной услуги, являются общий приказ организации образования о зачислении в организацию образования либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Срок оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов составляет 1 рабочий день:
1) время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения (при регистрации), - 30 минут;
2) время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения, – не более 30 минут.
Срок получения конечного результата оказываемой государственной услуги (приказ о зачислении в организацию образования) - не более 3 месяцев, так как приказ о зачислении является общим для всех обучающихся.

8. Мемлекеттiк қызмет барлық санаттағы азаматтар үшiн мемлекеттiк бiлiм беру ұйымдарында тегiн болып табылады.
9. Мемлекеттiк қызмет көрсету демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, күн сайын 9.00-ден 13.00-ге дейiн жүзеге асырылады.
Алдын ала жазылу және жеделдетiп ресiмдеу қарастырылмаған.
10. Мемлекеттiк қызмет өтiнiш берушiнiң тұрғылықты жерi бойынша және аталған бiлiм беру ұйымының қызмет көрсету аумағын (шағын аудан) есепке ала отырып, бiлiм беру ұйымдарында көрсетiледi.
11. Мемлекеттiк қызметтi алушыдан мемлекеттiк қызметтi алуға өтiнiш қабылдағаннан бастап мемлекеттiк қызметтiң нәтижесiн берген уақытқа дейiнгi мемлекеттiк қызметтi көрсету кезеңдерi:
1) мемлекеттiк қызметтi алушы бiлiм беру ұйымына жүгiнедi және өтiнiш бередi, бiлiм беру ұйымының кеңсесiне жауапты тұлғаға құжаттар пакетiн ұсынады;
2) жауапты тұлға қажеттi құжаттарды қабылдау туралы қолхат бередi;
3) жауапты тұлға құжаттарды бiлiм беру ұйымы басшысының қарауына ұсынады;
4) бiлiм беру ұйымының басшысы мемлекеттiк қызметтi алушыны бiлiм беру ұйымының Жарғысымен және бiлiм беру үрдiсiн реттейтiн басқа да құжаттармен таныстырады;
5) бiлiм беру ұйымының басшысы бiлiм беру ұйымына қабылдау туралы жалпы бұйрықты немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап әзiрлейдi және жауапты тұлғаға бередi;
6) жауапты тұлға мемлекеттiк қызметтi алушыға бұйрық немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты бередi.
12. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үшiн бiлiм беру ұйымында құжат қабылдауды iске асыратын тұлғалардың ең аз саны бiр қызметкер.
4. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiндегi iс-әрекеттер
тәртiбiнiң (өзара iс-қимылдар) сипаттамасы
13. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн мемлекеттiк қызметтi алушы бiлiм беру ұйымына өтiнiш бiлдiрген жағдайда мынадай құжаттарды ұсынады:
1) баланың заңды өкiлдерiнен өтiнiш (еркiн нысанда);
2) туу туралы куәлiктiң көшiрмесi;
3) денсаулығы туралы анықтама (денсаулық паспорты);
4) тұратын жерiнен анықтама немесе тұратын жерiн растайтын басқа құжат;
5) 3х4 көлемiндегi 2 дана фотосурет.
14. Мемлекеттiк қызмет туралы ақпаратты Қарағанды облысы, Абай ауданы, Абай қаласы, К. Маркс көшесi, 43 мекен-жайы бойынша орналасқан "Абай ауданының бiлiм, дене тәрбиесі және спорт бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiнен және білім беру ұйымдарының интернет қорларынан алуға болады.

8. Государственная услуга является бесплатной для всех категорий граждан государственных организаций образования.
9. Государственная услуга осуществляется ежедневно, за исключением выходных и праздничных дней с 09.00 до 13.00 часов.
Предварительная запись и ускоренное оформление не предусмотрены.
10. Государственная услуга оказывается в зданиях организаций образования по месту проживания заявителя и с учетом территории обслуживания (микроучастка) данной организации образования.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя государственной услуги для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги обращается в организацию образования и подает заявление, предоставляет пакет документов ответственному лицу в канцелярию организации образования;
2) ответственное лицо выдает расписку о приеме необходимых документов;
3) ответственное лицо представляет документы на рассмотрение руководителю организации образования;
4) руководитель организации образования знакомит получателя государственной услуги с Уставом организации образования и другими документами, регламентирующими образовательный процесс организации образования;
5) руководитель организации образования подготавливает общий приказ организации образования о зачислении в организацию образования либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги и передает ответственному лицу;
6) ответственное лицо выдает приказ либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги получателю государственной услуги.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги составляет, один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
13. Для получения государственной услуги при обращении в организации образования получатель государственной услуги представляет следующие документы:
1) заявление от законных представителей ребенка (в произвольной форме);
2) копию свидетельства о рождении ребенка;
3) справку о состоянии здоровья (медицинский паспорт);
4) справку с места жительства или иной документ, подтверждающий место проживания заявителя;
5) фотографии размером 3х4 см в количестве 2 штук.
14. Информацию о государственной услуге можно получить в государственном учреждении "Отдел образования, физической культуры и спорта Абайского района", расположенном по адресу: Карагандинская область, Абайский район, г. Абай, улица Карла Маркса 43 и на интернет ресурсах организаций образования.

15. Мемлекеттiк қызметтi алушының құжаттары бiлiм беру ұйымы кеңсесiнің жауапты тұлғасына тапсырылады.
16. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн құжаттарды тапсыру кезiнде мемлекеттiк қызметтi алушыға қажет құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат берiледi, онда:
1) өтiнiштi қабылдау нөмiрi және уақыты;
2) қоса ұсынылған құжаттардың саны мен атауы;
3) құжаттарды қабылдаушы жауапты тұлғаның тегi, аты, әкесiнiң аты.
17. Қызмет көрсету нәтижесiн жеткiзу тәсiлi бiлiм беру ұйымдарына мемлекеттiк қызметтi алушының жеке қатысуы арқылы iске асады.
18. Мемлекеттiк қызметтi алушыға мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тартуға мыналар негiз болуы мүмкiн:
1) осы Регламенттiң 13-тармағында қарастырылған құжаттар пакетiнiң толық берiлмеуi;
2) құжаттарда дәйексiз немесе бұрмаланған фактiлердiң (мәлiметтердiң) анықталуы;
3) аталған бiлiм беру ұйымында сұратылған бiлiм беру деңгейiнiң жоқтығы немесе сәйкес келмеуi;
4) мемлекеттiк қызметтi алушының оқу көрсеткiшiнiң таңдалған бiлiм беру ұйымының мәртебесiне сәйкес келмеуi;
5) аталған бiлiм беру ұйымының қызмет көрсету аумағына тұрғылықты жерiнiң сәйкес келмеуi.
19. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үрдiсiне келесiдей құрылымдық-функционалдық бiрлiктер қатыстырылған (бұдан әрi – ҚФБ):
1) бiлiм беру ұйымының басшысы;
2) бiлiм беру ұйымының жауапты тұлғасы.
20. Әрбiр әкiмшiлiк iс-әрекеттiң (рәсiмнiң) орындау мерзiмiн көрсетумен әр ҚФБ әкiмшiлiк iс-әрекеттерiнiң (рәсiмдерiнiң) дәйектiлiгi мен өзара iс-қимылдарының мәтiндiк кестелiк сипаттамасы осы Регламенттiң 2-қосымшада келтiрiлген.
21. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiндегi әкiмшiлiк iс-әрекеттер мен ҚФБ қисынды дәйектiлiгi арасындағы өзара байланысты көрсететiн схема осы Регламентке 3-қосымшада көрсетiлген.
5. Мемлекеттiк қызметтi көрсететiн лауазымдық
тұлғалардың жауапкершiлiгi
22. Мемлекеттiк қызметтiң көрсетiлуiне жауапты тұлға бiлiм беру ұйымының басшысы болып табылады (бұдан әрi – лауазымды тұлға).
23. Лауазымды тұлға мемлекеттiк қызметтi Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес белгiленген мерзiмде көрсетудi iске асыру мен сапасына жауапты болады.
"Бастауыш, негiзгi орта, жалпы
орта бiлiм берудiң жалпы бiлiм
беретiн бағдарламалары бойынша
оқыту үшiн ведомстволық
бағыныстылығына қарамастан
бiлiм беру ұйымдарына құжаттарды
қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттiк қызмет
көрсету регламентiне
1-қосымша
"Бастауыш, негiзгi орта, жалпы орта бiлiм берудiң жалпы
бiлiм беретiн бағдарламалары бойынша оқыту үшiн ведомстволық
бағыныстылығына қарамастан бiлiм беру ұйымдарына құжаттарды
қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттiк қызметiн көрсету
бойынша бiлiм беру ұйымдарының байланыс деректерi
N
Білім беру ұйымның атауы
Білім беру ұйымның заңды мекенжайы
Жұмыс кестесі
Байланыс телефоны
Электронды мекенжайы
1
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Таңшолпан" балабақша-мектеп кешені"коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны

15. Документы получателя государственной услуги сдаются ответственному лицу в канцелярию организации образования.
16. При сдаче документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка о приеме необходимых документов с указанием:
1) номера и даты приема заявления;
2) количества и названия приложенных документов;
3) фамилии, имени, отчества ответственного лица, принявшего документы.
17. Способ доставки результата оказания услуги осуществляется через личное посещение получателем государственной услуги организации образования.
18. Основанием для отказа получателю государственной услуги в предоставлении государственной услуги могут быть:
1) представление неполного пакета документов, предусмотренных пунктом 13 настоящего Регламента;
2) выявление недостоверных или искаженных фактов (сведений) в документах;
3) несоответствие или отсутствие заявленного уровня образования в данной организации образования;
4) несоответствие учебных показателей получателя государственной услуги статусу выбранной организации образования;
5) несоответствие проживания на территории обслуживания данной организации образования.
19. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
1) руководитель организации образования;
2) ответственное лицо организации образования.
20. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
21. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, указана в приложении 3 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственные услуги
22. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель организации образования (далее - должностное лицо).
23. Должностное лицо несет ответственность за качество и реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту оказания государственной
услуги "Прием документов и зачисление
в организации образования независимо от
ведомственной подчиненности для обучения
по общеобразовательным программам
начального, основного среднего,
общего среднего образования"
Контактные данные организаций образования по оказанию
государственной услуги "Прием документов и зачисление
в организации образования независимо от ведомственной
подчиненности для обучения по общеобразовательным программам
начального, основного среднего, общего среднего образования"
N п/п
Наименование организации образования
Юридический адрес организации образования
График работы
Контактный телефон
Электронный адрес
1
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс детский сад-школа "Таңшолпан" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района"

100101, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Калинин көшесі, 37
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72131) 40190
tansholpan@mail.ru
2
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Қарағанды облысы Абай ауданының Жартас селосындағы "Жұлдыз" балабақша-мектеп кешені" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
100107, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Жартас ауылы, Школьная көшесі
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72131) 91387
zsschool@rambler.ru
3
Қарағанды облысы Абай ауданы Юбилейное селосындағы "Мерей" балабақша-мектеп кешені" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
100117, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Юбилейное ауылы, Мичурин көшесі
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72153) 58119
ilscool@rambler.ru
4
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "N 9 балабақша-мектеп "кешені" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
100118, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Южный кенті, Абай көшесі, 23
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72153) 56174
kompleks_9@mail.ru
5
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Қарағанды облысы Абай ауданы Есенгелді селосының Есенгелді орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
100106, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Есенгелді ауылы
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72159) 62019
esen@mail.kz
6
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Қарағанды облысы Абай ауданы Құлаайғыр ауылдық округі Жаманжол селосының Жаманжол негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
100112, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Құлаайғыр ауылдық округі, Жаманжол ауылы
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72131) 340417
zzolabay@mail.ru
7
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Қарағанды облысы Абай ауданы Самарка селосының Самарка жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
100114, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Самарка ауылы

100101, Карагандинская область, город Абай, улица Калинина, 37
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72131) 40190
tansholpan@mail.ru
2
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс детский сад-школа "Жұлдыз" села Жартас Абайского района Карагандинской области" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района"
100107, Карагандинская область, Абайский район, село Жартас, улица Школьная
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72131) 91387
zsschool@rambler.ru
3
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс детский сад-школа "Мерей" села Юбилейное Абайского района Карагандинской области" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района
100117, Карагандинская область, Абайский район, село Юбилейное, улица Мичурина
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72153) 58119
ilscool@rambler.ru
4
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс детский сад-школа N 9" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района"
100118, Карагандинская область, Абайский район, поселок Южный, улица Абая, 23
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72153) 56174
kompleks_9@mail.ru
5
Коммунальное государственное учреждение "Есенгельдинская средняя общеобразовательная школа села Есенгельды Абайского района Карагандинской области" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района"
100106, Карагандинская область, Абайский район, село Есенгелды
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72159) 62019
esen@mail.kz
6
Коммунальное государственное учреждение "Жаманжольская основная общеобразовательная школа села Жаманжол Кулаайгырского сельского округа Абайского района Карагандинской области" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района"
100112, Карагандинская область, Абайский район, Кулаайгырский сельский округ, село Жаманжол
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72131) 340417
zzolabay@mail.ru
7
Коммунальное государственное учреждение "Самарская средняя общеобразовательная школа села Самарка Абайского района Карагандинской области" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района"
100114, Карагандинская область, Абайский район, село Самарка

Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72153) 54211
samarka-shkola@mail.ru
8
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Қарағанды облысы Абай ауданы Құлаайғыр селосының Топар жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны"
100112, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Құлайғыр ауылы Мир көшесі 1 а
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72153) 57121
toparskayasosh @mail.ru
9
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Қуаныш" балабақша-мектеп "кешені" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны"
100110, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Қарабас кенті, Киров көшесі, 20 а
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72131) 45619
komplekskuanysch@mail.ru
10
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Ақбота" балабақша-мектеп "кешені" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны"
100111, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Коксу ауылы
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72153) 52674
akbota2005@mail.ru
11
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Ақбұлақ" балабақша-мектеп "кешені" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны"
100108, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Жартас кенті
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72153) 40186
akbulakab@mail.ru
12
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Айгөлек" балабақша-мектеп "кешені" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны"
100115, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Сарепта ауылы Дзержинского көшесі, 10
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (7213) 55363
aigolekab@mail.ru
13
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Қарағанды облысы Абай ауданы N 4 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны"
100102, Қарағанды облысы Абай ауданы, Вольный кенті, Труд көшесі, 14
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.

Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72153) 54211
samarka-shkola@mail.ru
8
Коммунальное государственное учреждение "Топарская средняя общеобразовательная школа села Кулаайгыр Абайского района Карагандинской области" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района"
100112, Карагандинская область, Абайский район, село Кулаайгыр, улица Мира 1 а
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72153) 57121
toparskayasosh @mail.ru
9
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс детский сад-школа "Қуаныш" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района"
100110, Карагандинская область, Абайский район, поселок Карабас, улица Кирова, 20 а
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72131) 45619
komplekskuanysch@mail.ru
10
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс детский сад-школа "Ақбота" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района"
100111, Карагандинская область, Абайский район, село Коксун
Ежедневно с 08.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72153) 52674
akbota2005@mail.ru
11
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс детский сад-школа "Ақбұлақ" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района"
100108, Карагандинская область, Абайский район, поселок Жартас
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72153) 40186
akbulakab@mail.ru
12
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс детский сад-школа "Айгөлек" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района"
100115, Карагандинская область, Абайский район, село Сарепта, улица Дзержинского, 10
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (7213) 55363
aigolekab@mail.ru
13
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа N 4 поселка Вольный Абайского района Карагандинской области" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района"
100102, Карагандинская область, Абайский район, поселок Вольный, улица Труда, 14
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней

8 (72131) 92117
mektep4@mail.ru
14
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Қарағанды облысы Абай ауданы Қызыл кентінің N 8 негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны"
100100, Қарағанды облысы Абай ауданы Қызыл кенті, Молин көшесі, 8
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72131) 340746
osh8_kzyl@mail.ru
15
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Қарағанды облысы Абай ауданы Жаңа Қараған кентінің Қараған негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны"
100100, Қарағанды облысы Абай ауданы, Жаңа Қараған кенті, Сахалинская көшесі, 4
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72131) 340133
karagan99@mail.kz
16
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Қарағанды облысы Абай ауданы Құрма селосының Құрма орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны"
100113, Қарағанды облысы Абай ауданы, Құрма ауылы, Қазақстан 50 жыл көшесі, 33
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (7215) 350516
kyrminka@mail.ru
17
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Қарағанды облысы Абай ауданы Дзержинск ауылдық округі, Қойбас селосының Қойбас негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны"
100115, Қарағанды облысы Абай ауданы Дзержинск ауылдық округі, Қойбас ауылы
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72153) 340105
koibasabay@ mail.ru
18
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Қарағанды облысы Абай ауданы Топар кентінің Бауыржан Момышұлы атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны"
100116, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Топар кенті Қазыбек-би көшесі
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72153) 31501
momisch_16@mail.ru
19
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Абай Құнанбаев атындығы N 5 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны"

8 (72131) 92117
mektep4@mail.ru
14
Коммунальное государственное учреждение "Основная общеобразовательная школа N 8 поселка Кзыл Абайского района Карагандинской области" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района"
100100, Карагандинская область, Абайский район, город Абай, поселок Кзыл, улица Молина, 8
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72131) 340746
osh8_kzyl@mail.ru
15
Коммунальное государственное учреждение "Караганская основная общеобразовательная школа поселка Новый Караган Абайского района Карагандинской области" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района"
100100, Карагандинская область, Абайский район, город Абай, поселок Новый Караган, улица Сахалинская, 4
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72131) 340133
karagan99@mail.kz
16
Коммунальное государственное учреждение "Курминская средняя общеобразовательная школа села Курминское Абайского района Карагандинской области" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района"
100113, Карагандинская область, Абайский район, село Курминское, улица 50 лет Казахстана, 33
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (7215) 350516
kyrminka@mail.ru
17
Коммунальное государственное учреждение "Койбасская основная общеобразовательная школа села Койбас Дзержинского сельского округа Абайского района Карагандинской области" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района"
100115, Карагандинская область, Абайский район, Дзержинский сельский округ, село Койбас
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72153) 340105
koibasabay@ mail.ru
18
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Бауыржана Момышулы поселка Топар Абайского района Карагандинской области" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района"
100116, Карагандинская область, Абайский район, поселок Топар, улица Казыбек-би
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72153) 31501
momisch_16@mail.ru
19
Коммунальное государственное учреждение "Школа гимназия N 5 имени Абая Кунанбаева" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района"

100101, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Абай қаласы, Карл Маркс көшесі, 45
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72131) 40982
mektep5abai@mail.kz
20
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Қарағанды облысы Абай ауданы Сарепта селосының Дзержинск жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны"
100115, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Сарепта ауылы
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72131) 355388
sarepta@mail.kz
21
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Қарағанды облысы Абай ауданы Ақбастау орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны"
100101, Қарағанды облысы, Абай ауданы Ақбастау ауылы, Школьная көшесі
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72132) 31146
acbsc@mail.ru
22
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Қарағанды облысы Абай ауданы Абай қаласының N 12 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны"
100100, Қарағанды облысы Абай қаласы, Школьная көшесі, 12
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72131) 42527
school12abay@mail.ru
23
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Қарағанды облысы Абай ауданы Агрогородок селосының Мичурин негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны"
100104, Қарағанды облысы Абай ауданы, Агрогородок ауылы, Школьный кварталы
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72131) 90234
michurinka@mail.ru
24
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Қарағанды облысы Абай ауданы Абай қаласының N 1 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны"
100100, Қарағанды облысы Абай қаласы, Гагарин көшесі, 1
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72131) 42526
abschool1@mail.ru
25
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "N 14 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны"

100101, Карагандинская область, Абайский район, город Абай, улица Карла Маркса, 45
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72131) 40982
mektep5abai@mail.kz
20
Коммунальное государственное учреждение "Дзержинская средняя общеобразовательная школа села Сарепта Абайского района Карагандинской области" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района"
Карагандинская область, Абайский район, поселок Сарепта
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72131) 355388
sarepta@mail.kz
21
Коммунальное государственное учреждение "Акбастауская средняя общеобразовательная школа села Акбастау Абайского района Карагандинской области" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района"
100101, Карагандинская область, Абайский район, село Акбастау улица Школьная
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72132) 31146
acbsc@mail.ru
22
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа N 12 города Абая Абайского района Карагандинской области" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района
100100, Карагандинская область, город Абай, улица Школьная, 12
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72131) 42527
school12abay@mail.ru
23
Коммунальное государственное учреждение "Мичуринская основная общеобразовательная школа села Агрогородок Абайского района Карагандинской области" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района"
100104, Карагандинская область, Абайский район, село Агрогородок, квартал Школьный
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72131) 90234
michurinka@mail.ru
24
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа N 1 города Абай Абайского района Карагандинской области" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района"
100100, Карагандинская область, город Абай, улица Гагарина, 1
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72131) 42526
abschool1@mail.ru
25
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей N 14" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района"

100100, Қарағанды облысы Абай қаласы, Карл Маркс көшесі 35а
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72131) 42282
scool14abay@mail.ru
26
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Қарағанды облысы Абай ауданы Шерубай-Нұра кентінің Шерубай-Нұра негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны"
100118, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Южный кенті
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72131) 340409
sherubai@mail.ru
27
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Қарағанды облысы Абай ауданы Топар кентінің "Абай атындағы мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны"
100116, Қарағанды облысы Абай ауданы, Топар кенті, Н. Әбдіров көшесі, 11
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72153) 32097
schkola_gimnaziya_topar@mail.ru
28
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "N 10 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны"
100100, Қарағанды облысы, Абай ауданы, 2 шағын аудан, 35а
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72131) 42834
school_10fdfi@mail.ru
29
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Қарағанды облысы, Абай ауданы Көксу селосының Көксу жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны"
100111, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Көксу ауылы
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72153) 52462
koksush@mail.ru
30
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Қарағанды облысы Абай ауданы Қарабас кентінің N 15 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны"
100110, Қарағанды облысы, Абай ауданы Қарабас кенті, Бейбітшілік көшесі 1А
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72131) 45474
shkola_15@mail.ru
31
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Қарағанды облысы Абай ауданы Дзержинск ауылдық округі Қоянды селосының Қоянды негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны"
100115, Қарағанды облысы Абай ауданы Дзержинск ауылдық округі, Қоянды ауылы

100100, Карагандинская область, город Абай улица Карла-Маркса 35а
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72131) 42282
scool14abay@mail.ru
26
Коммунальное государственное учреждение "Шерубай-Нуринская основная общеобразовательная школа поселка Шерубай-Нура Абайского района Карагандинской области" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района"
100118, Карагандинская область, Абайский район, поселок Южный
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72131) 340409
sherubai@mail.ru
27
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия имени Абая" поселка Топар Абайского района Карагандинской области" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района"
100116, Карагандинская область, Абайский район, поселок Топар, улица Н. Абдирова, 11
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72153) 32097
schkola_gimnaziya_topar@mail.ru
28
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия N 10" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района"
100100, Карагандинская область, Абайский район, город Абай, 2 микрорайон, 35а
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72131) 42834
school_10fdfi@mail.ru
29
Коммунальное государственное учреждение "Коксунская средняя общеобразовательная школа села Коксун Абайского района Карагандинской области" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района
100111, Карагандинская область, Абайский район, поселок Коксун
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72153) 52462
koksush@mail.ru
30
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа N 15 поселка Карабас Абайского района Карагандинской области" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района"
100110, Карагандинская область, Абайский район, поселок Карабас, улица Мира 1 А
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72131) 45474
shkola_15@mail.ru
31
Коммунальное государственное учреждение "Кояндинская основная общеобразовательная школа села Коянды Дзержинского сельского округа Абайского района Карагандинской области" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района
100115, Карагандинская область, Абайский район, Дзержинский сельский округ, село Коянды

Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72153) 40116
koyandinskaya@mail.ru
32
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Қарағанды облысы Абай ауданы Топар кентінің П. Корниенко атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны"
100116, Қарағанды облысы Абай ауданы, Топар кенті, Сары-Арқа көшесі, 11
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72153) 31876
cornso@mail.kz
"Бастауыш, негiзгi орта, жалпы
орта бiлiм берудiң жалпы бiлiм
беретiн бағдарламалары бойынша
оқыту үшiн ведомстволық
бағыныстылығына қарамастан
бiлiм беру ұйымдарына құжаттарды
қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттiк қызмет
көрсету регламентiне
2-қосымша
Әрбiр әкiмшiлiк iс-әрекеттiң (рәсiмнiң) орындау
мерзiмiн көрсетумен әр ҚФБ әкiмшiлiк iс-әрекеттерiнiң
(рәсiмдерiнiң) дәйектiлiгi мен өзара iс-қимылдарының
мәтiндiк кестелiк сипаттамасы
1-кесте. ҚФБ iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
Негiзгi үдерiс iс-әрекеттерi (жұмыс ағыны, барысы)
Iс-әрекет N (жұмыс барысы, ағыны)
1
2
3
ҚФБ атауы
Бiлiм беру ұйымының жауапты тұлғасы
Бiлiм беру ұйымының басшысы
Бiлiм беру ұйымының жауапты тұлғасы
Iс-әрекет (үдерiстiң, ресiмнiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, өтiнiштi тiркеу
Құжаттарды қарау, мемлекеттiк қызметтi алушыны бiлiм беру ұйымының Жарғысымен және бiлiм беру үдерiсiн реттейтiн басқа да құжаттармен таныстыру
Бұйрықты не мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты тiркеу
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкiмдiк шешiм)
Мемлекеттiк қызметтi алушыға қажеттi құжаттарды қабылдау туралы қолхат беру
Жалпы бұйрықты не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты шығару
Жалпы бұйрық не мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты беру
Орындау мерзiмдерi
30 минут
1 жұмыс күннiң iшiнде
1 жұмыс күннiң iшiнде
Соңғы нәтиженi алу мерзiмi
Бiлiм беру ұйымына қабылдау туралы жалпы бұйрық беру
Орындау мерзiмдерi
3 айдан аспайды
2-кесте. Пайдалану нұсқалары. Негiзгi үдерiс
1-топ ҚФБ
Бiлiм беру ұйымының жауапты тұлғасы
2-топ ҚФБ
Бiлiм беру ұйымының басшысы
3-топ ҚФБ
Бiлiм беру ұйымының жауапты тұлғасы
N 1 iс-әрекет
Құжаттарды қабылдау, өтiнiштi тiркеу, қажеттi құжаттарды қабылдау туралы қолхат беру
N 2 iс-әрекет
Құжаттарды қарау
N 4 iс-әрекет
Жалпы бұйрықты немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты тiркеу
N 3 iс-әрекет
Жалпы бұйрықты не мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты шығару
N 5 iс-әрекет
Жалпы бұйрықты немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты беру
Бастауыш, негiзгi орта, жалпы
орта бiлiм берудiң жалпы бiлiм
беретiн бағдарламалары бойынша
оқыту үшiн ведомстволық
бағыныстылығына қарамастан
бiлiм беру ұйымдарына құжаттарды
қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттiк қызмет
көрсету регламентiне
3-қосымша
Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiндегi әкiмшiлiк
iс-әрекеттер мен ҚФБ қисынды кезектiлiгi арасындағы өзара
байланысты көрсететiн схема
Абай ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 17 қаңтардағы
N 03/01 қаулысымен
бекітілген
"Балаларға қосымша бiлiм беру бойынша қосымша бiлiм
беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттiк қызмет көрсету регламентi

Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72153) 40116
koyandinskaya@mail.ru
32
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени П. Корниенко поселка Топар Абайского района Карагандинской области" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района"
100116, Карагандинская область, Абайский район, поселок Топар, улица Сары-Арка
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72153) 31876
cornso@mail.kz
Приложение 2
к регламенту оказания государственной
услуги "Прием документов и зачисление
в организации образования независимо от
ведомственной подчиненности для обучения
по общеобразовательным программам
начального, основного среднего,
общего среднего образования"
Текстовое табличное описание последовательности
и взаимодействия административных действий (процедур)
каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого
административного действия (процедуры)
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Ответственное лицо организации образования
Руководитель организации образования
Ответственное лицо организации образования
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов, регистрация заявления
Рассмотрение документов, ознакомление получателя государственной услуги с Уставом организации образования и другими документами, регламентирующими образовательный процесс
Регистрация приказа либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача расписки о приеме необходимых документов получателю государственной услуги
Издание общего приказа либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдача общего приказа либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Сроки исполнения
30 минут
в течение 1 рабочего дня
в течение 1 рабочего дня
Срок получения конечного результата
Выдача общего приказа о зачислении в организацию образования
Сроки исполнения
не более 3-х месяцев
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс
Группа 1 СФЕ
Ответственное лицо организации образования
Группа 2 СФЕ
Руководитель организации образования
Группа 3 СФЕ
Ответственное лицо организации образования
Действие N 1
Прием документов, регистрация заявления, выдача расписки о приеме необходимых документов
Действие N 2
Рассмотрение документов
Действие N 4
Регистрация общего приказа либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Действие N 3
Издание общего приказа либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Действие N 5
Выдача общего приказа либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Приложение 3
к регламенту оказания государственной
услуги "Прием документов и зачисление
в организации образования независимо от
ведомственной подчиненности для обучения
по общеобразовательным программам
начального, основного среднего,
общего среднего образования"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий в процессе
оказания государственной услуги и СФЕ
Утвержден
постановлением акимата
Абайского района
от 17 января 2013 года N 03/01
Регламент оказания государственной услуги
"Прием документов и зачисление в организации
дополнительного образования для детей по предоставлению
им дополнительного образования"

1. Негiзгi түсiнiктер
1. Осы регламентте келесiдей негiзгi түсiнiктер қолданылады:
1) балаларға қосымша бiлiм беретiн ұйым – бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлерге қосымша бiлiм берудiң бiлiм беретiн оқу бағдарламаларын iске асыратын оқу-тәрбие ұйымы;
2) ҚФБ – мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiне қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер.
2. Жалпы ережелер
2. Осы "Балаларға қосымша бiлiм беру бойынша қосымша бiлiм беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттiк қызмет көрсету регламентi (бұдан әрi - Регламент) балаларға қосымша бiлiм беру үшiн қосымша бiлiм беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау рәсiмiн (бұдан әрi – мемлекеттiк қызмет) айқындайды.
3. Мемлекеттiк қызмет аудандық коммуналдық мүлiктегi, осы Регламентке 1-қосымшада көрсетiлген балаларға қосымша бiлiм беру ұйымдарымен көрсетiледi.
4. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттiк қызмет "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi Заңының 6-бабының 4-тармағының 9) тармақшасына, "Бiлiм туралы мемлекеттiк үлгiдегi құжаттардың түрлерi мен нысандарын және оларды беру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1310 қаулысына, "Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi, жергiлiктi атқарушы органдар көрсететiн бiлiм және ғылым саласындағы мемлекеттiк қызметтер стандарттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысына сәйкес көрсетiледi.
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң аяқталу нәтижесi қосымша бiлiм беру ұйымына осы Регламентке 2-қосымшаға сәйкес баланың заңды өкiлi мен балаларға қосымша бiлiм беру ұйымдарының арасында жасалған шарт негiзiнде қабылданғаны туралы бұйрық немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
7. Мемлекеттiк қызмет 3 жастан 18 жасқа дейiнгi жеке тұлғаларға (бұдан әрi – мемлекеттiк қызметтi алушы) көрсетiледi.
3. Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттiк қызметтi көрсету мерзiмi:
1) мемлекеттiк қызметтi алу үшiн өтiнiштi қарастыру 3 жұмыс күнiн құрайды (балалардың музыкалық, көркемөнер, шығармашылық және спорт мектептерi үшiн 15 күн);
2) өтiнiш иесiнiң мемлекеттiк қызметтi көрсету орнында өтiнiштi берген күнi қызметтi алу үшiн күту (тiркелу кезiнде) уақытының барынша ұзақтығы – 30 минуттан артық емес;

1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте используются следующие основные понятия:
1) организация дополнительного образования детей – учебно-воспитательная организация, реализующая образовательные учебные программы дополнительного образования обучающихся и воспитанников;
2) СФЕ – структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги.
2. Общие положения
2. Настоящий регламент оказания государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования" (далее - Регламент) определяет процедуру приема документов и зачисление в организации дополнительного образования детей для предоставления им дополнительного образования (далее - государственная услуга).
3. Государственная услуга оказывается организациями дополнительного образования детей, указанными в приложении 1 к настоящему Регламенту, являющиеся районным коммунальным имуществом.
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга предоставляется в соответствии с подпунктом 9) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 1310 "Об утверждении видов и форм документов об образовании государственного образца и Правил их выдачи", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки".
6. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются приказ о зачислении в организацию дополнительного образования детей, изданный на основании договора, согласно приложению 2 к настоящему Регламенту, заключенного между законными представителями детей и организацией дополнительного образования детей, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
7. Государственная услуга оказывается физическим лицам в возрасте от 3 до 18 лет (далее – получатель государственной услуги).
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги составляют 3 рабочих дня (15 дней для детских музыкальных, художественных школ, школ искусств);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации) – не более 30 минут;

3) өтiнiш иесiнiң мемлекеттiк қызметтi көрсету орнында өтiнiштi берген күнi қызмет көрсету уақытының барынша ұзақтығы – 30 минуттан артық емес.
9. Мемлекеттiк қызметтi алушы жеке өтiнiш берген жағдайда мемлекеттiк қызметтi өтiнiш түскеннен бастап 3 жұмыс күнi iшiнде балаларға қосымша бiлiм беру ұйымдары жұмыстарының белгiленген кестесiне сәйкес жауапты тұлға жүзеге асырады.
Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбi туралы толық ақпарат осы Регламентке 1-қосымшаға сәйкес бiлiм беру ұйымдарының интернет қорларында және қажеттi құжаттар тiзбесi мен оларды толтыру үлгiлерi фойедегi стендтерде орналастырылады.
10. Мемлекеттiк қызмет жұмыс күндерi демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, белгiленген кестеге сәйкес түскi үзiлiспен 09.00-ден 18.00-ге дейiн көрсетiледi.
Алдын ала жазылу және қызметтi жедел ресiмдеу қарастырылмаған.
11. Мемлекеттiк қызмет мемлекеттiк қызметтi алушыларға, оның iшiнде даму мүмкiндiгi шектеулi тұлғаларға қызмет көрсету жағдайлары қарастырылған балаларға қосымша бiлiм беру ұйымдарының ғимараттарында көрсетiледi.
12. Мемлекеттiк қызметтi алушыдан мемлекеттiк қызметтi алу үшiн өтiнiш қабылдаған сәттен бастап мемлекеттiк қызметтiң нәтижесiн берген сәтке дейiнгi мемлекеттiк қызметтi көрсету кезеңдерi:
1) мемлекеттiк қызметтi алушы балаларға қосымша бiлiм беру ұйымына жүгiнедi, өтiнiш бередi және жауапты тұлғаға құжаттар пакетiн ұсынады;
2) балаларға қосымша бiлiм беру ұйымының жауапты тұлғасы құжаттарды тiркейдi және балаларға қосымша бiлiм беру ұйымы басшылығының қарауына ұсынады, ол жауапты тұлғаны анықтайды;
3) жауапты тұлға келiп түскен құжаттарды тексередi, балалардың заңды өкiлдерi мен балаларға қосымша бiлiм беру ұйымының арасында жасалған шарт негiзiнде балаларға қосымша бiлiм беру ұйымына қабылданғаны туралы бұйрық немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап ресiмдейдi.
13. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үшiн балаларға қосымша бiлiм беру ұйымында құжаттарды қабылдауды iске асыратын тұлғалардың ең аз саны бiр қызметкердi құрайды.
4. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiндегі
әрекеттер тәртiбiн сипаттау
14. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн қажеттi құжаттар балаларға қосымша бiлiм беру ұйымдарына тапсырылады.
15. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн мемлекеттiк қызметтi алушы балаларға қосымша бiлiм беру ұйымдарына мынадай құжаттарды тапсыруы керек:

3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя – не более 30 минут.
9. Государственная услуга осуществляется ответственным лицом в соответствии с установленным графиком работы организации дополнительного образования детей, при личном обращении получателя государственной услуги по истечении 3 рабочих дней с момента поступления заявления.
Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на интернет-ресурсах организаций образования согласно приложению 1 к настоящему Регламенту и на стендах в фойе с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения.
10. Государственная услуга предоставляется в рабочие дни в соответствии с установленным графиком работы с 09.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед, за исключением выходных и праздничных дней.
Предварительная запись и ускоренное оформление услуги не предусмотрены.
11. Государственная услуга оказывается в зданиях организаций дополнительного образования детей, где предусмотрены условия для обслуживания потребителей, в том числе для лиц с ограниченными физическими возможностями.
12. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя государственной услуги для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги обращается в организацию дополнительного образования детей, подает заявление и предоставляет пакет документов ответственному лицу;
2) ответственное лицо организации дополнительного образования детей регистрирует документы и представляет на рассмотрение руководству организации дополнительного образования детей, которое определяет ответственное лицо;
3) ответственное лицо проверяет поступившие документы, оформляет приказ о зачислении в организацию дополнительного образования детей, изданный на основании договора, заключенного между законными представителями детей и организацией дополнительного образования детей, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
13. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в организации дополнительного образования детей, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия в процессе оказания
государственной услуги
14. Документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются в организации дополнительного образования детей.
15. Для получения государственной услуги получателю государственной услуги необходимо представить следующие документы:

1) балаларды қосымша бiлiм беру ұйымдарына тiркеу туралы ата-аналарының немесе заңды өкiлдерiнiң өтiнiшi;
2) баланың туу туралы куәлiгiнiң, жеке басын куәландыратын құжатының (бар болған жағдайда) көшiрмесi;
3) бала мен ата-анасы (заңды өкiлдерi) туралы мәлiметтерi бар сауалнама;
4) қызмет көрсету талаптары көрсетiлген шарт (қажеттiлiгiне қарай);
5) қажеттiлiгiне қарай денсаулығы туралы анықтама (медициналық төлқұжат).
16. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн барлық құжаттарды тапсыру кезiнде мемлекеттiк қызметтi алушыға өтiнiштi қабылдау күнi мен нөмiрi, қызметтi алу күнi көрсетiлген қолхатты берген жауапты тұлғаның тегi, аты, әкесiнiң аты көрсетiлген қажеттi құжаттарды алу туралы қолхат берiледi.
17. Көрсетiлген мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi туралы ақпаратты алу үшiн мемлекеттiк қызметтi алушы өтiнiш түскеннен кейiн 3 жұмыс күнi өткен соң бекiтiлген жұмыс кестесiне сәйкес жауапты тұлғаға жеке өзi баруы тиiс.
18. Мемлекеттiк қызметтi алушының осы Регламенттiң 15-тармағында көрсетiлген құжаттарды толық ұсынбауы бас тартудың себептерiн жазбаша дәлелдеумен мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тартуға негiз болып табылады.
19. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiне келесi құрылымдық-функционалдық бiрлiктер қатысады (бұдан әрi – ҚФБ):
1) балаларға қосымша бiлiм беру ұйымының басшылығы;
2) балаларға қосымша бiлiм беру ұйымының жауапты тұлғасы.
20. Әрбiр әкiмшiлiк әрекеттiң орындалу мерзiмi көрсетiлген әрбiр ҚФБ әкiмшiлiк әрекеттерiнiң реттiлiгi мен өзара әрекетiнiң мәтiндiк кестелiк сипаты осы Регламентке 3-қосымшада келтiрiлген.
21. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiндегi әкiмшiлiк әрекеттер мен ҚФБ логикалық реттiлiгi арасындағы өзара байланысты көрсететiн сызба осы Регламентке 4-қосымшада келтiрiлген.
5. Мемлекеттiк қызметтi көрсететiн лауазымды
тұлғалардың жауапкершiлiгi
22. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуге балаларға қосымша бiлiм беру ұйымының басшысы жауапты болып табылады (бұдан әрi – лауазымды тұлға).
Лауазымды тұлға мемлекеттiк қызметтi Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес белгiленген мерзiмде көрсетудiң iске асырылуы мен сапасына жауапты болады.
"Балаларға қосымша бiлiм беру
бойынша қосымша бiлiм беру
ұйымдарына құжаттарды қабылдау
және оқуға қабылдау" мемлекеттiк
қызмет көрсету регламентiне
1-қосымша
Қарағанды облысының Абай ауданының балаларға қосымша
бiлiм беру ұйымдарының байланыс мәлiметтерi
N
Балаларға қосымша білім беру ұйымның атауы
Балаларға қосымша білім беру ұйымның заңды мекен-жайы
Жұмыс кестесі
Байланыс телефоны
Электрондық мекен-жайы
1
Абай ауданы әкімдігінің Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Абай қаласының балалар музыкалық мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорыны
100101, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Абай қаласы, Карл Маркс көшесі, 43

1) заявление о зачислении в организации дополнительного образования детей от родителей или законных представителей;
2) копию свидетельства о рождении, документа удостоверяющего личность ребенка (при наличии);
3) анкету со сведениями о ребенке и о родителях (законных представителях);
4) договор с условиями оказания услуги (по необходимости);
5) справку о состоянии здоровья (медицинский паспорт) по необходимости.
16. При сдаче всех документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка о получении необходимых документов с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества ответственного лица, выдавшего расписку с указанием даты получения услуги.
17. Способом доставки информации о результате оказанной государственной услуги является личное обращение получателя государственной услуги к ответственному лицу в соответствии с установленным графиком работы по истечении 3 рабочих дней с момента поступления заявления.
18. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служит представление получателем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пункте 15 настоящего Регламента с письменным обоснованием причин отказа.
19. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) руководство организации дополнительного образования детей;
2) ответственное лицо организации дополнительного образования детей.
20. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия приведено в приложении 3 к настоящему Регламенту.
21. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 4 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственные услуги
22. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель организации дополнительного образования детей (далее - должностное лицо).
Должностное лицо несет ответственность за качество и реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту оказания
государственной услуги
"Прием документов и
зачисление в организации
дополнительного образования
для детей по предоставлению им
дополнительного образования"
Контактные данные организаций дополнительного образования
детей Абайского района Карагандинской области
N п/п
Наименование организаций дополнительного образования детей
Юридический адрес организаций дополнительного образования детей
График работы
Контактный телефон
Электронный адрес
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская музыкальная школа города Абая" акимата Абайского района отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района
100100, Карагандинская область, Абайский район, город Абай, улица Карла Маркса, 43

демалыс және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін.
8 (72131) 47001
dmsch@mail.ru
2
Абай ауданы әкімдігінің Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Топар кентінің балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорыны
100116, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Топар кенті, Сары–Арқа көшесі 19 "а"
демалыс және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін.
8 (72153) 32388
kgkp-topar@mail.ru
"Балаларға қосымша бiлiм беру
бойынша қосымша бiлiм беру
ұйымдарына құжаттарды қабылдау
және оқуға қабылдау" мемлекеттiк
қызмет көрсету регламентiне
2-қосымша
ҚОСЫМША БIЛIМ БЕРУ ҰЙЫМЫ МЕН БАЛАНЫҢ АТА-АНАСЫ АРАСЫНДАҒЫ
ҮЛГI ШАРТ
____________ қаласы                         "___"___________ 20 __ ж.
Балаларға қосымша бiлiм беру ұйымы ____________________________
____________________________________________________________________,
(атауы)
Бұдан әрi ҚБҰ деп аталатын __________________________________________
_____________________________________ атынан ҚБҰ Жарғысының негiзiнде
(тегi, аты, әкесiнiң аты)
әрекет ететiн директор, бiр жағынан және бұдан әрi _________________
_____________________________________________________________________
(баланың тегi, аты, әкесiнiң аты; туған жылы)
"Ата-анасы" деп аталатын анасы ______________________________________
(әкесi, оларды алмастыратын тұлғалар)(анасының,
_____________________________________________________________________
әкесiнiң, оларды алмастыратын тұлғалардың тегi, аты, әкесiнiң аты)
екiншi жағынан, төмендегiлер туралы осы шартты жасады:
1. ҚБҰ мiндетi:
1.1. ________________________________________________ негiзiнде
(қабылдау туралы құжаттың атауы)
баланы _________________________________ үйiрмеciне/секциясына тiркеу
(атауы)
1.2. Ақысыз бiлiм беру қызметтерiн қамтамасыз ету _____________
(құрылтайшы, демеушiлер
_____________________________________________________________________
қаржысынан төленетiн ақылы бiлiм беру қызметi түрлерiнiң атауы)
ақылы бiлiм беру қызметтерi _________________________________________
(ата-ана қаржысынан төленетiн
_____________________________________________________________________
қызмет түрлерiнiң атауы)
оның шығармашылық қабiлеттерiн дамыту;
балаға оның даму ерекшелiгiне қарай жеке ықпал етудi жүзеге асыру;
баланың эмоционалдық қолайлылығына қамқор болу.
1.3. Баланы ___________________________________________________
(бағдарлама атауы; бағдарламаны бекiткен органның атауы)
бағдарламасы бойынша оқыту.

С 09:00 часов до 18:00 часов, c перерывом на обед с 13.00 часов до 14.00 часов за исключением выходных и праздничных дней
8 (72131) 47001
dmsch@mail.ru
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская школа искусств поселка Топар" акимата Абайского района отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района
100116, Карагандинская область, Абайский район, поселок Топар, улица Сары-Арка 19 "а"
С 09:00 часов до 18:00 часов, c перерывом на обед с 13.00 часов до 14.00 часов за исключением выходных и праздничных дней
8 (72153) 32388
kgkp-topar@mail.ru
Приложение 2
к регламенту оказания
государственной услуги
"Прием документов и
зачисление в организации
дополнительного образования
для детей по предоставлению им
дополнительного образования"
ТИПОВОЙ ДОГОВОР
МЕЖДУ ОРГАНИЗАЦИЕЙ ДОПОЛНИТЕЛЬНОГО ОБРАЗОВАНИЯ
И РОДИТЕЛЯМИ РЕБЕНКА
город ____________                         "___" ___________ 20 __ г.
Организация дополнительного образования детей _________________
____________________________________________________________________,
(наименование)
именуемая в дальнейшем ОДО, в лице директора ________________________
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество)
действующей на основании Устава ОДО, с одной стороны, и матерью
(отцом, лицом, их заменяющим) _______________________________________
(фамилия, имя, отчество матери,
_____________________________________________ именуемой в дальнейшем
отца, лиц, их заменяющих)
"Родитель", ребенка _________________________________________________
(фамилия, имя, отчество ребенка; год рождения)
с другой стороны, заключили настоящий договор о следующем:
1. ОДО обязуется:
1.1. Зачислить ребенка в кружок/секцию ________________________
(наименование)
на основании ________________________________________________________
(наименование документа о зачислении)
1.2. Обеспечить бесплатные образовательные услуги _____________
(наименование
_____________________________________________________________________
видов услуг, оплачиваемых за счет средств спонсоров; учредителя)
платные образовательные услуги ______________________________________
(наименование видов услуг,
_____________________________________________________________________
оплачиваемых родителями)
развитие его творческих способностей и интересов;
осуществлять индивидуальный подход к ребенку, учитывая особенности его развития;
заботиться об эмоциональном благополучии ребенка.
1.3. Обучать ребенка по программе _____________________________
(наименование программы;
_____________________________________________________________________
название органа, утвердившего программу)

1.4. Баланың жас, жеке ерекшелiктерiне, бiлiм бағдарламасының мазмұнына сәйкес оқу жұмысын ұйымдастыру.
1.5. Баланы келесi жас ерекшелiгi тобына ауыстыру
_____________________________________________________________________
(ауыстыру уақыты)
1.6. Осы шартты орындау.
2. "Ата-ана" мiндеттi:
2.1. ҚБҰ Жарғысын және осы шартты орындау.
2.2. ҚБҰ-ғабалаға қызмет көрсеткенi үшiн _____________ мерзiмде ___________________________________________________ сомада ақы төлеу.
2.3. Баланы 16-жасқа толмаған басқа адамға сенiп тапсырмай, баланы тәрбиешiге өзi тапсыру және алып кету (немесе басқа жағдайлар).
2.4. Баланы қосымша бiлiм беру ұйымына ұқыпты күйiнде; таза киiм және аяқ киiммен алып келу
_____________________________________________________________________
(баланың жергiлiктi; маусымдық жас; жеке ерекшелiктерiне
_____________________________________________________________________
қарай қосымша бiлiм беру ұйымдарының басқа талаптары)
2.5. ҚБҰ-ға баланың келе алмайтыны, оның ауырып қалғаны туралы хабарлау.
2.6. Баланы оқытудың барлық бағыттары бойынша ҚБҰ-мен бiрлесiп әрекет ету.
2.7. ҚБҰ-ға Жарғылық мiндеттердi iске асыру бойынша қолдан келетiн көмек көрсету
_____________________________________________________________________
(бала өмiрiн қорғау; сауықтыру; гигиеналық
_____________________________________________________________________
мәдени-эстетикалық экологиялық тәрбие;
_____________________________________________________________________
отбасы жағдайындағы түзету жұмыстары; басқалары)
3. ҚБҰ-ның:
3.1. ҚБҰ-да әрi қарай баруға кедергi болатын бала денсаулығының жай-күйi туралы медициналық қорытынды болған жағдайда баланы ҚБҰ-дан шығаруға;
3.2. "Ата-ананың" өтiнiшi бойынша ҚБҰ-да балаға қызмет көрсеткенi үшiн төлемдердiң мерзiмiн ұзартуға;
3.3. Баланы отбасында тәрбиелеу iсiн жетiлдiру жөнiнде ұсыныстар енгiзуге;
3.4. "Ата-ана" өз мiндеттерiн жүйелi түрде орындамаған жағдайда, "Ата-ананы" алдын ала ______ күн бұрын ескертiп, осы шартты бұзуға құқығы бар.
4. "Ата-ананың":
4.1. ҚБҰ Педагогтер кеңесi жұмыстарына кеңесшi дауысы құқығымен қатысуға;
4.2. балалармен жұмысты жақсарту және қосымша қызметтердi ұйымдастыру бойынша ұсыныстар енгiзуге;
4.3. ҚБҰ-да балалармен жұмыста қолданылатын бiлiм беру бағдарламаларын таңдауға;
4.4. ҚБҰ-да ұсынылатын қосымша қызметтер түрлерiн таңдауға.
4.5. ҚБҰ-да баланың бейiмделу кезеңiнде онымен _____ күн; _____ сағат; басқа жағдайларда ________________ бiрге болуға;

1.4. Организовывать деятельность ребенка в соответствии с его возрастом, индивидуальными особенностями, содержанием образовательной программы.
1.5. Переводить ребенка в следующую возрастную группу
_____________________________________________________________________
(дата перевода)
1.6. Соблюдать настоящий договор.
2. "Родитель" обязуется:
2.1. Соблюдать Устав ДО и настоящий договор.
2.2. Вносить плату за содержание ребенка в ДО в сумме
_____________________________________________________________________
в сроки _______________________________________________________
2.3. Лично передавать и забирать ребенка у воспитателя, не
передоверяя ребенка лицам, не достигшим 16-летнего возраста (или иные условия).
2.4. Приводить ребенка в ОДО в опрятном виде; чистой одежде и
обуви _______________________________________________________________
(иные требования ОДО с учетом местных; сезонных;
_____________________________________________________________________
возрастных; индивидуальных особенностей ребенка)
2.5. Информировать ОДО о предстоящем отсутствии ребенка; его болезни.
2.6. Взаимодействовать с ОДО по всем направлениям обучения ребенка.
2.7. Оказывать ОДО посильную помощь в реализации уставных задач
_____________________________________________________________________
(охрана жизни ребенка; оздоровление; гигиеническое;
_____________________________________________________________________
культурно-эстетическое; экологическое воспитание;
_____________________________________________________________________              коррекционная работа в условиях семьи; иное)
3. ОДО имеет право:
3.1. Отчислить ребенка из ОДО при наличии медицинского заключения о состоянии здоровья ребенка, препятствующего его дальнейшему пребыванию.
3.2. Предоставлять "Родителю"" отсрочку платежей за содержание ребенка в ОДО по его ходатайству.
3.3. Вносить предложения по совершенствованию воспитания ребенка в семье.
3.4. Расторгнуть настоящий договор досрочно при систематическом невыполнении "Родителем" своих обязательств, уведомив "Родителя" об этом за _____ дней.
4. "Родитель" имеет право:
4.1. Принимать участие в работе Совета педагогов ОДО с правом совещательного голоса.
4.2. Вносить предложения по улучшению работы с детьми и по организации дополнительных услуг в ОДО.
4.3. Выбирать образовательную программу из используемых ОДО в работе с детьми.
4.4. Выбирать виды из предлагаемых дополнительных услуг ОДО.
4.5. Находиться с ребенком в ОДО в период его адаптации в течение ______ дней; ____ часов; в других случаях __________________.

4.6. ҚБҰ-ға балаға қызмет көрсету үшiн төлемақының мерзiмiн ұзарту; қосымша қызметтер үшiн төлемақы жөнiнде белгiленген мерзiмiнен _____ күн кешiктiрмей өтiнiш бiлдiруге;
4.7. ҚБҰ Жарғысы мен осы шарт мiндеттерiнiң орындалуын талап етуге.
4.8. Топтағы балалармен жұмыс жөнiнде қосымша бiлiм беру ұйымының директоры мен мұғалiмдерiнiң есебiн тыңдауға.
4.9. Осы шартты бiр жақты тәртiппен ҚБҰ-ны бұл жөнiнде алдын ала ____ күн бұрын ескерту арқылы бұзуға құқығы бар.
4.10. Шарт қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi және екi жақтың келiсуi бойынша мерзiмi ұзартылуы; өзгертiлуi; толықтырылуы мүмкiн.
5. Шартқа өзгерiстер, толықтырулар қосымша нысанда енгiзiледi.
6. Тараптар мiндеттердiң тиiстi деңгейде орындалуына немесе
дұрыс орындалмауына жауапты. ________________________________________
(екi жақтың жауапкершiлiктерi)
8. Шарттың қолданылу мерзiмi: ________ 201 _ ж бастап _________
дейiн.
9. Шарт екi данада жасалған:
Бiр данасы ҚБҰ-да баланың жеке құжатында, екiншiсi - "Ата-анада" (оларды алмастыратын тұлғаларда).
Осы Шартқа қол қойған тараптар:
Қосымша бiлiм беру ұйымы
N ___________
Мекенжайы: ____________________
Ата-ана: анасы (әкесi, оларды алмастыратын тұлғалар) ( Т.А.Ә., (индекс, қала, көше, үй)
________________________________
________________________________
Мекенжайы: _____________________
Төлқұжат деректерi: ____________
________________________________
жұмыс орны;
________________________________
лауазымы;
________________________________
үй, жұмыс телефоны)
Қолы __________________________
Мөр
Қолы _________________________
"Балаларға қосымша бiлiм беру
бойынша қосымша бiлiм беру
ұйымдарына құжаттарды қабылдау
және оқуға қабылдау" мемлекеттiк
қызмет көрсету регламентiне
3-қосымша
Әрбiр әкiмшiлiк әрекеттiң (үдерiстiң) орындалу мерзiмi
көрсетiлген әрбiр ҚФБ әкiмшiлiк әрекеттерiнiң (үдерiстерiнiң)
реттiлiгi мен өзара әрекетiнiң мәтiндiк кестелiк сипаттауы
1-кесте. ҚФБ әрекеттерiн сипаттау
Негiзгi үдерiс әрекеттерi (жұмыс ағымы, барысы)
Әрекет N (жұмыс барысы, ағымы)
1
2
3
ҚФБ атауы
Балаларға қосымша бiлiм беру ұйымының жауапты тұлғасы
Балаларға қосымша бiлiм беру ұйымының басшылығы
Балаларға қосымша бiлiм беру ұйымының жауапты тұлғасы
Әрекет (үдерiстiң, ресiмнiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, өтiнiштi тiркеу, құжаттарды қабылдау туралы мемлекеттiк қызметтi алушыға қолхат беру
Құжаттармен танысу
Құжаттардың толық болуын тексеру, балалардың заңды өкiлдерi мен балаларға қосымша бiлiм беру ұйымының арасында жасалған шарт негiзiнде шығарылған балаларға қосымша бiлiм беру ұйымына қабылданғаны туралы бұйрықты немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты беру
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкiмдiк шешiм)
Бұрыштама қою үшiн құжаттарды басшылыққа жолдау
Бұрыштама қою, құжаттарды жауапты тұлғаның орындауына тапсыру
Балалардың заңды өкiлдерi мен балаларға қосымша бiлiм беру ұйымының арасында жасалған шарт негiзiнде шығарылған балаларға қосымша бiлiм беру ұйымына қабылданғаны туралы бұйрықты немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты беру
Орындау мерзiмдерi
30 минут
1 сағат
2 жұмыс күнi
2-кесте. Қолдану нұсқалары. Негiзгi үдерiс
1-топ ҚФБ
Балаларға қосымша бiлiм беру ұйымының жауапты тұлғасы
2-топ ҚФБ
Балаларға қосымша бiлiм беру ұйымының басшылығы
3-топ ҚФБ
Балаларға қосымша бiлiм беру ұйымының жауапты тұлғасы
N 1 әрекет
Құжаттарды қабылдау, тiркеу, мемлекеттiк қызметтi алушыға қолхат беру
N 3 әрекет
Құжаттармен танысу
N 5 әрекет
Құжаттардың толық болуын тексеру, балалардың заңды өкiлдерi мен балаларға қосымша бiлiм беру ұйымының арасында жасалған шарт негiзiнде шығарылған балаларға қосымша бiлiм беру ұйымына қабылданғаны туралы бұйрық немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты ресiмдейдi
2 әрекет
Бұрыштама қою үшiн құжаттарды басшылыққа жолдау
N 4 әрекет
Бұрыштама қою, құжаттарды жауапты тұлғаның орындауына тапсыру
N 6 әрекет
Балалардың заңды өкiлдерi мен балаларға қосымша бiлiм беру ұйымының арасында жасалған шарт негiзiнде шығарылған балаларға қосымша бiлiм беру ұйымына қабылданғаны туралы бұйрық немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты беру
3-кесте. Қолдану нұсқалары. Баламалы үдерiс
1-топ ҚФБ
Балаларға қосымша бiлiм беру ұйымының жауапты тұлғасы
2-топ ҚФБ
Балаларға қосымша бiлiм беру ұйымының басшылығы
3-топ ҚФБ
Балаларға қосымша бiлiм беру ұйымының жауапты тұлғасы
N 1 әрекет
Құжаттарды қабылдау, тiркеу, мемлекеттiк қызметтi алушыға қолхат беру
N 2 әрекет
Бұрыштама қою үшiн құжаттарды басшылыққа жолдау
N 3 әрекет
Құжаттармен танысу
N 4 әрекет
Бұрыштама қою, жауапты тұлғаның орындауына тапсыру
N 5 әрекет
Ұсынылған құжаттардың толық болуын тексеру
N 6 әрекет
Мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты ресiмдеу
N 7 әрекет
Дәлелдi бас тартуға қол қою
N 8 әрекет
Бас тарту туралы дәлелдi жауапты тiркеу және мемлекеттiк қызметтi алушыға беру
"Балаларға қосымша бiлiм беру
бойынша қосымша бiлiм беру
ұйымдарына құжаттарды қабылдау
және оқуға қабылдау" мемлекеттiк
қызмет көрсету регламентiне
4-қосымша
Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiндегi әкiмшiлiк
әрекеттер мен ҚФБ логикалық реттiлiгi арасындағы өзара
байланысты көрсететiн сызба
Абай ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 17 қаңтардағы
N 03/01 қаулысымен
бекітілген
"Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп
жанындағы лагерьлерде демалуы үшiн құжаттарды қабылдау" мемлекеттiк қызмет көрсету регламентi

4.6. Ходатайствовать перед ОДО об отсрочке платежей за содержание ребенка в ДО; за дополнительные услуги не позднее чем за _____ дней до установленных сроков платы.
4.7. Требовать выполнения Устава ОДО и условий настоящего договора.
4.8. Заслушивать отчеты директора ОДО и педагогов о работе с детьми в группе.
4.9. Расторгнуть настоящий договор досрочно в одностороннем порядке при условии предварительного уведомления об этом ОДО за ______ дней.
4.10. Договор действует с момента его подписания и может быть продлен, изменен, дополнен по соглашению сторон.
5. Изменения, дополнения к договору оформляются в форме приложения к нему.
6. Стороны несут ответственность за неисполнение или ненадлежащее исполнение обязательств ________________________________
(ответственность сторон)
8. Срок действия договора с _________ по __________ 201 _ г.
9. Договор составлен в двух экземплярах:
один экземпляр хранится в ДО в личном деле ребенка; другой — у "Родителя" (лиц, его заменяющих).
Стороны, подписавшие настоящий Договор:
Организация дополнительного образования N _________________
Адрес: ________________________
Родитель: мать (отец, лицо, их заменяющее) _____________________
(Ф.И.О.; индекс, город, улица, дом)
Адрес проживания: _______________
Паспортные данные: ______________
_________________________________
место работы;
_________________________________
должность;
_________________________________
телефон домашний, служебный)
Подпись _______________________
Печать
Подпись ________________________
Приложение 3
к регламенту оказания
государственной услуги
"Прием документов и
зачисление в организации
дополнительного образования
для детей по предоставлению им
дополнительного образования"
Текстовое табличное описание последовательности
и взаимодействия административных действий (процедур)
каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого
административного действия (процедуры)
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Ответственное лицо организации дополнительного образования детей
Руководство организации дополнительного образования детей
Ответственное лицо организации дополнительного образования детей
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов, регистрация заявления, выдача расписки получателю государственной услуги о приеме документов
Ознакомление с документами
Осуществление проверки полноты документов, выдача приказа о зачислении в организацию дополнительного образования детей, изданного на основании договора, заключенного между законными представителями детей и организацией дополнительного образования детей, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Направление документов руководству для наложения резолюции
Наложение резолюции, передача документов на исполнение ответственному лицу
Выдача приказа о зачислении в организацию дополнительного образования детей, изданного на основании договора, заключенного между законными представителями детей и организацией дополнительного образования детей, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Сроки исполнения
30 минут
1 час
2 рабочих дня
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс
Группа 1 СФЕ
Ответственное лицо организации дополнительного образования детей
Группа 2 СФЕ
Руководство организации дополнительного образования детей
Группа 3 СФЕ
Ответственное лицо организации дополнительного образования детей
Действие N 1
Прием документов, регистрация, выдача расписки получателю государственной услуги
Действие N 3
Ознакомление с документами
Действие N 5
Осуществление проверки полноты документов, оформляет приказ о зачислении в организацию дополнительного образования детей, изданный на основании договора, заключенного между законными представителями детей и организацией дополнительного образования детей, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Действие N 2
Направление документов руководству для наложения резолюции
Действие N 4
Наложение резолюции, передача на исполнение ответственному лицу
Действие N 6
Выдача приказа о зачислении в организацию дополнительного образования детей, изданный на основании договора, заключенного между законными представителями детей и организацией дополнительного образования детей, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс
Группа 1 СФЕ
Ответственное лицо организации дополнительного образования детей
Группа 2 СФЕ
Руководство организации дополнительного образования детей
Группа 3 СФЕ
Ответственное лицо организации дополнительного образования детей
Действие N 1
Прием документов, регистрация, выдача расписки получателю государственной услуги
Действие N 2
Направление документов руководству для наложения резолюции
Действие N 3
Ознакомление с документами
Действие N 4
Наложение резолюции, передача на исполнение ответственному лицу
Действие N 5
Осуществление проверки полноты представленных документов
Действие N 6
Оформление мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Действие N 7
Подписание мотивированного отказа
Действие N 8
Регистрация и выдача мотивированного отказа получателю государственной услуги
Приложение 4
к регламенту оказания
государственной услуги
"Прием документов и
зачисление в организации
дополнительного образования
для детей по предоставлению им
дополнительного образования"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий в процессе
оказания государственной услуги и СФЕ
Утвержден
постановлением акимата
Абайского района
от 17 января 2013 года N 03/01
Регламент оказания государственной услуги
"Прием документов для предоставления отдыха детям из
малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях"

1. Негiзгi түсiнiктер
1. Осы регламентте келесiдей негiзгi негiзгi түсiнiктер қолданылады:
1) ҚФБ – мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiне қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер;
2) уәкiлеттi орган – "Абай ауданының бiлiм, дене тәрбиесі және спорт бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi.
2. Жалпы ережелер
2. Осы "Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшiн құжаттарды қабылдау" мемлекеттiк қызмет көрсету регламентi (бұдан әрi - Регламент) аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшiн құжаттарды қабылдау рәсiмiн (бұдан әрi – мемлекеттiк қызмет) айқындайды.
3. Мемлекеттiк қызмет "Абай ауданының бiлiм, дене тәрбиесі және спорт бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiмен (бұдан әрi - уәкiлеттi орган) және аудандық коммуналдық мүлiктегi негiзгi орта, жалпы орта бiлiм берудiң жалпы бiлiм беретiн оқу бағдарламаларын iске асыратын Қазақстан Республикасының орта бiлiм беретiн ұйымдарымен (бұдан әрi – бiлiм беру ұйымдары) көрсетiледi (байланыс мәлiметтерi осы Регламентке 1-қосымшада көрсетiлген).
4. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттiк қызмет "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi Заңының 6-бабының 4-тармағына, "Бiлiм туралы мемлекеттiк үлгiдегi құжаттардың түрлерi мен нысандарын және оларды беру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1310 қаулысына, "Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi, бiлiм және ғылым саласындағы жергiлiктi атқарушы органдар көрсететiн мемлекеттiк қызмет стандарттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысына сәйкес көрсетiледi.
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң аяқталу нәтижесi осы Регламентке 2-қосымшаға сәйкес қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдама беру немесе қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
7. Мемлекеттiк қызмет бiлiм беру ұйымдарындағы күн көрiсi төмен отбасылардан шыққан бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлерге (бұдан әрi – мемлекеттiк қызметтi алушы) көрсетiледi.
3. Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттiк қызметтi көрсету мерзiмi:
1) мемлекеттiк қызметтi алу үшiн өтiнiш берген күннен бастап күнтiзбелiк 10 күндi құрайды;
2) өтiнiш иесiнiң мемлекеттiк қызметтi көрсету орнында өтiнiштi берген күнi қызметтi алғанға дейiн күтетiн (тiркелу кезiнде) барынша шектi уақыт – 30 минуттан аспайды;

1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте используются следующие основные понятия:
1) СФЕ – структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги;
2) уполномоченный орган – государственное учреждение "Отдел образования, физической культуры и спорта Абайского района".
2. Общие положения
2. Настоящий регламент оказания государственной услуги "Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях" (далее - Регламент) определяет процедуру приема документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях (далее - государственная услуга).
3. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел образования, физической культуры и спорта Абайского района" (далее - уполномоченный орган) и организациями среднего образования Республики Казахстан, реализующими общеобразовательные учебные программы основного среднего, общего среднего образования, являющиеся районным коммунальным имуществом (далее - организации образования), (контактные данные указаны в приложении 1 к настоящему Регламенту).
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается в соответствии с пунктом 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 1310 "Об утверждении видов и форм документов об образовании государственного образца и Правил их выдачи", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки".
6. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются выдача направления в загородные и пришкольные лагеря согласно приложению 2 к настоящему Регламенту, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
7. Государственная услуга оказывается обучающимся и воспитанникам организаций образования из малообеспеченных семей (далее – получатель государственной услуги).
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги составляют десять календарных дней со дня подачи заявления;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации) – не более 30 минут;

3) өтiнiш иесiнiң мемлекеттiк қызметтi көрсету орнында өтiнiштi берген күнi қызмет көрсететiн барынша шектi уақыт – 30 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттiк қызмет жергiлiктi бюджет есебiнен тегiн көрсетiледi.
10. Мемлекеттiк қызмет алдын ала жазылусыз және қызметтi жедел ресiмдеусiз уәкiлеттi органның және бiлiм беру ұйымының бекiтiлген жұмыс кестесiне сәйкес күнтiзбелiк жыл бойында ұсынылады.
Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбi туралы толық ақпарат осы Регламентке 1-қосымшаға сәйкес бiлiм беру ұйымдарындағы стендтерде, сондай-ақ, уәкiлеттi органның және бiлiм беру ұйымдарының ресми сайттарында орналастырылады.
11. Мемлекеттiк қызмет мемлекеттiк қызметтi алушыларға, оның iшiнде дене мүмкiндiгi шектеулi адамдарға қызмет көрсетуге жағдайлар қарастырылған өкiлеттi органның және бiлiм беру ұйымдарының ғимараттарында көрсетiледi.
12. Мемлекеттiк қызметтi алушыдан мемлекеттiк қызмет алу үшiн өтiнiш қабылдаған сәттен бастап мемлекеттiк қызметтiң нәтижесiн берген сәтке дейiнгi мемлекеттiк қызметтi көрсету кезеңдерi:
1) мемлекеттiк қызметтi алушы уәкiлеттi органға немесе бiлiм беру ұйымына жүгiнедi, өтiнiш бередi және жауапты тұлғаға құжаттар топтамасын ұсынады;
2) уәкiлеттi органның немесе бiлiм беру ұйымының жауапты тұлғасы құжаттарды тiркейдi және уәкiлеттi орган немесе бiлiм беру ұйымы басшылығының қарауына ұсынады, ол жауапты тұлғаны айқындайды;
3) жауапты тұлға келiп түскен құжаттарды тексередi, мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижесiн ресiмдейдi, қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдаманы немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты толтырады және мемлекеттiк қызметтi алушыға бередi.
13. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үшiн уәкiлеттi органда немесе бiлiм беру ұйымында құжаттарды қабылдауды iске асыратын тұлғалардың саны бiр қызметкердi құрайды.
4. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiнде
әрекеттер тәртiбiн сипаттау
14. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн қажеттi құжаттар уәкiлеттi органға немесе бiлiм беру ұйымдарына тапсырылады.
15. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн мемлекеттiк қызметтi алушы мынадай құжаттарды ұсынуы қажет:
1) ата-аналардан өтiнiш;
2) жеке басын куәландыратын құжат;
3) өтiнiш иесiнiң (отбасының) жергiлiктi атқарушы органдар беретiн мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмектi алушылар қатарына жататынын растайтын анықтама;

3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя – не более 30 минут.
9. Государственная услуга оказывается бесплатно за счет местного бюджета.
10. Государственная услуга предоставляется в течение календарного года в соответствии с установленным графиком работы уполномоченного органа и организаций образования без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на стендах, расположенных в организациях образования, а также на официальных сайтах уполномоченного органа и организаций образования согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.
11. Государственная услуга оказывается в зданиях уполномоченного органа и организаций образования, где предусмотрены условия для обслуживания получателей государственной услуги, в том числе для лиц с ограниченными физическими возможностями.
12. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя государственной услуги для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги обращается в уполномоченный орган или организацию образования и подает заявление, предоставляет пакет документов ответственному лицу;
2) ответственное лицо уполномоченного органа или организации образования регистрирует документы и представляет на рассмотрение руководству уполномоченного органа или организации образования, который определяет ответственное лицо;
3) ответственное лицо проверяет поступившие документы, оформляет результат оказания государственной услуги, заполняет направление в загородные и пришкольные лагеря либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги и выдает получателю государственной услуги.
13. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в уполномоченном органе и организации образования, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия в процессе оказания
государственной услуги
14. Документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются в уполномоченный орган или организации образования.
15. Для получения государственной услуги получателю государственной услуги необходимо представить следующие документы:
1) заявление от родителей;
2) документ, удостоверяющий личность;
3) справку, подтверждающую принадлежность заявителя (семьи) к получателям государственной адресной социальной помощи, предоставляемую местными исполнительными органами;

4) денсаулығы жағдайы туралы анықтама (медициналық төлқұжат).
16. Уәкiлеттi орган және бiлiм беру ұйымы барлық қажеттi құжаттарды қабылдау кезiнде мемлекеттiк қызметтi алушыға тиiстi құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат бередi, онда:
1) өтiнiштi қабылдау нөмiрi мен күнi;
2) сұратылған мемлекеттiк қызмет түрi;
3) қоса тiркелген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күнi (уақыты) мен орыны;
5) құжаттарды ресiмдеу үшiн өтiнiштi қабылдаған уәкiлеттi орган немесе бiлiм беру ұйымы қызметкерiнiң тегi, аты, әкесiнiң аты;
6) мемлекеттiк қызметтi алушының тегi, аты, әкесiнiң аты, оның байланыс деректерi.
17. Мемлекеттiк қызметтi алушыға мемлекеттiк қызметтiң нәтижесiн жеткiзу мемлекеттiк қызметтi алушының (заңды өкiлiнiң) өзi келген жағдайда жүзеге асырылады.
18. Мемлекеттiк қызметтi алушының осы Регламенттiң 15-тармағында көрсетiлген құжаттар пакетiн толық тапсырмауы, сондай-ақ, қызметтi ұсыну үшiн белгiленген тұлғалар санаттарына сай келмеуi мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тартуға негiз болып табылады.
19. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiне келесi құрылымдық-функционалдық бiрлiктер қатысады (бұдан әрi – ҚФБ):
1) уәкiлеттi органның басшылығы;
2) уәкiлеттi органның жауапты тұлғасы;
3) бiлiм беру ұйымының басшылығы;
4) бiлiм беру ұйымының жауапты тұлғасы.
20. Әрбiр әкiмшiлiк әрекеттiң орындалу мерзiмi көрсетiлген әрбiр ҚФБ әкiмшiлiк әрекеттерiнiң реттiлiгi мен өзара әрекетiнiң мәтiндiк кестелiк сипаттауы осы Регламентке 3-қосымшада келтiрiлген.
21. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiндегi әкiмшiлiк әрекеттер мен ҚФБ логикалық реттiлiгi арасындағы өзара байланысты көрсететiн сызба осы Регламентке 4-қосымшада келтiрiлген.
5. Мемлекеттiк қызметтi көрсететiн лауазымды
тұлғалардың жауапкершiлiгi
22. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуге уәкiлеттi органның басшысы және бiлiм беру ұйымының басшысы жауапты болып табылады (бұдан әрi – лауазымды тұлғалар).
Лауазымды тұлғалар мемлекеттiк қызметтi Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес белгiленген мерзiмде көрсетудiң iске асырылуы мен сапасына жауапты болады.
"Аз қамтылған отбасы
балаларының қала сыртындағы
және мектеп жанындағы лагерьлерде
демалуы үшiн құжаттарды қабылдау"
мемлекеттiк қызмет көрсету
регламентiне
1-қосымша
"Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және
мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшiн құжаттарды қабылдау"
мемлекеттiк қызмет көрсету бойынша уәкiлеттi органның және
бiлiм беру ұйымдарының байланыс мәлiметтерi
N
Білім беру ұйымның атауы
Білім беру ұйымның заңды мекенжайы
Жұмыс кестесі
Байланыс телефоны
Электронды мекенжайы
1
"Абай ауданының бiлiм, дене тәрбиесі және спорт бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi

4) справку о состоянии здоровья (медицинский паспорт).
16. При приеме документов уполномоченным органом и организацией образования получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества работника уполномоченного органа или организации образования, принявшего заявление на оформление документов;
6) фамилии, имени, отчества получателя государственной услуги, его (ее) контактные данные.
17. Доставка результата государственной услуги получателю государственной услуги осуществляется при личном обращении получателя государственной услуги (законного представителя).
18. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служат представление получателем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пункте 15 настоящего регламента, а также несоответствие категории лиц, определенных для представления услуги, с письменным обоснованием причин.
19. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) руководство уполномоченного органа;
2) ответственное лицо уполномоченного органа;
3) руководство организации образования;
4) ответственное лицо организации образования.
20. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия приведено в приложении 3 к настоящему Регламенту.
21. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 4 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственные услуги
22. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа и руководитель организации образования (далее - должностные лица).
Должностные лица несут ответственность за качество и реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту оказания
государственной услуги
"Прием документов для
предоставления отдыха детям
из малообеспеченных семей в
загородных и пришкольных лагерях"
Контактные данные уполномоченного органа и организаций
образования по оказанию государственной услуги "Прием
документов для предоставления отдыха детям из
малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях"
N
Наименование организации образования
Юридический адрес организации образования
График работы
Контактный телефон
Электронный адрес
1
Государственное учреждение "Отдел образования, физической культуры и спорта Абайского района"

100110, Қарағанды облысы, Абай ауданы Қарабас кенті, Бейбітшілік көшесі 1А
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72131) 45474
shkola_15@mail.ru
32
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Қарағанды облысы Абай ауданы Дзержинск ауылдық округі Қоянды селосының Қоянды негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны"
100115, Қарағанды облысы Абай ауданы Дзержинск ауылдық округі, Қоянды ауылы
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72153) 40116
koyandinskaya@mail.ru
33
Абай ауданы білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Қарағанды облысы Абай ауданы Топар кентінің П. Корниенко атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны"
100116, Қарағанды облысы Абай ауданы, Топар кенті, Сары-Арқа көшесі, 11
Күн сайын демалыс (жексенбі) және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13-00 тен 14-00 ке дейін түскі үзіліспен, 09.00-ден 17.00-ке дейін.
8 (72153) 31876
cornso@mail.kz
"Аз қамтылған отбасы
балаларының қала сыртындағы
және мектеп жанындағы лагерьлерде
демалуы үшiн құжаттарды қабылдау"
мемлекеттiк қызмет көрсету
регламентiне
2-қосымша
Сауықтыру ұйымының атауы
N ________ жолдама
Аты-жөнi ______________________
Туған күнi: ___________________
Мекен-жайы ____________________
_______________________________
Мектебi: ______________________
Сыныбы: _______________________
Ата-анасының аты-жөнi
_______________________________
_______________________________
Жұмыс орны: ________________
Жолдамаға керi талон N _______
Аты-жөнi _______________________
20 жылдың "__" _________ бастап
20 жылғы "__" ___________ дейiн
_______________________________
болды
Директор:______________________
Жолдама денсаулығы туралы анықтама болғанда ғана жарамды.
Жолға шығар алдында бала жуындырылған және таза киiмде болуы тиiс
Өзiмен бiрге:
1. Iш киiм 2 дана;
2. Шұлық 3 дана;
3. Жеке гигиеналық заттар (тiс пастасы, тiс щеткасы, сусабын, сабын, жуыну жөкесi, тарақ);
4.Футболка, шорты;
5. Шалбар (джинсы);
6. Күрте (жылы күрте немесе кеудеше);
7. Суға түскенде киетiн киiм;
8. Бас киiм (кепка, панамка);
9. Спорттық костюм;
10. Спорттық аяқ киiмдер;
11. Шәркей (сланцы);
12. Сүлгi – 2 дана (моншаға, бетке арналған) болуы тиiс.
Құнды заттар үшiн әкiмшiлiкке жауапкершiлiк жүктелмейдi!
Балалардың сауықтыру ұйымының атауы
N ________ жолдама
Мекен-жайы:
"Аз қамтылған отбасы
балаларының қала сыртындағы
және мектеп жанындағы лагерьлерде
демалуы үшiн құжаттарды қабылдау"
мемлекеттiк қызмет көрсету
регламентiне
3-қосымша
Әрбiр әкiмшiлiк әрекеттiң (үдерiстiң) орындалу мерзiмi
көрсетiлген әрбiр ҚФБ әкiмшiлiк әрекеттерiнiң (үдерiстерiнiң)
реттiлiгi мен өзара әрекетiнiң мәтiндiк кестелiк сипаттауы
1-кесте. ҚФБ әрекеттерiн сипаттау
Негiзгi үдерiстiң әрекеттерi (жұмыс ағымы, барысы)
Әрекет N (жұмыс барысы, ағымы)
1
2
3
ҚФБ атауы
Уәкiлеттi органның жауапты тұлғасы
Уәкiлеттi органның басшылығы
Уәкiлеттi органның жауапты тұлғасы
Әрекет (үдерiстiң, ресiмнiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, өтiнiштi тiркеу, құжаттарды қабылдау туралы мемлекеттiк қызметтi алушыға қолхат беру
Құжаттармен танысу
Құжаттардың толық болуын тексеру, қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдама толтыру немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты ресiмдеу
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушылық- өкiмдiк шешiм)
Бұрыштама қою үшiн құжаттарды басшылыққа жолдау
Бұрыштама қою, құжаттарды жауапты тұлғаның орындауына жолдау
Қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдама немесе бас тарту туралы дәлелдi жауапты мемлекеттiк қызметтi алушыға беру
4
5
6
ҚФБ атауы
Бiлiм беру ұйымының жауапты тұлғасы
Бiлiм беру ұйымының басшылығы
Бiлiм беру ұйымының жауапты тұлғасы
Әрекет (үдерiстiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, өтiнiштi тiркеу, құжаттарды қабылдау туралы мемлекеттiк қызметтi алушыға қолхат беру
Құжаттармен танысу
Құжаттардың толық болуын тексеру, қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдама толтыру немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты ресiмдеу
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушылық- өкiмдiк шешiм)
Бұрыштама қою үшiн құжаттарды басшылыққа жолдау
Бұрыштама қою, құжаттарды жауапты тұлғаның орындауына тапсыру
Қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдама немесе бас тарту туралы дәлелдi жауапты мемлекеттiк қызметтi алушыға беру
Орындау мерзiмдерi
30 минут
1 сағат
8 күнтiзбелiк күн
2-кесте. Қолдану нұсқалары. Негiзгi үдерiс
1-топ ҚФБ
Уәкiлеттi органның жауапты тұлғасы
2-топ ҚФБ
Уәкiлеттi органның басшылығы
3-топ ҚФБ
Уәкiлеттi органның жауапты тұлғасы
N 1 әрекет
Құжаттарды қабылдау, тiркеу, мемлекеттiк қызметтi алушыға қолхат беру
N 3 әрекет
Құжаттармен танысу
N 5 әрекет
Құжаттардың толық болуын тексеру, қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдама толтыру немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты ресiмдеу
2 әрекет
Бұрыштама қою үшiн құжаттарды басшылыққа жолдау
N 4 әрекет
Бұрыштама қою, құжаттарды жауапты тұлғаның орындауына тапсыру
N 6 әрекет
Қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдама немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты беру
1-топ ҚФБ
Бiлiм беру ұйымының жауапты тұлғасы
2-топ ҚФБ
Бiлiм беру ұйымының басшылығы
3-топ ҚФБ
Бiлiм беру ұйымының жауапты тұлғасы
N 1 әрекет
Құжаттарды қабылдау, тiркеу, мемлекеттiк қызметтi алушыға қолхат беру
N 3 әрекет
Құжаттармен танысу
N 5 әрекет
Құжаттардың толық болуын тексеру, қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдама толтыру немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты ресiмдеу
2 әрекет
Бұрыштама қою үшiн құжаттарды басшылыққа жолдау
N 4 әрекет
Бұрыштама қою, құжаттарды жауапты тұлғаның орындауына тапсыру
N 6 әрекет
Қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдама немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты беру
3-кесте. Қолдану нұсқалары. Баламалы үдерiс
1-топ ҚФБ
Уәкiлеттi органның жауапты тұлғасы
2-топ ҚФБ
Уәкiлеттi органның басшылығы
3-топ ҚФБ
Уәкiлеттi органның жауапты тұлғасы
N 1 әрекет
Құжаттарды қабылдау, тiркеу, мемлекеттiк қызметтi алушыға қолхат беру
N 2 әрекет
Бұрыштама қою үшiн құжаттарды басшылыққа жолдау
N 3 әрекет
Құжаттармен танысу
N 4 әрекет
Бұрыштама қою, құжаттарды жауапты тұлғаның орындауына тапсыру
N 5 әрекет
Ұсынылған құжаттардың толық болуын тексеру
N 6 әрекет
Мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты ресiмдеу
N 7 әрекет
Мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi бас тартуға қол қою
N 8 әрекет
Алушыға мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты тiркеу және мемлекеттiк қызметтi алушыға беру
1-топ ҚФБ
Бiлiм беру ұйымының жауапты тұлғасы
2-топ ҚФБ
Бiлiм беру ұйымының басшылығы
3-топ ҚФБ
Бiлiм беру ұйымының жауапты тұлғасы
N 1 әрекет
Құжаттарды қабылдау, тiркеу, мемлекеттiк қызметтi алушыға қолхат беру
N 2 әрекет
Бұрыштама қою үшiн құжаттарды басшылыққа жолдау
N 3 әрекет
Құжаттармен танысу
N 4 әрекет
Бұрыштама қою, құжаттарды жауапты тұлғаның орындауына тапсыру
N 5 әрекет
Ұсынылған құжаттардың толық болуын тексеру
N 6 әрекет
Мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты ресiмдеу
N 7 әрекет
Мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi бас тартуға қол қою
N 8 әрекет
Мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты тiркеу және мемлекеттiк қызметтi алушыға беру
"Аз қамтылған отбасы
балаларының қала сыртындағы
және мектеп жанындағы лагерьлерде
демалуы үшiн құжаттарды қабылдау"
мемлекеттiк қызмет көрсету
регламентiне
4-қосымша
Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiндегi әкiмшiлiк
әрекеттер мен ҚФБ логикалық реттiлiгi арасындағы өзара
байланысты көрсететiн сызба

100110, Карагандинская область, Абайский район, поселок Карабас, улица Мира 1 А
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72131) 45474
shkola_15@mail.ru
32
Коммунальное государственное учреждение "Кояндинская основная общеобразовательная школа села Коянды Дзержинского сельского округа Абайского района Карагандинской области" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района
100115, Карагандинская область, Абайский район, Дзержинский сельский округ, село Коянды
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72153) 40116
koyandinskaya@mail.ru
33
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени П. Корниенко поселка Топар Абайского района Карагандинской области" отдела образования, физической культуры и спорта Абайского района"
100116, Карагандинская область, Абайский район, поселок Топар, улица Сары-Арка
Ежедневно с 09.00 часов до 17.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней
8 (72153) 31876
cornso@mail.kz
Приложение 2
к регламенту оказания
государственной услуги
"Прием документов для
предоставления отдыха детям
из малообеспеченных семей в
загородных и пришкольных лагерях"
Наименование оздоровительной организации
НАПРАВЛЕНИЕ N ________
Ф.И.О. __________________________
Дата рождения: __________________
Адрес: __________________________
_________________________________
Школа: __________________________
Класс: __________________________
Ф.И.О. родителей: _______________
_________________________________
Место работы: ___________________
_________________________________
Обратный талон к путевке N _____
Ф.И.О. _________________________
находился с "__"___________ 20 г. по "__"______________ 20 г.
Директор: ______________________
Путевка действительна при наличии справки о состоянии здоровья.
Перед отъездом ребенок должен быть тщательно вымыт и одет во все чистое.
Иметь при себе:
1. Белье нижнее 2 смены
2. Носки 3 пары
3. средства личной гигиены (зубная паста, зубная щетка, шампунь, мыло, мочалка, расческа)
4. футболки, шорты;
5. брюки (джинсы);
6. теплая кофта (свитер или джинсовая куртка);
7. купальник (купальные плавки);
8. головной убор (кепка, панамка);
9. спортивный костюм;
10. кроссовки (кеды);
11. гелевые шлепки (сланцы);
12. полотенце – 2 шт. (банное, для лица)
За ценные вещи администрация центра ответственности не несет!
Наименование детской оздоровительной организации
НАПРАВЛЕНИЕ N ________________
Адрес:
Приложение 3
к регламенту оказания
государственной услуги
"Прием документов для
предоставления отдыха детям
из малообеспеченных семей в
загородных и пришкольных лагерях"
Текстовое табличное описание последовательности
и взаимодействия административных действий (процедур)
каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого
административного действия (процедуры)
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Ответственное лицо уполномоченного органа
Руководство уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов, регистрация заявления, выдача расписки получателю государственной услуги о приеме документов
Ознакомление с документами
Осуществление проверки полноты документов, заполнение направления в загородные и пришкольные лагеря, либо оформление мотивированного ответа об отказе в получении государственной услуги
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Направление документов руководству для наложения резолюции
Наложение резолюции, передача документов на исполнение ответственному лицу
Выдача направления в загородные и пришкольные лагеря, либо мотивированного ответа об отказе получателю государственной услуги
4
5
6
Наименование СФЕ
Ответственное лицо организации образования
Руководство организации образования
Ответственное лицо организации образования
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов, регистрация заявления, выдача расписки получателю государственной услуги о приеме документов
Ознакомление с документами
Осуществление проверки полноты документов, заполнение направления в загородные и пришкольные лагеря, либо оформление мотивированного ответа об отказе в получении государственной услуги
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Направление документов руководству для наложения резолюции
Наложение резолюции, передача документов на исполнение ответственному лицу
Выдача направления в загородные и пришкольные лагеря, либо мотивированного ответа об отказе получателю государственной услуги
Сроки исполнения
30 минут
1 час
8 календарных дней
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс
Группа 1 СФЕ
Ответственное лицо уполномоченного органа
Группа 2 СФЕ
Руководство уполномоченного органа
Группа 3 СФЕ
Ответственное лицо уполномоченного органа
Действие N 1
Прием документов, регистрация, выдача расписки получателю государственной услуги
Действие N 3
Ознакомление с документами
Действие N 5
Осуществление проверки полноты документов, заполнение направления в загородные и пришкольные лагеря, либо оформление мотивированного ответа об отказе в получении государственной услуги
Действие N 2
Направление документов руководству для наложения резолюции
Действие N 4
Наложение резолюции, передача на исполнение ответственному лицу
Действие N 6
Выдача направления в загородные и пришкольные лагеря, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Группа 1 СФЕ
Ответственное лицо организации образования
Группа 2 СФЕ
Руководство организации образования
Группа 3 СФЕ
Ответственное лицо организации образования
Действие N 1
Прием документов, регистрация, выдача расписки получателю государственной услуги
Действие N 3
Ознакомление с документами
Действие N 5
Осуществление проверки полноты документов, заполнение направления в загородные и пришкольные лагеря, либо оформление мотивированного ответа об отказе в получении государственной услуги
Действие N 2
Направление документов руководству для наложения резолюции
Действие N 4
Наложение резолюции, передача на исполнение ответственному лицу
Действие N 6
Выдача направления в загородные и пришкольные лагеря, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс
Группа 1 СФЕ
Ответственное лицо уполномоченного органа
Группа 2 СФЕ
Руководство уполномоченного органа
Группа 3 СФЕ
Ответственное лицо уполномоченного органа
Действие N 1
Прием документов, регистрация, выдача расписки получателю государственной услуги
Действие N 2
Направление документов руководству для наложения резолюции
Действие N 3
Ознакомление с документами
Действие N 4
Наложение резолюции, передача на исполнение ответственному лицу
Действие N 5
Осуществление проверки полноты представленных документов
Действие N 6
Оформление мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Действие N 7
Подписание мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Действие N 8
Регистрация и выдача мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги получателю государственной услуги
Группа 1 СФЕ
Ответственное лицо организации образования
Группа 2 СФЕ
Руководство организации образования
Группа 3 СФЕ
Ответственное лицо организации образования
Действие N 1
Прием документов, регистрация, выдача расписки получателю государственной услуги
Действие N 2
Направление документов руководству для наложения резолюции
Действие N 3
Ознакомление с документами
Действие N 4
Наложение резолюции, передача на исполнение ответственному лицу
Действие N 5
Осуществление проверки полноты представленных документов
Действие N 6
Оформление мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Действие N 7
Подписание мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги получателю
Действие N 8
Регистрация и выдача мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги получателю государственной услуги
Приложение 4
к регламенту оказания
государственной услуги
"Прием документов для
предоставления отдыха детям
из малообеспеченных семей в
загородных и пришкольных лагерях"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий в процессе
оказания государственной услуги и СФЕ