Абай ауданы мәслихатының 13 сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 13/117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 14 сессиясының 2013 жылғы 13 ақпандағы N 14/144 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 наурызда N 2214 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай ауданы мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы 13 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 13/117 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2085 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы N 2 (3953) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
2) тармақшадағы:
"4 395 204" сандары "4 452 920" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 85 474" сандары "алу 143 190" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"85 474" сандары "143 190" сандарына ауыстырылсын;
"0" саны "57 716" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 1, 6 және 7 қосымшалары осы шешімге 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері Абай ауданы мәслихатының қабылдаған шешіміне сәйкес бюджеттік қаражаттарды жұмсауды жүргізсін.
3. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
Е. Тынгишев
Абай аудандық
мәслихаттың хатшысы
Б. Цай
"КЕЛІСІЛДІ"
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Б. Муталяпова
13.02.2013 ж.
Абай аудандық мәслихатының
2013 жылғы 13 ақпандағы
14 сессиясының
N 14/144 шешіміне
1 қосымша
Абай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 12 желтоқсандағы
13 сессиясының
N 13/117 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение 13 сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года N 13/117 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение 14 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 13 февраля 2013 года N 14/144. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 марта 2013 года N 2214. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 13 сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года N 13/117 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2085, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 12 января 2013 года N 2 (3953)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "4 395 204" заменить цифрами "4 452 920";
в подпункте 5):
цифры "минус 85 474" заменить цифрами "минус 143 190";
в подпункте 6):
цифры "85 474" заменить цифрами "143 190";
цифру "0" заменить цифрами "57 716";
2) приложения 1, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Администраторам бюджетных программ производить расходование бюджетных средств в соответствии с принятым решением Абайского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
Е. Тынгишев
Секретарь Абайского
районного маслихата
Б. Цай
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования"
Б. Муталяпова
Приложение 1
к решению 14 сессии
Абайского районного маслихата
от 13 февраля 2013 года N 14/144
Приложение 1
к решению 13 сессии
Абайского районного маслихата
от 12 декабря 2012 года N 13/117
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы