Абай ауданы мәслихатының 13 сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы N 13/117 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 19 сессиясының 2013 жылғы 5 шілдедегі N 19/202 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 шілдеде N 2350 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай ауданы мәслихатының 13 сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы N 13/117 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2085 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы N 2 (3953) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған), Абай ауданы мәслихатының 14 сессиясының 2013 жылғы 13 ақпандағы N 14/144 "Абай ауданы мәслихатының 13 сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 13/117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2214 болып тіркелген, 2013 жылғы 16 наурыздағы N 12 (3963) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған), Абай ауданы мәслихатының 16 сессиясының 2013 жылғы 26 наурыздағы N 16/168 "Абай ауданы мәслихатының 13 сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы N 13/117 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2295 болып тіркелген, 2013 жылғы 13 сәуірдегі N 16 (3967) және 2013 жылғы 20 сәуірдегі N 17 (3968) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"3 800 147" сандары "4 102 284" сандарына ауыстырылсын;
"2 816 822" сандары "2 960 589" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"3 825 591" сандары "4 127 727" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 6 және 7 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері Абай ауданы мәслихатының қабылдаған шешіміне сәйкес бюджеттік қаражаттарды жұмсауды жүргізсін.
3. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
А. Бирюков
Абай аудандық
мәслихаттың хатшысы
Б. Цай
КЕЛІСІЛДІ
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Б. Муталяпова

О внесении изменений в решение 13 сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года N 13/117 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение 19 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 5 июля 2013 года N 19/202. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 июля 2013 года N 2350. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 13 сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года N 13/117 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2085, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 12 января 2013 года N 2 (3953)), внесены изменения решением 14 сессии Абайского районного маслихата от 13 февраля 2013 года N 14/144 "О внесении изменений в решение 13 сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года N 13/117 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2214, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 16 марта 2013 года N 12 (3963)), внесены изменения решением 16 сессии Абайского районного маслихата от 26 марта 2013 года N 16/168 "О внесении изменений в решение 13 сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года N 13/117 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2295, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 13 апреля 2013 года N 16 (3967) и от 20 апреля 2013 года N 17 (3968)),следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 800 147" заменить цифрами "4 102 284";
цифры "2 816 822" заменить цифрами "2 960 589";
в подпункте 2):
цифры "3 825 591" заменить цифрами "4 127 727";
2) приложения 1, 4, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Администраторам бюджетных программ производить расходование бюджетных средств в соответствии с принятым решением Абайского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
А. Бирюков
Секретарь Абайского
районного маслихата
Б. Цай
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования"
Б. Муталяпова

25327
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25327
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
25327
13
Басқалар
202233
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
9492
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
9492
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8992
002
Ақпараттық жүйелер құру
500
13
9
Басқалар
192741
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
21292
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
21292
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
15499
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
15499
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
4000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
4000
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
0
042
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
113467
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12658
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
450
020
Ақпараттық жүйелер құру
501
044
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
0
085
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
99858
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
0
033
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жобаларды іске асыру үшін кредиттер бойынша пайыздық ставканы субсидиялау
0
034
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру
0
035
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу - кәсіпкерлікке оқыту
0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі

25327
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25327
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
25327
13
Прочие
202233
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
9492
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
9492
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
8992
002
Создание информационных систем
500
13
9
Прочие
192741
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
21292
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
21292
452
Отдел финансов района (города областного значения)
15499
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
15499
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
4000
003
Разработка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы
4000
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
0
042
Текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
113467
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
12658
013
Капитальные расходы государственного органа
450
020
Создание информационных систем
501
044
Текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
0
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
99858
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
0
033
Субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
0
034
Предоставление грантов на развитие новых производств в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
0
035
Содействие развитию предпринимательства - обучение предпринимательству в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)

198707
2013 жылға арналған "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша іс-шараларды іске асыру
21292
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
7897
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға
14657
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
31457
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыруға
4422
Негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде биология, химия және физика кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға
8194
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
27226
Мектепке дейінгі білім беру мекемелерінің тәрбиешілеріне және мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға
32484
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
40950
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға
10128
облыстық бюджеттен
70725
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығына
30000
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
25327
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге
15398
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
580541
республикалық бюджеттен
479631
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
112390
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
78480
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға

198707
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" на 2013 год
21292
На введение стандартов специальных социальных услуг
7897
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
14657
На проведение противоэпизоотических мероприятий
31457
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4422
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8194
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
27226
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школы и воспитателям дошкольных организаций образования
32484
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
40950
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
10128
из областного бюджета
70725
На жилищно-коммунальное хозяйство
30000
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
25327
На ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
15398
Целевые трансферты на развитие
580541
из республиканского бюджета
479631
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
112390
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
78480
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах