Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы 10 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 91 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 11 сессиясының 2013 жылғы 13 ақпандағы N 105 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 наурызда N 2194 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы 10 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 91 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2068 болып тіркелген, 2012 жылғы 28 желтоқсандағы "Тоқырауын тынысы" газетінің N 55 (7370) санында жарияланған), келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімге 1, 6 қосымшалары осы шешімге 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы, аудандық
мәслихаттың хатшысы
М. Оңғарқұлов
КЕЛІСІЛДІ
Ақтоғай ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы
Қ. Болғанбаев
2013 жылғы 13 ақпан
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2013 жылғы 13 ақпандағы
11 сессиясының N 105 шешіміне
1 қосымша
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 12 желтоқсандағы
10 сессиясының N 91 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер:

О внесении изменения в решение 10 сессии Актогайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года N 91 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение 11 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 13 февраля 2013 года N 105. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 марта 2013 года N 2194. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 10 сессии Актогайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года N 91 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2068, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 28 декабря 2012 года N 55 (7370)), следующее изменение:
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии,
секретарь
районного маслихата
М. Онгаркулов
СОГЛАСОВАНО
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Актогайского района
К. Болганбаев
13 февраля 2013 года
Приложение 1
к решению 11 сессии
Актогайского районного маслихата
от 13 февраля 2013 года N 105
Приложение 1
к решению 10 сессии
Актогайского районного маслихата
от 12 декабря 2012 года N 91
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы: