Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы 10 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 91 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 12 сессиясының 2013 жылғы 28 наурыздағы N 115 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 сәуірде N 2296 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы 10 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 91 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2068 болып тіркелген, 2012 жылғы 28 желтоқсандағы "Тоқырауын тынысы" газетінің N 55 (7370) санында жарияланған), оған Ақтоғай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 13 ақпандағы 11 сессиясының "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы 10 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 91 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" N 105 шешімімен өзгеріс енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде - N 2194 болып тіркелген, 2013 жылғы 15 наурыздағы "Тоқырауын тынысы" газетінің N 10 (7380) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"2558707" сандары "2493458" сандарына ауыстырылсын;
"1616804" сандары "1551555" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2558707" сандары "2533761" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"22880" сандары "23589" сандарына ауыстырылсын;
"8278" сандары "7569" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"22880" сандары "63892" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"22880" сандары "63892" сандарына ауыстырылсын;
"8278" сандары "7569" сандарына ауыстырылсын;
"0" саны "40303" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 1, 2, 3, 4, 6-қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Е. Отыншин
Аудандық мәслихаттың хатшысы
М. Оңғарқұлов
КЕЛІСІЛДІ
Ақтоғай ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы
Қ. Болғанбаев
2013 жылғы 28 наурыз
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2013 жылғы 28 наурыздағы
12 сессиясының N 115 шешіміне
1-қосымша
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 12 желтоқсандағы
10 сессиясының N 91 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І.Кірістер:

О внесении изменений в решение 10 сессии Актогайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года N 91 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение 12 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 28 марта 2013 года N 115. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 апреля 2013 года N 2296. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 10 сессии Актогайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года N 91 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2068, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 28 декабря 2012 года N 55 (7370)), в которое внесено изменение решением 11 сессии Актогайского районного маслихата от 13 февраля 2013 года N 105 "О внесении изменения в решение 10 сессии Актогайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года N 91 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2194, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 15 марта 2013 года N 10 (7380)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2558707" заменить цифрами "2493458";
цифры "1616804" заменить цифрами "1551555";
в подпункте 2):
цифры "2558707" заменить цифрами "2533761";
в подпункте 3):
цифры "22880" заменить цифрами "23589";
цифры "8278" заменить цифрами "7569";
в подпункте 5):
цифры "22880" заменить цифрами "63892";
в подпункте 6):
цифры "22880" заменить цифрами "63892";
цифры "8278" заменить цифрами "7569";
цифру "0" заменить цифрами "40303";
2) приложения 1, 2, 3, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
Е. Отыншин
Секретарь районного маслихата
М. Онгаркулов
СОГЛАСОВАНО
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Актогайского района
К. Болганбаев
28 марта 2013 года
Приложение 1
к решению 12 сессии
Актогайского районного маслихата
от 28 марта 2013 года N 115
Приложение 1
к решению 10 сессии
Актогайского районного маслихата
от 12 декабря 2012 года N 91
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы: