Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы 10 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 91 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 18 сессиясының 2013 жылғы 28 қарашадағы N 166 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 5 желтоқсанда N 2428 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 10 сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 91 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2068 болып тіркелген, 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 55 (7370) "Тоқырауын тынысы" газетінде жарияланған), оған Ақтоғай аудандық мәслихатының 11 сессиясының 2013 жылғы 13 ақпандағы № 105 "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы 10 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 91 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімімен өзгеріс енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде - № 2194 болып тіркелген, 2013 жылғы 15 наурыздағы № 10 (7380) "Тоқырауын тынысы" газетінде жарияланған), Ақтоғай аудандық мәслихатының 12 сессиясының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 115 "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы 10 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 91 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде - № 2296 болып тіркелген, 2013 жылғы 19 сәуірдегі № 15 (7385) "Тоқырауын тынысы" газетінде жарияланған), Ақтоғай аудандық мәслихатының 15 сессиясының 2013 жылғы 4 шілдедегі № 138 "Ақтоғай аудандық мәслихатының 10 сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 91 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде - № 2368 болып тіркелген, 2013 жылғы 2 тамыздағы № 29 (7399) "Тоқырауын тынысы" газетінде жарияланған), Ақтоғай аудандық мәслихатының 17 сессиясының 2013 жылғы 3 қазандағы № 159 "Ақтоғай аудандық мәслихатының 10 сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 91 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде - № 2396 болып тіркелген, 2013 жылғы 18 қазандағы № 40 (7410) "Тоқырауын тынысы" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение 10 сессии Актогайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года N 91 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение 18 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 28 ноября 2013 года N 166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 декабря 2013 года N 2428. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 10 сессии Актогайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года № 91 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2068, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 28 декабря 2012 года № 55 (7370)), в которое внесено изменение решением 11 сессии Актогайского районного маслихата от 13 февраля 2013 года № 105 "О внесении изменения в решение 10 сессии Актогайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года № 91 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2194, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 15 марта 2013 года № 10 (7380)), внесены изменения решением 12 сессии Актогайского районного маслихата от 28 марта 2013 года № 115 "О внесении изменений в решение 10 сессии Актогайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года № 91 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2296, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 19 апреля 2013 года № 15 (7385)), внесены изменения решением 15 сессии Актогайского районного маслихата от 4 июля 2013 года № 138 "О внесении изменений в решение 10 сессии Актогайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года № 91 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2368, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 2 августа 2013 года № 29 (7399)), внесены изменения решением 17 сессии Актогайского районного маслихата от 3 октября 2013 года № 159 "О внесении изменений в решение 10 сессии Актогайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года № 91 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2396, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 18 октября 2013 года № 40 (7410)), следующие изменения: