Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы 10 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 91 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 19 сессиясының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 175 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 желтоқсанда № 2453 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 10 сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 91 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2068 болып тіркелген, 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 55 (7370) "Тоқырауын тынысы" газетінде жарияланған), оған Ақтоғай аудандық мәслихатының 11 сессиясының 2013 жылғы 13 ақпандағы № 105 "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы 10 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 91 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімімен өзгеріс енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде - № 2194 болып тіркелген, 2013 жылғы 15 наурыздағы № 10 (7380) "Тоқырауын тынысы" газетінде жарияланған), Ақтоғай аудандық мәслихатының 12 сессиясының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 115 "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы 10 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 91 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде - № 2296 болып тіркелген, 2013 жылғы 19 сәуірдегі № 15 (7385) "Тоқырауын тынысы" газетінде жарияланған), Ақтоғай аудандық мәслихатының 15 сессиясының 2013 жылғы 4 шілдедегі № 138 "Ақтоғай аудандық мәслихатының 10 сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 91 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде - № 2368 болып тіркелген, 2013 жылғы 2 тамыздағы № 29 (7399) "Тоқырауын тынысы" газетінде жарияланған), Ақтоғай аудандық мәслихатының 17 сессиясының 2013 жылғы 3 қазандағы № 159 "Ақтоғай аудандық мәслихатының 10 сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 91 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде - № 2396 болып тіркелген, 2013 жылғы 18 қазандағы № 40 (7410) "Тоқырауын тынысы" газетінде жарияланған), Ақтоғай аудандық мәслихатының 18 сессиясының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 166 "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы 10 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 91 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде - № 2428 болып тіркелген), келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение 10 сессии Актогайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года № 91 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение 19 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 13 декабря 2013 года № 175. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 декабря 2013 года № 2453. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 10 сессии Актогайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года № 91 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2068, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 28 декабря 2012 года № 55 (7370)), в которое внесено изменение решением 11 сессии Актогайского районного маслихата от 13 февраля 2013 года № 105 "О внесении изменения в решение 10 сессии Актогайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года № 91 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2194, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 15 марта 2013 года № 10 (7380)), внесены изменения решением 12 сессии Актогайского районного маслихата от 28 марта 2013 года № 115 "О внесении изменений в решение 10 сессии Актогайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года № 91 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2296, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 19 апреля 2013 года № 15 (7385)), внесены изменения решением 15 сессии Актогайского районного маслихата от 4 июля 2013 года № 138 "О внесении изменений в решение 10 сессии Актогайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года № 91 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2368, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 2 августа 2013 года № 29 (7399)), внесены изменения решением 17 сессии Актогайского районного маслихата от 3 октября 2013 года № 159 "О внесении изменений в решение 10 сессии Актогайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года № 91 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2396, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 18 октября 2013 года № 40 (7410)), внесены изменения решением 18 сессии Актогайского районного маслихата от 28 ноября 2013 года № 166 "О внесении изменений в решение 10 сессии Актогайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года № 91 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2428), следующие изменения:

461010
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
214646
Нысаналы даму трансферттер
215206
Бюджеттік кредиттер
31158
Ағымдағы нысаналы трансферттер
214646
оның ішінде:
республикалық бюджеттен:
176027
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
5732
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға
14597
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға
11662
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
8714
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
2198
Қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге
4879
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға
19956
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
71189
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
37100
облыстық бюджеттен:
38619
Білім беру нысандарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға
29900
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге
1043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға
7676
оның ішінде:
мәдениет нысандарын жөндеуге
5777
коммуналдық-инженерлік инфрақұрылым объектілерін жөндеуге және ауылдық елді мекендерді абаттандыруға
1899
Нысаналы даму трансферттері:
215206
оның ішінде:
республикалық бюджеттен:
97880
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
97880
облыстық бюджеттен:
117326
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға
65926
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
6000
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға және жайластыруға және (немесе) сатып алуға
3000
"Аққайың" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайтуға
42400
Бюджеттік кредиттер:
31158
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
31158

461010
в том числе:
Целевые текущие трансферты
214646
Целевые трансферты на развитие
215206
Бюджетные кредиты
31158
Целевые текущие трансферты
214646
в том числе:
из республиканского бюджета:
176027
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5732
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
14597
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
11662
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
8714
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
2198
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4879
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
19956
На проведение противоэпизоотических мероприятий
71189
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных учреждениях образования
37100
из областного бюджета:
38619
На укрепление материально-технической базы объектов образования
29900
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1043
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
7676
в том числе:
на ремонт объектов культуры
5777
на ремонт объектов коммунально-инженерной инфраструктуры и благоустройство сельских населенных пунктов
1899
Целевые трансферты на развитие
215206
в том числе:
из республиканского бюджета:
97880
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
97880
из областного бюджета:
117326
На развитие теплоэнергетической системы
65926
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
6000
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3000
На увеличение уставного капитала коммунального государственного предприятия "Аккайын"
42400
Бюджетные кредиты:
31158
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
31158