Жаңаарқа аудандық мәслихатының XIIІ сессиясының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 13/80 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының XХІІІ сессиясының 2013 жылғы 27 қарашадағы № 23/147 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 желтоқсанда № 2431 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының XIII сессиясының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 13/80 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2089 болып тіркелген, 2013 жылғы 4 қаңтардағы № 1-2 (9531-9532) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған), Жаңаарқа аудандық мәслихатының ХVІ сессиясының 2013 жылғы 20 наурыздағы № 16/103 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының XІIІ сессиясының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 13/80 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2285 болып тіркелген, 2013 жылғы 13 сәуірдегі № 20-22 (9550-9552) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған), Жаңаарқа аудандық мәслихатының ХІХ сессиясының 2013 жылғы 11 шілдедегі № 19/124 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының XІIІ сессиясының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 13/80 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2366 болып тіркелген, 2013 жылғы 27 шілдедегі № 39-40 (9569-9570) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған), Жаңаарқа аудандық мәслихатының ХХІІ сессиясының 2013 жылғы 7 қазандағы № 22/142 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының XІIІ сессиясының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 13/80 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2399 болып тіркелген, 2013 жылғы 26 қазандағы № 53 (9583) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшада:
бірінші абзацтағы "3 607 048" сандары "3 612 825" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "3 112" сандары "3 117" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение XIII сессии Жанааркинского районного маслихата от 13 декабря 2012 года № 13/80 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение XХIII сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 27 ноября 2013 года № 23/147. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 декабря 2013 года № 2431. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XIII сессии Жанааркинского районного маслихата от 13 декабря 2012 года № 13/80 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2089, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 4 января 2013 года № 1-2 (9531-9532)), внесены изменения решением ХVІ сессии Жанааркинского районного маслихата от 20 марта 2013 года № 16/103 "О внесении изменений в решение XIII сессии Жанааркинского районного маслихата от 13 декабря 2012 года № 13/80 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2285, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 13 апреля 2013 года № 20-22 (9550-9552)), решением ХІХ сессии Жанааркинского районного маслихата от 11 июля 2013 года № 19/124 "О внесении изменений в решение XIII сессии Жанааркинского районного маслихата от 13 декабря 2012 года № 13/80 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2366, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 27 июля 2013 года № 39-40 (9569-9570)), решением ХХII сессии Жанааркинского районного маслихата от 7 октября 2013 года № 22/142 "О внесении изменений в решение XIII сессии Жанааркинского районного маслихата от 13 декабря 2012 года № 13/80 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2399, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 26 октября 2013 года № 53 (9583)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
в первом абзаце цифры "3 607 048" заменить цифрами "3 612 825";
в третьем абзаце цифры "3 112" заменить цифрами "3 117";