Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 15 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 16 сессиясының 2013 жылғы 31 қаңтардағы N 159 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментімен 2013 жылғы 12 ақпанда N 2160 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 15 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 149 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 2062 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы N 52 (5285) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
2) тармақшада:
"3349498" сандары "3383484" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"алу 60264" сандары "алу 94250" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"60264" сандары "94250" сандарымен ауыстырылсын;
"0" сандары "33986" сандарымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 16819 қосымшалары осы шешімге 1234 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Б. Мұқышева
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Б. Шайжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Нұра ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімінің бастығы
М. Мұхамеджанова

О внесении изменений в решение 15 сессии Нуринского районного маслихата от 14 декабря 2012 года N 149 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение 16 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 31 января 2013 года N 159. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 февраля 2013 года N 2160
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 15 сессии Нуринского маслихата от 14 декабря 2012 года N 149 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2062, опубликовано в газете "Нұра" от 29 декабря 2012 года N 52 (5285) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "3349498" заменить "3383484";
в подпункте 5):
цифры "минус 60264" заменить "минус 94250";
в подпункте 6):
цифры "60264" заменить "94250";
цифры "0" заменить "33986";
2) приложения 16819 изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Б. Мукушева
Секретарь районного маслихата              Б. Шайжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики и
бюджетного планирования
Нуринского района
М. Мухамеджанова