Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 15 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 23 сессиясының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 220 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 желтоқсанда № 2465 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 15 сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 149 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 2062 болып тіркелген, 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 52 (5285) "Нұра" газетінде жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 16 сессиясының 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 159 "Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 15 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2160 болып тіркелген, 2013 жылғы 2 наурыздағы № 9 (5296) "Нұра" газетінде жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 17 сессиясының 2013 жылғы 20 наурыздағы № 165 "Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 15 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2280 болып тіркелген, "Нұра" газетінде 2013 жылғы 13 сәуірдегі № 15 (5302) жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 шілдедегі 19 сессиясының "Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 15 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 190 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2355 болып тіркелген, "Нұра" газетінде 2013 жылғы 26 шілдедегі № 30 (5316) жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2013 жылғы 3 қазандағы 21 сессиясының "Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 15 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 206 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2389 болып тіркелген, "Нұра" газетінде 2013 жылғы 7 қазандағы № 41 (5327) жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 қарашадағы 22 сессиясының "Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 15 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 217 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2425 болып тіркелген, "Нұра" газетінде 2013 жылғы 7 желтоқсандағы № 49 (5335) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение 15 сессии Нуринского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 149 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение 23 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 18 декабря 2013 года № 220. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 декабря 2013 года № 2465
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 15 сессии Нуринского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 149 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2062, опубликовано в газете "Нұра" от 29 декабря 2012 года № 52 (5285)), внесены изменения решением 16 сессии Нуринского районного маслихата от 31 января 2013 года № 159 "О внесении изменений в решение 15 сессии Нуринского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 149 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2160, опубликовано в газете "Нұра" от 2 марта 2013 года № 9 (5296)), внесены изменения решением 17 сессии Нуринского районного маслихата от 20 марта 2013 года № 165 "О внесении изменений в решение 15 сессии Нуринского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 149 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2280, опубликовано в газете "Нұра" от 13 апреля 2013 года № 15 (5302)), внесены изменения решением 19 сессии Нуринского районного маслихата от 11 июля 2013 года № 190 "О внесении изменений в решение 15 сессии Нуринского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 149 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2355, опубликовано в газете "Нұра" от 26 июля 2013 года № 30 (5316)), внесены изменения решением 21 сессии Нуринского районного маслихата от 3 октября 2013 года № 206 "О внесении изменений в решение 15 сессии Нуринского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 149 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2389, опубликовано в газете "Нұра" от 7 октября 2013 года № 41 (5327)), внесены изменения решением 22 сессии Нуринского районного маслихата от 28 ноября 2013 года № 217 "О внесении изменений в решение 15 сессии Нуринского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 149 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2425, опубликовано в газете "Нұра" от 7 декабря 2013 года № 49 (5335)), следующие изменения:

5420
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорысыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
9694
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
58431
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
57463
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға
968
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
34543
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға
19571
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға
14972
Бюджеттік кредиттер
64913
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
64913
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
64913
нысаналы трансфертер облыстық бюджеттен
103494
оның ішінде
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға
28267
оның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
11900
білім беру нысандарын жөндеуге
11900
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12600
Коммуналдық-инженерлік инфрақұрылым объектілерін жөндеуге және ауылдық елді мекендерді жайластыру
12600
мәдениет нысандарын жөндеуге
3767
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
74200
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
74200
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
1027
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринарлық іс-шараларды жүргізу
1027

5420
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка(детей), оставшихся без попечения родителей
9694
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
58431
Проведение противоэпизоотических мероприятий
57463
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
968
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
34543
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов".
19571
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
14972
Бюджетные кредиты
64913
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
64913
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
64913
целевые трансферты из областного бюджета
103494
в том числе
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожная карта занятости 2020
28267
из них:
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
11900
на ремонт объектов образования
11900
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12600
на ремонт объектов коммунально-инженерной инфраструктуры и благоустройство сельских населенных пунктов
12600
на ремонт объектов культуры
3767
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
74200
На капитальный и средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
74200
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
1027
На проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1027