Осакаров аудандық мәслихатының 14 сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 137 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 20 сессиясының 2013 жылғы 10 шілдедегі N 199 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 шілдеде N 2373 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 14 сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 137 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2069 болып тіркелген, 2012 жылғы 29 желтоқсандағы N 52 (7328) "Сельский труженик" газетінде жарияланған), Осакаров аудандық мәслихатының 17 сессиясының 2013 жылғы 29 наурыздағы N 173 "Осакаров аудандық мәслихатының 14 сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 137 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2294 болып тіркелген, 2013 жылғы 20 сәуірдегі N 16 (7344) "Сельский труженик" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"3 469 717" сандары "3 511 420" сандарымен ауыстырылсын;
"533 144" сандары "555 158" сандарымен ауыстырылсын;
"4 488" сандары "5 474" сандарымен ауыстырылсын;
"4 500" сандары "7 500" сандарымен ауыстырылсын;
"2 927 585" сандары "2 943 288" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"3 553 035" сандары "3 594 738" сандарымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5-қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение 14 сессии Осакаровского районного маслихата от 14 декабря 2012 года N 137 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение 20 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 10 июля 2013 года N 199. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 июля 2013 года N 2373. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 14 сессии Осакаровского районного маслихата от 14 декабря 2012 года N 137 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2069, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 29 декабря 2012 года N 52 (7328)), внесены изменения решением 17 сессии Осакаровского районного маслихата от 29 марта 2013 года N 173 "О внесении изменений в решение 14 сессии Осакаровского районного маслихата от 14 декабря 2012 года N 137 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2294, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 20 апреля 2013 года N 16 (7344)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 469 717" заменить цифрами "3 511 420";
цифры "533 144" заменить цифрами "555 158";
цифры "4 488" заменить цифрами "5 474";
цифры "4 500" заменить цифрами "7 500";
цифры "2 927 585" заменить цифрами "2 943 288";
в подпункте 2):
цифры "3 553 035" заменить цифрами "3 594 738";
2) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

3340
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18177
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
19793
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
24457
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
520
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
8869
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
8869
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
128317
2
Әлеуметтік көмек
109161
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
109161
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
17503
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
55
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7440
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6387
006
Тұрғын үй көмегі
6058
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
8354
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
315
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34343
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
14670
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12142
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1894
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19156
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19156
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15142
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
724
012
Ақпараттық жүйелер құру
3290
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
728062
1
Тұрғын-үй шаруашылығы
3900
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

3340
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18177
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19793
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
24457
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
520
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
8869
037
Строительство и реконструкция объектов образования
8869
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
128317
2
Социальная помощь
109161
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
109161
002
Программа занятости
17503
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
55
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7440
005
Государственная адресная социальная помощь
6387
006
Оказание жилищной помощи
6058
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
8354
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
315
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34343
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
14670
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12142
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1894
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19156
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19156
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
15142
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
724
012
Создание информационных систем
3290
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
728062
1
Жилищное хозяйство
1900
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)

18135
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16683
Ауданның ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
1452
Облыстық бюджеттен
3856
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1956
Әлеуметтік маңызы бар қалалық(ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1956
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1900
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1900
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
424236
оның ішінде:
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
424236
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
424236
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
192361
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
192361
Осакаров кентінде су жүргізу жүйесін қайта құру, бесінші кезек
90633
Қарағайлы ауылының су құбыр желілерін қайта құру
57062
Сарыөзек ауылының су құбыр желілерін қайта құру
44666
Бюджеттік кредиттер
33754
Республикалық бюджеттен
33754
Ауданның экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
33754
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредит
33754
Осакаров аудандық мәслихатының
20 сессиясының 2013 жылғы
10 шілдедегі N 199 шешіміне
3-қосымша
Осакаров аудандық мәслихатының
14 сессиясының 2012 жылғы
14 желтоқсандағы N 137 шешіміне
5-қосымша
2013 жылға арналған кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округтері әкімінің аппараттары бойынша шығындар
Атауы
Шығыстар, мың теңге
1
2
Осакаров кенті әкімінің аппараты
59560
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
19872
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
688
Ақпараттық жүйелер құру
45
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
27377
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
15318
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1600
Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
63
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
10396
Көлік және коммуникация
11578
Автомобиль көлігі
11578
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11578
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда селоларда, ауылдық селолық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
11578
Молодежный кенті әкімінің аппараты
39215
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

18135
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
16683
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района
1452
Из областного бюджета
3856
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
1956
Субсидирование пассажирских перевозок по социально-значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
1956
Отдел культуры и развития языков района
1900
На ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1900
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
424236
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
424236
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
424236
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
192361
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
192361
Реконструкция водопроводных сетей пятая очередь поселок Осакаровка
90633
Реконструкция водопроводных сетей села Карагайлы
57062
Реконструкция водопроводных сетей села Сарыозек
44666
Бюджетный кредит
33754
Из республиканского бюджета
33754
Отдел экономики и бюджетного планирования района
33754
Бюджетный кредит для реализации мер социальной поддержки специалистов
33754
Приложение 3
к решению 20 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 10 июля 2013 года N 199
Приложение 5
к решению 14 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 14 декабря 2012 года N 137
Затраты по аппаратам акимов поселков, аулов (сел),
аульных (сельских) округов района на 2013 год
Наименование
Расходы, тысяч тенге
1
2
Аппарат акима поселка Осакаровка
59560
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
19872
Капитальные расходы государственного органа
688
Создание информационных систем
45
Жилищно-коммунальное хозяйство
27377
Освещение улиц населенных пунктов
15318
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1600
Содержание мест захоронений и погребение безродных
63
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
10396
Транспорт и коммуникации
11578
Автомобильный транспорт
11578
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11578
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
11578
Аппарат акима поселка Молодежный
39215
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа