Осакаров аудандық мәслихатының 14 сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 137 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 25 сессиясының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 254 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 желтоқсанда № 2459 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 14 сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 137 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2069 болып тіркелген, 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 52 (7328) "Сельский труженик" газетінде жарияланған), Осакаров аудандық мәслихатының 17 сессиясының 2013 жылғы 29 наурыздағы № 173 "Осакаров аудандық мәслихатының 14 сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 137 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2294 болып тіркелген, 2013 жылғы 20 сәуірдегі № 16 (7344) "Сельский труженик" газетінде жарияланған), Осакаров аудандық мәслихатының 20 сессиясының 2013 жылғы 10 шілдедегі № 199 "Осакаров аудандық мәслихатының 14 сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 137 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2373 болып тіркелген, 2013 жылғы 27 шілдедегі № 30 (7358) "Сельский труженик" газетінде жарияланған), Осакаров аудандық мәслихатының 22 сессиясының 2013 жылғы 11 қазандағы № 221 "Осакаров аудандық мәслихатының 14 сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 137 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2402 болып тіркелген, 2013 жылғы 26 қазандағы № 43 (7371) "Сельский труженик" газетінде жарияланған), Осакаров аудандық мәслихатының 24 сессиясының 2013 жылғы 29 қарашадағы № 248 "Осакаров аудандық мәслихатының 14 сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 137 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2432 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 50 (7378) "Сельский труженик" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение 14 сессии Осакаровского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 137 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение 25 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 13 декабря 2013 года № 254. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 декабря 2013 года № 2459. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 14 сессии Осакаровского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 137 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2069, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 29 декабря 2012 года № 52 (7328)), внесены изменения решением 17 сессии Осакаровского районного маслихата от 29 марта 2013 года № 173 "О внесении изменений в решение 14 сессии Осакаровского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 137 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2294, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 20 апреля 2013 года № 16 (7344)), внесены изменения решением 20 сессии Осакаровского районного маслихата от 10 июля 2013 года № 199 "О внесении изменений в решение 14 сессии Осакаровского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 137 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2373, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 27 июля 2013 года № 30 (7358)), внесены изменения решением 22 сессии Осакаровского районного маслихата от 11 октября 2013 года № 221 "О внесении изменений в решение 14 сессии Осакаровского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 137 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2402, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 26 октября 2013 года № 43 (7371)), внесены изменения решением 24 сессии Осакаровского районного маслихата от 29 ноября 2013 года № 248 "О внесении изменений в решение 14 сессии Осакаровского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 137 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2432, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 12 декабря 2013 года № 50 (7378)), следующие изменения:

18135
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16683
Ауданның ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
1452
Облыстық бюджеттен
4450
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1956
Әлеуметтік маңызы бар қалалық(ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1956
Ауданның ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
594
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
594
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1900
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1900
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
614633
оның ішінде:
Ауданның құрылыс бөлімі
614633
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
424236
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
190397
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
192361
Ауданның құрылыс бөлімі
192361
Осакаров кентінде су жүргізу жүйесін қайта құру, бесінші кезек
90633
Қарағайлы ауылының су құбыр желілерін қайта құру
57062
Сарыөзек ауылының су құбыр желілерін қайта құру
44666
Бюджеттік кредиттер
41544
Республикалық бюджеттен
41544
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
41544
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредит
41544

18135
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16683
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района
1452
Из областного бюджета
4450
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
1956
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
1956
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района
594
На проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животным
594
Отдел культуры и развития языков района
1900
На ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1900
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
614633
в том числе:
Отдел строительства района
614633
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
424236
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
190397
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
192361
Отдел строительства района
192361
Реконструкция водопроводных сетей пятая очередь поселок Осакаровка
90633
Реконструкция водопроводных сетей села Карагайлы
57062
Реконструкция водопроводных сетей села Сарыозек
44666
Бюджетный кредит
41544
Из республиканского бюджета
41544
Отдел экономики и финансов района
41544
Бюджетный кредит для реализации мер социальной поддержки специалистов
41544