"Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы
Қарағанды облысы Ұлытау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 9 қаңтардағы N 01/05 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 ақпанда N 2175 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ұлытау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 20 маусымдағы N 16/05 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ұлытау ауданы әкімдігінің 20.06.2013 N 16/05 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" қаулысына сәйкес, мемлекеттік қызметтерді көрсетуді сапалы ұсыну мақсатында, Ұлытау аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Берік Базылұлы Ақышбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Омаров
Ұлытау ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 9 қаңтардағы
N 01/05 қаулысымен
бекітілген
"Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына
отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсету регламентінде келесі негізгі ұғымдар пайдаланылады:
1) ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау бойынша уәкілетті орган – "Ұлытау ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - уәкілетті орган);
2) құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) – бұл уәкілетті органдардың жауапты тұлғалары, мемлекеттік органдардың құрылым бөлімшелері, мемлекеттік органдар, ақпараттық жүйелер немесе оларға бағынысты жүйелер;
3) тұтынушылар - жеке тұлғалар.
2. Жалпы ережелер
2. "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті (бұдан әрі - регламент) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет стандартына (бұдан әрі - стандарт) сәйкес әзірленген.

Об утверждении регламента оказания государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива"
Постановление акимата Улытауского района Карагандинской области от 9 января 2013 года N 01/05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 февраля 2013 года N 2175. Утратило силу постановлением акимата Улытауского района Карагандинской области от 20 июня 2013 года N 16/05
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Улытауского района Карагандинской области от 20.06.2013 N 16/05.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", в целях качественного предоставления государственных услуг, акимат Улытауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент оказания государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Акышбекова Берика Базыловича.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                                А. Омаров
Утвержден
постановлением акимата
Улытауского района
от 9 января 2013 года
N 01/05
Регламент государственной услуги
"Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности, по приобретению топлива"
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте оказания государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива" используются следующие основные понятия:
1) уполномоченный орган по назначению социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива - государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Улытауского района" (далее - уполномоченный орган);
2) структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ) - это ответственные лица уполномоченных органов, структурные подразделения государственных органов, государственные органы, информационные системы или их подсистемы;
3) потребители - физические лица.
2. Общие положения
2. Регламент оказания государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива" (далее - регламент) разработан в соответствии со стандартом государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности по приобретению топлива" (далее - стандарт), утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами".

3. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
4. "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі- мемлекеттік қызмет) "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабының 5-тармағы негізінде ұсынылады.
5. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға: ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына көрсетіледі.
6. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижесі өтініш берушіге әлеуметтік көмекті тағайындау туралы хабарлама (бұдан әрі - хабарлама) не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
8. Мемлекеттік қызмет уәкілетті орган арқылы көрсетіледі. Тұрғылықты жерi бойынша уәкiлеттi орган болмаған кезде тұтынушы мемлекеттiк қызмет алу үшiн кент, ауыл (село), ауылдық селолық) округтiң әкiмiне (бұдан әрi – селолық округтiң әкiмi) жүгiнедi.
Сондай-ақ мемлекеттік қызмет баламалы негізде "Қазақстан Республикасы көлік және коммуникация министрлігінің мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорыны Қарағанды облысы бойынша филиалының Ұлытау ауданындағы бөлімі" (бұдан әрі - орталық) арқылы көрсетіледі.
9. Уәкілетті органның, тұрғылықты жері бойынша әкімнің, орталықтың мекенжайлары осы регламентке 3-қосымшада келтірілген.
10. Уәкiлеттi органның немесе селолық округ әкiмiнiң жұмыс кестесi: демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз кезек тәртібінде жүзеге асырылады.
Орталықтың жұмыс кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз, орталықтың филиалдары мен өкілдіктерінде демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз "электронды" кезек тәртібінде жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар

3. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
4. Государственная услуга "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива" (далее - государственная услуга) предоставляется на основании пункта 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий".
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам: специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах.
6. Результатом завершения оказываемой государственной услуги является уведомление о назначении социальной помощи (далее - уведомление) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
7. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
8. Государственная услуга предоставляется через уполномоченный орган. При отсутствии уполномоченного органа по месту жительства потребитель обращается за получением государственной услуги к акиму поселка, аула (села), аульного (сельского) округа (далее – аким сельского округа).
Также государственная услуга предоставляется через "Отдел Улытауского района филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Карагандинской области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" (далее - центр) на альтернативной основе.
9. Адреса уполномоченного органа, акима по местожительству, центра приведены в приложении 3 к настоящему Регламенту.
10. График работы уполномоченного органа или акима сельского округа: ежедневно с 9.00 часов до 18.00 часов, с обеденным перерывом с 13-00 до 14-00 часов, кроме выходных (суббота, воскресение) и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
График работы центра: ежедневно с 9.00 часов до 20.00 часов без перерыва, а в филиалах и представительствах центра - ежедневно с 9.00 часов до 19.00 часов, с обеденным перерывом с 13-00 до 14-00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке "электронной" очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги

11. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет тұтынушы осы стандарттың 11-тармағында анықталған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап:
уәкілетті органда – он жұмыс күні ішінде;
тұрғылықты жері бойынша селолық округ әкіміне – он бес жұмыс күні ішінде;
орталықта – он жұмыс күні ішінде көрсетіледі (мемлекеттік қызметке құжат (нәтиже) қабылдау және беру күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді);
2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің жол берілетін ең көп уақыты (талон алғанға дейін) – 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушыға өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің жол берілетін ең көп уақыты – 30 минут.
12. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту, мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтату (немесе) тоқтата тұру үшін негіздемелер стандарттың 16-тармағында көзделген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі іс-әрекет
(өзара іс-қимыл) тәртібінің сипаттамасы
13. Тұтынушы мемлекеттік қызмет алу үшін, стандарттың 11-тармағында айқындалған құжаттарды ұсынады.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету барысында келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ)қатысады;
1) уәкілетті органның бастығы;
2) уәкілетті органның маманы;
3) селолық округтің әкімі;
4) селолық округтің әкімі аппаратының маманы;
5) орталықтың маманы.
15. ҚФБ әрбір әкімшілік іс-әрекеттерінің дәйектілігі мен өзара іс-қимылының мәтінді кестелік сипаттамасы әрбір әкімшілік іс-әрекеттің орындалу мерзімінің көрсетілуімен осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде әкімшілік іс-әрекеттердің қисынды дәйектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысын көрсететін схема осы регламентке 2-қосымшада келтірілген.
5. Мемлекеттік қызметтерді көрсетуші лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
17. Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген тәртіпте мемлекеттік қызмет көрсететін тұлғалар қабылдаған шешімдері мен іс-әрекеттері (әрекетсіздіктері) үшін жауапкершілік болады.
"Ауылдық жерде тұратын
әлеуметтік сала мамандарына
отын сатып алу бойынша
әлеуметтік көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
1-қосымша
Әрбір әкімшілік іс-әрекеттің орындалу мерзімінің
көрсетілуімен ҚФБ әрбір әкімшілік іс-әрекеттерінің дәйектілігі
мен өзара іс-қимылының мәтінді кестелік сипаттамасы
1) Уәкілетті органға жүгінген кезде
Негізгі үдерістің (жұмыстар барысының, ағынының) іс-әрекеті
1
іс-әрекет (жұмыстар барысының, ағынының) N
1
2
3
4
5
2
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
3
іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімдеудің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушының ұсынған құжаттарын қабылдау, толықтығын тексеру, тіркеу
Құжаттарды қарау
Хабарламаны не бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау
Хабарламаны не бас тарту туралы дәлелді жауапты қарау
Журналға тіркеу
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық – өкімдік шешімі)
Құжаттарды қабылдау туралы талон
Қарар
Хабарлама не бас тарту туралы дәлелді жауап
Хабарламаға не бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Хабарламаны не бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
5
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
8 жұмыс күні
1 жұмыс күні
30 минуттан аспайды

11. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 настоящего стандарта:
в уполномоченный орган - в течение десяти рабочих дней;
акиму сельского округа по месту жительства - в течение пятнадцати рабочих дней;
в центр - в течение десяти рабочих дней (день приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 30 минут.
12. Оснований для отказа в представлении государственной услуги, для прекращения и (или) приостановления оказания государственной услуги предусмотрены в пункте 16 стандарта.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
13. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы, определенные в пункте 11 стандарта.
14. В процессе государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ);
1) начальник уполномоченного органа;
2) специалист уполномоченного органа;
3) аким сельского округа;
4) специалист аппарата акима сельского округа;
5) специалист центра.
15. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия указано в приложении 1 к настоящему регламенту.
16. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственные услуги
17. Лица, оказывающие государственные услуги несут ответственность за принимаемые решения и действия (бездействия) в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Назначение социальной помощи
специалистам социальной сферы
проживающим в сельской местности
для приобретения топлива"
Текстовое табличное описание последовательности и
взаимодействие административных действий каждой СФЕ с указанием
срока выполнения каждого административного действия
1) При обращении в уполномоченный орган
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование СФЕ
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием, проверка полноты, регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение документов
Подготовка уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Резолюция
Уведомление либо мотивированный ответ об отказе
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
1 рабочий день
8 рабочих дней
1 рабочий день
Не более 30 минут

2) Селолық округтің әкіміне жүгінген кезде
3) Орталыққа жүгінген кезде
"Ауылдық жерде тұратын
әлеуметтік сала мамандарына
отын сатып алу бойынша
әлеуметтік көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
3-қосымша
Уәкілетті органның, тұрғылықты жері бойынша әкімнің,
орталықтың мекенжайлары
N
Мекеме атауы
Елді мекен атауы
Байланыс телефоны
Заңды мекенжайы
1
2
3
4
5
1
"Ұлытау ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
Ұлытау селосы
8 (71035) 2-12-12, факс: 8 (71035) 2-12-07, электрондық пошта мекенжайы: ulytau_sobes@maіl.ru
101500, Ұлытау ауданы, Ұлытау селосы, Абай көшесі, N 23
2
"Ұлытау ауданы Шеңбер селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Қорғасын селосы
8 (71041) 3-20-10
101500, Ұлытау ауданы, Қорғасын селосы, Школьная көшесі, N 3
3
"Ұлытау ауданы Қаракеңгір селолық округі әкімі аппараты" ММ
Қаракеңгір селосы
8 (71035) 24-3-12
101500, Ұлытау ауданы, Қаракеңгір селосы, Орталық көшесі, N 1
4
"Ұлытау ауданы Егінді селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Егінді селосы
8 (71059) 5-10-10
101507, Ұлытау ауданы, Егінді селосы, Ерден көшесі, N 11
5
"Ұлытау ауданы Терісаққан селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Терісаққан селосы
8 (71041) 3-30-10, 8 (71041) 3-30-20
101500, Ұлытау ауданы, Терісаққан селосы, Талап көшесі, N 12
6
"Ұлытау ауданы Алғабас селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Алғабас селосы
8 (71041) 3-40-10, 8 (71041) 3-40-20
101500, Ұлытау ауданы, Алғабас селосы, Центральный көшесі, N 2
7
"Ұлытау ауданы Мибұлақ селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Мибұлақ селосы
8 (71041) 2-46-02
101500, Ұлытау ауданы, Мибұлақ селосы, Жастар көшесі, N 1
8
"Ұлытау ауданы Борсеңгір селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Борсеңгір селосы
8 (71034) 23-5-78, 23-5-05
101506, Ұлытау ауданы, Борсеңгір селосы, Қазыбек би көшесі, N 5
9
"Ұлытау ауданы Сарысу селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Сарысу селосы
8 (71034) 23-5-78, 23-5-05
101500, Ұлытау ауданы, Сарысу селосы, Сатпаев көшесі, N 17
10
"Ұлытау ауданы Қарсақпай кенті әкімінің аппараты" ММ
Қарсақбай кенті
8 (71034) 23-1-42, 23-4-27
101510, Ұлытау ауданы, Қарсакпай кенті, Болман көшесі, N 73
11
"Ұлытау ауданы Ақтас кенті әкімінің аппараты" ММ
Ақтас кенті
8 (71041) 2-00-20, 8 (71059) 5-08-80
101502, Ұлытау ауданы, Ақтас кенті, Жағалау көшесі, N 3
12
"Ұлытау ауданы Жангелді селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Байқоңыр селосы
8 (71034) 23-2-11, 23-2-78
101503, Ұлытау ауданы, Байқоңыр селосы, Рысқұлов көшесі, N 1
13
"Ұлытау ауданы Қоскөл селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Қоскөл селосы
8 (71041) 3-10-10

2) При обращении к акиму сельского округа
3) При обращении в центр
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Назначение социальной помощи
специалистам социальной сферы
проживающим в сельской местности
для приобретения топлива"
Адреса уполномоченного органа,
акима по местожительству, центра
N
Наименование учреждения
Наименование населенного пункта
Контактный телефон
Юридический адрес
1
2
3
4
5
1
ГУ "Отдел занятости и социальных программ Улытауского района"
Село Улытау
8 (71032) 2-12-12 факс: (71035) 2-12-07, адрес электронной почты: ulytau_sobes@mail.ru
101500, Улытауский район, село Улытау, улица Абая, N 23
2
ГУ "Аппарат акима Шенберского сельского округа Улытауского района"
Село Коргасын
8 (71041) 3-20-10
101500, Улытауский район, село Коргасын, улица Школьная, N 3
3
ГУ "Аппарат акима Каракенгирского сельского округа Улытауского района"
Село Каракенгир
8 (71035) 24-3-12
101500, Улытауский район, село Каракенгир, улица Орталык, N 1
4
ГУ "Аппарат акима Егиндинского сельского округа Улытауского района"
Село Егинды
8 (71059) 5-10-10
101507, Улытауский район, село Егинди, улица Ердена, N 11
5
ГУ "Аппарат акима Терисакканского сельского округа Улытауского района"
Село Терисаккан
8 (71041) 3-30-10, 8 (71041) 3-30-20
101500, Улытауский район, село Терисаккан, улица Талап, N 12
6
ГУ "Аппарат акима Алгабасского сельского округа Улытауского района"
Село Алгабас
8 (71041) 3-40-10, 8 (71041) 3-40-20
101500, Улытауский район, село Алгабас, улица Центральная, N 2
7
ГУ "Аппарат акима Мибулакского сельского округа Улытауского района"
Село Мибулак
8 (71041) 2-46-02
101500, Улытауский район, село Мибулак, улица Жастар N 1
8
ГУ "Аппарат акима Борсенгирского сельского округа Улытауского района"
Село Борсенгир
8 (71034) 23-5-78, 23-5-05
101506, Улытауский район, село Борсенгир, улица Казыбек би, N 5
9
ГУ "Аппарат акима Сарысуйского сельского округа Улытауского района"
Село Сарысу
8 (71034) 23-5-78, 23-5-05
101500, Улытауский район, село Сарысу, улица Сатпаев, N 17
10
ГУ "Аппарат акима поселка Карсакпай Улытауского района"
Поселок Карсакпай
8 (71034) 23-1-42, 23-4-27
101510, Улытауский район, поселок Карсакпай, улица Болмана, N 73
11
ГУ "Аппарат акима поселка Актас Улытауского района"
Поселок Актас
8 (71041) 2-00-20, 8 (71059) 5-08-80
101502, Улытауский район, поселок Актас, улица Жагалау, N 3
12
ГУ "Аппарат акима Жангельдинского сельского округа Улытауского района"
Село Байконыр
8 (71034) 23-2-11, 23-2-78
101503, Улытауский район, село Байконур, улица Рыскулова, N 1
13
ГУ "Аппарат акима Коскольского сельского округа Улытауского района"
Село Косколь
8 (71041) 3-10-10

101511, Ұлытау ауданы Қоскөл селосы, Сыздықов көшесі, N 14
14
"Ұлытау ауданы Жезді кенті әкімінің аппараты" ММ
Жезді кенті
8 (71034) 21-5-50, 21-0-47, 21-6-67, 21-0-25
101508, Ұлытау ауданы, Жезды кенті, Кұтымбетов көшесі, N 37
15
"Ұлытау ауданы Амангелді селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Сарлық селосы
8 (71035) 23-1-33, 23-1-79
101513, Ұлытау ауданы, Сарлық селосы, Бұлқышев көшесі, N 3
16
"Қазақстан Республикасы көлік және коммуникация министрлігінің мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорыны Қарағанды облысы бойынша филиалының Ұлытау ауданындағы бөлімі"
Ұлытау селосы
8 (71035) 2-13-06
101500, Ұлытау ауданы, Ұлытау селосы, Амангелді көшесі, N 29 "А"
Ескерту: ММ – мемлекеттік мекеме

101511, Улытауский район, село Косколь, улица Сыздыков, N 14
14
ГУ "Аппарат акима поселка Жезды Улытауского района"
Поселок Жезды
8 (71034) 21-5-50, 21-0-47, 21-6-67, 21-0-25
101508, Улытауский район, поселок Жезды, улица Кутымбетова, N 37
15
ГУ "Аппарат акима Амангельдинского сельского округа Улытауского района"
Село Сарлык
8 (71035) 23-1-33, 23-1-79
101513, Улытауский район, село Сарлык, улица Булкышева, N 3
16
Отдел Улытауского района филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Карагандинской области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан"
Село Улытау
8 (71035) 2-13-06
101500, Улытауский район, село Улытау, улица Амангелды, N 29 "А"
Примечание: ГУ – государственное учреждение.