Ұлытау аудандық мәслихатының IХ сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 69 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының XІІІ сессиясының 2013 жылғы 12 шілдедегі N 110 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 шілдеде N 2374 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қарағанды облыстық мәслихатының ХVІ сессиясының 2013 жылғы 27 маусымдағы N 176 "Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы Х сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 107 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының IХ сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 69 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2087 болып тіркелген және 2012 жылғы 30 желтоқсандағы N 52 (5872) "Ұлытау өңірі" газетінде жарияланған), Ұлытау аудандық мәслихатының Х сессиясының 2013 жылғы 28 наурыздағы N 79 "Ұлытау аудандық мәслихатының ІХ сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 69 "2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтыру енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2312 болып тіркелген және 2013 жылғы 1 мамырдағы N 15 (5887) "Ұлытау өңірі" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"2561453" сандары "2741117" сандарымен ауыстырылсын;
"2107549" сандары "2275968" сандарымен ауыстырылсын;
"280" сандары "1146" сандарымен ауыстырылсын;
"452964" сандары "463343" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2671026" сандары "2850690" сандарымен ауыстырылсын;
2) 3-тармақтағы:
"199747" сандары "210126" сандарымен ауыстырылсын;
11) тармақшасы үшінші азат жолынан кейін келесі мазмұндағы азат жолымен толықтырылсын:
"жергілікті атқарушы органның штат санының ұлғаюына – 10379 мың теңге;";
3) 6-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"2395" сандары "700" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"74416" сандары "85658" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"5950" сандары "4727" сандарымен ауыстырылсын;
7) тармақшадағы:
"2570" сандары "1270" сандарымен ауыстырылсын;
8) тармақшадағы:
"22394" сандары "14781" сандарымен ауыстырылсын;
9) тармақшадағы:

О внесении изменений и дополнения в решение ІХ сессии Улытауского районного маслихата от 14 декабря 2012 года N 69 "О бюджете района на 2013-2015 годы"
Решение XIII сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 12 июля 2013 года N 110. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 июля 2013 года N 2374
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением ХVІ сессии Карагандинского областного маслихата от 27 июня 2013 года N 176 "О внесении изменений в решение Х сессии Карагандинского областного маслихата от 5 декабря 2012 года N 107 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ІХ сессии Улытауского районного маслихата от 14 декабря 2012 года N 69 "О бюджете района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2087 и опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" от 30 декабря 2012 года в N 52 (5872)), внесены изменения и дополнение решением Х сессии Улытауского районного маслихата от 28 марта 2013 года N 79 "О внесении изменений и дополнения в решение ІХ сессии Улытауского районного маслихата от 14 декабря 2012 года N 69 "О бюджете района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2312 и опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" от 1 мая 2013 года в N 15 (5887)), следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2561453" заменить цифрами "2741117";
цифры "2107549" заменить цифрами "2275968";
цифры "280" заменить цифрами "1146";
цифры "452964" заменить цифрами "463343";
в подпункте 2):
цифры "2671026" заменить цифрами "2850690";
2) в пункте 3:
цифры "199747" заменить цифрами "210126";
подпункт 11) после третьего абзаца дополнить абзацем следующего содержания:
"на увеличение штатной численности местных исполнительных органов – 10 379 тысяч тенге;";
3) в пункте 6:
в подпункте 1):
цифры "2395" заменить цифрами "700";
в подпункте 4):
цифры "74416" заменить цифрами "85658";
в подпункте 6):
цифры "5950" заменить цифрами "4727";
в подпункте 7):
цифры "2570" заменить цифрами "1270";
в подпункте 8):
цифры "22394" заменить цифрами "14781";
в подпункте 9):

4727
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
23355
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
23355
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21242
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
588
012
Ақпараттық жүйелер құру
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
45
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1480
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
425825
1
Тұрғын үй шаруашылығы
307888
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның) ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7889
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
7889
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
299999
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
197184
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
102815
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
2
Коммуналдық шаруашылық
43363
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық ) округ әкімінің аппараты
38671
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
38671
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4692
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
4692
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

4727
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23355
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23355
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21242
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
588
012
Создание информационных систем
021
Капитальные расходы государственного органа
45
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1480
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
425825
1
Жилищное хозяйство
307888
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села) аульного (сельского) округа
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7889
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7889
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
299999
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
197184
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
102815
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
2
Коммунальное хозяйство
43363
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
38671
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
38671
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4692
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
4692
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)