2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы XVIII сессиясының № 140 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 16 қаңтарда № 2507 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3605282 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3053114 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 60997 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 257 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 490914 мың теңге;
2) шығындар – 4124745 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 23437 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 28177 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4740 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 23 025 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 23 025 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге.
5) бюджет тапшылығы ( профициті) – алу 565925 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 565925 мың теңге:
қарыздар түсімі - 28177 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4740 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 542488 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 24.11.2014 N 195 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2014 жылға арналған аудан бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 0 пайыз;
2) әлеуметтік табыс салығы бойынша – 0 пайыз.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 22.04.2014 N 167 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2014 жылға арналған бюджетте аудандық бюджеттен облыстық бюджетке берілетін бюджеттік алудың көлемі 334150 мың теңге ескерілсін.
4. 2014 жылға аудандық бюджеттен қаржыландырылатын, ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы азаматтық қызметшілерге қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.

О бюджете района на 2014-2016 годы
Решение XVIII сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2013 года № 140. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 января 2014 года № 2507. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3605282 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3053114 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 60997 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 257 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 490914 тысяч тенге;
2) затраты – 4124745 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 23437 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 28177 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4740 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 23025 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 23025 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 565925 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 565925 тысяч тенге:
поступление займов - 28177 тысяч тенге;
погашение займов – 4740 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 542 488 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 24.11.2014 N 195 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Установить на 2014 год нормативы распределения доходов в бюджет района в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 0 процентов;
2) по социальному налогу – 0 процентов.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 22.04.2014 N 167 (вводится в действие с 01.01.2014).
3. Учесть объем бюджетного изъятия из районного бюджета на 2014 год передаваемый в областной бюджет в сумме 334150 тысяч тенге.
4. Установить на 2014 год гражданским служащим в областы здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, финансируемый из районного бюджета, повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 11.09.2014 N 184 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2014 жылға арналған аудан бюджетінің құрамында нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
6. 2014 жылға арналған аудан бюджетінің бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған бағдарламаларының тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 11.09.2014 N 184 (вводится в действие с 01.01.2014).
5. Установить в составе бюджета района на 2014 год целевые трансферты и бюджетные кредиты согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень бюджетных программ бюджета района на 2014 год, направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов согласно приложению 5.

7. 2014 жылға арналған аудан бюджетінің кент, ауылдық округ әкімінің аппараттары арқылы бюджеттік бағдарламаларды іске асыру бойынша шығындар 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2014 жылға арналған аудан бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Ш. Үмбетов
Аудандық мәслихаттың хатшысы
Т. Сейтжанов
Ұлытау аудандық мәслихатының
ХVIII сессиясының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 140 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджеті

7. Утвердить затраты бюджета района на 2014 год по реализации бюджетных программ через аппараты акима поселка, сельского округа согласно приложению 6.
8. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2014 год согласно приложению 7.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Ш. Умбетов
Секретарь районного маслихата
Т. Сейтжанов
Приложение 1
к решению XVIII сессии
Улытауского районного маслихата
от 25 декабря 2013 года № 140
Бюджет района на 2014 год

23800
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
23800
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23140
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
580
012
Ақпараттық жүйелер құру
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
80
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
853552
1
Тұрғын үй шаруашылық
258691
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16302
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
16302
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
235403
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
111612
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
123413
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және (немесе) сатып алу
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
378
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
3948
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3948
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3038
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1647
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1391
2
Коммуналдық шаруашылық
382165
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
28982
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
28982
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2500
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

23800
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23800
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23140
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
580
012
Создание информационных систем
021
Капитальные расходы государственного органа
80
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
853552
1
Жилищное хозяйство
258691
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16302
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
16302
467
Отдел строительства района (города областного значения)
235403
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
111612
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
123413
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
378
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
3948
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3948
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
3038
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
1647
005
Капитальные расходы государственного органа
1391
2
Коммунальное хозяйство
382165
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
28982
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
28982
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2500
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

8497
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8497
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
005
Ақпараттық жүйелер құру
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
86377
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылғы және ветеринария бөлімі
86377
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
86377
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9515
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9515
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
9515
001
Жергілікті деңгейде құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9515
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12
Көлік және коммуникация
38188
1
Автомобиль көлігі
38188
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
23754
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
23754
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14434
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
14434
13
Басқалар
106751
9
Басқалар
106751
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23698
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10854
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
12844
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
62971
012
Ауданның (облыстың маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві

8497
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8497
004
Организация работ по зонированию земель
005
Создание информационных систем
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
007
Капитальные расходы государственного органа
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
86377
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
86377
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
86377
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9515
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9515
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
015
Капитальные расходы государственного органа
467
Отдел строительства района (города областного значения)
9515
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
9515
017
Капитальные расходы государственного органа
12
Транспорт и коммуникации
38188
1
Автомобильный транспорт
38188
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23754
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
23754
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14434
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
14434
13
Прочие
106751
9
Прочие
106751
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
23698
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
10854
013
Капитальные расходы государственного органа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
12844
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
62971
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)