Приозерск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 14/96 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының XVIII сессиясының 2013 жылғы 29 наурыздағы N 18/135 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 сәуірде N 2276 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 14/96 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2066 болып тіркелген, 2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 48(281) "Приозерский вестник" газетінде жарияланған), оған Приозерск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 14 ақпандағы N 16/117 "Приозерск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 14/96 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2164 болып тіркелген, 2013 жылғы 22 ақпандағы N 8/289 "Приозерский вестник" газетінде жарияланған) өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"4005703" сандары "4048125" сандарына ауыстырылсын;
"3847883" сандары "3890305" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"4031891" сандары "4074313" сандарына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 13 декабря 2012 года N 14/96 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение XVIII сессии Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 29 марта 2013 года N 18/135. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 апреля 2013 года N 2276. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата от 13 декабря 2012 года N 14/96 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2066, опубликовано в газете "Приозерский вестник" N 48/281 от 28 декабря 2012 года), в которое внесены изменения решением Приозерского городского маслихата от 14 февраля 2013 года N 16/117 "О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 13 декабря 2012 года N 14/96 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2164, опубликовано в газете "Приозерский вестник" N 8/289 от 22 февраля 2013 года), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4005703" заменить цифрами "4048125";
цифры "3847883" заменить цифрами "3890305";
в подпункте 2):
цифры "4031891" заменить цифрами "4074313";