2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы XXIХ сессиясының № 29/185 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 қаңтарда № 2496 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2932261 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 167977 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 11896 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 8446 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2743942 мың теңге;
2) шығындар - 2949547 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - алу 1191 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 1191 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - алу 16095 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 16095 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 16095 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 26.11.2014 N 38/270 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2014 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен қала бюджетіне берілетін субвенциялардың мөлшері 733574 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2014 жылға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві 5846 мың теңге сомасында бекітілсін.

О городском бюджете на 2014-2016 годы
Решение XXIX сессии Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2013 года № 29/185. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 января 2014 года № 2496. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2014 - 2016 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы - 2932261 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 167977 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 11896 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 8446 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2743942 тысяч тенге;
2) затраты - 2949547 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - минус 1191 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 1191 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 16095 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 16095 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 16095 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 26.11.2014 N 38/270 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2014 год объем субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет города, в сумме 733574 тысяч тенге.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на 2014 год в сумме 5846 тысяч тенге.

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 26.11.2014 N 38/270 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2014 жылға арналған бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2014 жылға арналған инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған, жергілікті бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 26.11.2014 N 38/270 (вводится в действие с 01.01.2014).
4. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2014 год, согласно приложению 4.
5. Утвердить перечень местных бюджетных программ развития на 2014 год, направляемых на реализацию инвестиционных проектов согласно приложению 5.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 13.03.2014 N 31/220 (вводится в действие с 01.01.2014).