2014 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 39/1 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 қаңтарда № 2511 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 13 қарашадағы № 45/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласы әкімдігінің 13.11.2014 № 45/5 (оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекiтiлген "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесiне" сәйкес Приозерск қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2014 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Приозерск қаласы кәсiпорындарының, ұйымдарының, мекемелерiнiң тiзбесi, жұмыс түрлерi мен көлемi, қаржыландыру көзi мен қатысу мерзiмi қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Азаматтардың еңбекақы мөлшері келесідей бекітілсін:
1) "Коммуналдық тұрғын үйлерді қайта қалыптастыру басқармасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнына қоғамдық жұмысқа жіберілген жұмыссыздардан басқа, қоғамдық жұмыстарға жіберілгендерге айына бір ең төменгi жалақы мөлшерiнде;

Об организации общественных работ в 2014 году
Постановление акимата города Приозерск Карагандинской области от 26 декабря 2013 года № 39/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 января 2014 года № 2511. Утратило силу постановлением акимата города Приозерск Карагандинской области от 13 ноября 2014 года № 45/5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Приозерск Карагандинской области от 13.11.2014 № 45/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", "Правилами организации и финансирования общественных работ", утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Приозерск ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень предприятий, организаций, учреждений города Приозерск, организующих общественные работы на 2014 год, виды и объемы работ, источник финансирования и срок участия согласно приложению.
2. Утвердить следующий размер оплаты труда граждан:
1) направленным на общественные работы, за исключением безработных, направленных на общественные работы в коммунальное государственное предприятие "Управление жилищно-коммунального реформирования" в размере одной минимальной заработной платы в месяц;

2) "Коммуналдық тұрғын үйлерді қайта қалыптастыру басқармасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнына қоғамдық жұмыстарға жіберілгендерге айына екі ең төменгі еңбекақы мөлшерінде.
3. "Приозерск қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi (Ким А.Л.) жұмыс берушiлермен қоғамдық жұмыстардың орындалуының нақты шарттарын көрсетіп, үлгiлiк шарттар жасасын.
4. Приозерск қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 8 ақпандағы № 04/11 "2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2013 жылғы 28 ақпанда № 2186 болып тіркелген, 2013 жылғы 15 наурыздағы "Приозерский вестник" № 11/292 газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

2) направленным на общественные работы, в коммунальное государственное предприятие "Управление жилищно-коммунального реформирования" в размере двух минимальных заработных плат в месяц.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Приозерск" (Ким А.Л.) заключить с работодателями типовые договора с указанием конкретных условий выполнения общественных работ.
4. Признать утратившим силу постановление акимата города Приозерск от 8 февраля 2013 года № 04/11 "Об организации общественных работ в 2013 году" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2186 от 28 февраля 2013 года, опубликованное в газете "Приозерский вестник" № 11/292 от 15 марта 2013 года).

5. Осы қаулының орындалуын бақылау Приозерск қаласы әкiмiнiң орынбасары Б.Ә. Қазиеваға жүктелсiн.
6. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Приозерск қаласының әкiмi                  Қ. Камзин
Приозерск қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 39/1 қаулысына
қосымша
2014 жылда қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Приозерск қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесі
Мекемелердің атаулары
Жұмыстың түрлері
Қаржыландыру көзі
Жұмыс көлемі, теңге
Жұмыс көлемі, ай
Атқарылатын жұмыстар көлемі
Қоғамдық жұмыс шарты
1
2
3
4
5
6
7
1
"Қарағанды облысы Приозерск қаласы әкім аппараты" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өндеу, көбейту және тарату
Приозерск қаласының бюджеті
319936
2
Күніне 13-15 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
2
"Коммуналдық тұрғын үйлерді қайта қалыптастыру басқармасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын
Қаланы көркейту, санитарлық тазарту және көгалдандыру
Приозерск қаласының бюджеті
3999200
2
600-700 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
3
"Приозерск қалалық кітапханасы" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өндеу, көбейту және тарату
Приозерск қаласының бюджеті
239952
2
Күніне 5-7 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
4
Мемлекеттік зейнетақы төлеу орталығының Қарағанды облыстық филиалы № 0805 Приозерск қалалық бөлімшесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өндеу, көбейту және тарату
Приозерск қаласының бюджеті
239952
2
Күніне 5-7 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
5
"Қарағанды облысы бойынша Салық департаменті Приозерск қаласы бойынша Салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Тұрғындармен жұмыс, салық төлеу түбіртектерін және хабарламаларын тарату, құжаттарды өндеу, көбейту және тарату
Приозерск қаласының бюджеті
239952
2
Күніне 15-17 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
6
"Қарағанды облысы бойынша Статистика департаментінің Приозерск қалалық Статистика басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өндеу, көбейту және тарату
Приозерск қаласының бюджеті
239952
2
Күніне 9-10 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
7
"Қарағанды облыстық мұрағаттар және құжаттама басқармасы Приозерск қаласының мемлекеттік мұрағаты" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өндеу, көбейту және тарату
Приозерск қаласының бюджеті
239952
2
Күніне 5-6 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
8
"Приозерск қаласының № 1 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өндеу, көбейту және тарату
Приозерск қаласының бюджеті
239952
2
Күніне 5-7 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
9
"Приозерск қаласының № 2 мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өндеу, көбейту және тарату
Приозерск қаласының бюджеті
239952
2
Күніне 5-6 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
10
"Приозерск қаласының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өндеу, көбейту және тарату
Приозерск қаласының бюджеті
239952
2
Күніне 5-7 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
11
Қарағанды облысының сот актілерін орындау Департаментінің Приозерск аумақтық сот орындаушылар бөлімі
Инстанцияларға хабарламаларды тарату
Приозерск қаласының бюджеті
119976
2
Күніне 5-10 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
12
"Приозерск қалалық Мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өндеу, көбейту және тарату
Приозерск қаласының бюджеті
239952
2
Күніне 5-6 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
13
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Приозерск қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өндеу, көбейту және тарату
Приозерск қаласының бюджеті
239952
2
Күніне 5-10 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
14
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар Министрлігі Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар Депертаменті Приозерск қаласының Төтенше жағдайлар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өндеу, көбейту және тарату
Приозерск қаласының бюджеті
119976
2
Күніне 5-7 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
15
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау Министрлігі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің "Приозерск қаласы бойынша мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өндеу, көбейту және тарату
Приозерск қаласының бюджеті
239952
2
Күніне 5-6 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
16
"Приозерск қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өндеу, көбейту және тарату
Приозерск қаласының бюджеті
319936
2
Күніне 7-8 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
17
Приозерск қалалық соты
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өндеу, көбейту және тарату, хабарлама қағаздарды, ескертулерді тарату
Приозерск қаласының бюджеті
319936
2
Күніне 7-8 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
18
"Қарағанды облысы Әділет департаменті Приозерск қаласының Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық құжаттармен жұмыс
Приозерск қаласының бюджеті
239952
2
Күніне 9-10 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
19
"Приозерск қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өндеу, көбейту және тарату
Приозерск қаласының бюджеті
239952
2
Күніне 5-6 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
20
"Приозерск қаласының білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өндеу, көбейту және тарату
Приозерск қаласының бюджеті
239952
2
Күніне 7-8 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
21
Қарағанды облысы бойынша қылмыстық атқару жүйесінің Департаменті Приозерск қалалық қылмыстық – атқару инспекциясы
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өндеу, көбейту және тарату
Приозерск қаласының бюджеті
239952
2
Күніне 5-8 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
22
"Приозерск қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өндеу, көбейту және тарату
Приозерск қаласының бюджеті
239952
2
Күніне 5-8 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
23
"Приозерск қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өндеу, көбейту және тарату
Приозерск қаласының бюджеті
239952
2
Күніне 5-8 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
24
"Приозерск қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өндеу, көбейту және тарату
Приозерск қаласының бюджеті
239952
2
Күніне 5-7 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
25
"Приозерск қаласының кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өндеу, көбейту және тарату
Приозерск қаласының бюджеті
239952
2
Күніне 5-8 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
26
"Приозерск қаласының ауыл шаруашылығы және ветернинария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өндеу, көбейту және тарату
Приозерск қаласының бюджеті
239952
2
Күніне 5-6 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
27
Приозерск қаласынын әкімдігі Приозерск қаласынын білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Айналайын" бөбекжай – бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өндеу, көбейту және тарату
Приозерск қаласының бюджеті
239952
2
Күніне 5-6 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
28
Приозерск қаласынын әкімдігі Приозерск қаласынын білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Балбөбек" бөбекжай – бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өндеу, көбейту және тарату
Приозерск қаласының бюджеті
239952
2
Күніне 5-6 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
29
"Приозерск қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өндеу, көбейту және тарату
Приозерск қаласының бюджеті
239952
2
Күніне 5-7 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
30
Приозерск қаласының Прокуратурасы
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өндеу, көбейту және тарату
Приозерск қаласының бюджеті
319936
2
Күніне 7-8 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
31
"Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Приозерск қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өндеу, көбейту және тарату
Приозерск қаласының бюджеті
239952
2
Күніне 5-7 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
32
"Приозерск қаласының жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өндеу, көбейту және тарату
Приозерск қаласының бюджеті
239952
2
Күніне 5-7 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
33
Приозкрск қаласының ішкі істер бөлімі
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өндеу, көбейту және тарату
Приозерск қаласының бюджеті
239952
2

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Приозерск Казиеву Б.А.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Приозерск                      К. Камзин
Приложение
к постановлению
акимата города Приозерск
от 26 декабря 2013 года № 39/1
Перечень предприятий, организаций, учреждений города Приозерск,
организующих общественные работы в 2014 году
Наименование организаций
Виды работ
Источник финансирования
Объем работ, тенге
Объем работ, месяц
Объемы выполняемых работ
Условия общественных работ
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Приозерск Карагандинской области"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Приозерск
319936
2
13-15 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
2
Коммунальное государственное предприятие "Управление жилищно - коммунального реформирования"
Благоустройство, санитарная очистка города и озеленение
Бюджет города Приозерск
3999200
2
600-700 квадратных метров
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
3
Государственное учреждение "Приозерская городская библиотека"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Приозерск
239952
2
5-7 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
4
Приозерское отделение Государственного центра по выплате пенсий № 0805 Карагандинской области
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Приозерск
239952
2
5-7 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
5
Государственное учреждение "Налоговый Департамент по Карагандинской области Налоговое управление по городу Приозерск"
Работа с населением, доставка уведомлений и квитанций по уплате налогов, обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Приозерск
239952
2
15-17 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
6
Государственное учреждение "Департамент статистики Карагандинской области Управление статистики города Приозерск"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Приозерск
239952
2
9-10 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
7
Государственное учреждение "Управление архивов и документации Карагандинской области Государственный архив города Приозерск"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Приозерск
239952
2
5-6 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
8
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 1 города Приозерск"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Приозерск
239952
2
5-7 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
9
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "Школа - детский сад № 2 города Приозерск"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Приозерск
239952
2
5-6 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
10
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов города Приозерск"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Приозерск
239952
2
5-7 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
11
Приозерский территориальный отдел судебных исполнителей Департамента по исполнению судебных актов Карагандинской области
Разноска извещений по инстанциям
Бюджет города Приозерск
119976
2
5-10 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
12
Государственное учреждение "Аппарат Приозерского городского Маслихата"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Приозерск
239952
2
5-6 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
13
Государственное учреждение "Приозерская городская территориальная инспекция комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Приозерск
239952
2
5-10 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
14
Государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям города Приозерска Департамента по Чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по Чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Приозерск
119976
2
5-7 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
15
Государственное учреждение "Управление государственного санитарно- эпидемиологического надзора по городу Приозерск" Департамента комитета Государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Приозерск
239952
2
5-6 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
16
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Приозерск"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Приозерск
319936
2
7-8 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
17
Приозерский городской суд
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов, разноска извещений и уведомлений
Бюджет города Приозерск
319936
2
7-8 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
18
Государственное учреждение "Департамент юстиции Карагандинской области Управление юстиции города Приозерск"
Работа с архивными документами
Бюджет города Приозерск
239952
2
9-10 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
19
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики города Приозерск"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Приозерск
239952
2
5-6 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
20
Государственное учреждение "Отдел образования, физической культуры и спорта города Приозерск"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Приозерск
239952
2
7-8 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
21
Департамент уголовно исполнительной системы по Карагандинской области Приозерская городская уголовно – исполнительная инспекция
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов, повесток
Бюджет города Приозерск
239952
2
5-8 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
22
Государственное учреждение "Отдел строительства города Приозерск"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Приозерск
239952
2
5-8 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
23
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Приозерск"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Приозерск
239952
2
5-8 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
24
Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков города Приозерск"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Приозерск
239952
2
5-7 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
25
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и промышленности города Приозерск"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Приозерск
239952
2
5-8 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
26
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии города Приозерск"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Приозерск
239952
2
5-6 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
27
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Айналайын" акимата города Приозерск отдела образования, физической культуры и спорта города Приозерск
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Приозерск
239952
2
5-6 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
28
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балбөбек" акимата города Приозерск отдела образования, физической культуры и спорта города Приозерск
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Приозерск
239952
2
5-6 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
29
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Приозерск"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Приозерск
239952
2
5-7 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
30
Прокуратура города Приозерск
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Приозерск
319936
2
7-8 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
31
Государственное учреждение "Приозерская городская территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Приозерск
239952
2
5-7 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
32
Коммунальное государственное учреждение "Центр занятости города Приозерск"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Приозерск
239952
2
5-7 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
33
Отдел внутренних дел города Приозерск
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Приозерск
239952
2

Күніне 5-12 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
34
"Өнер және спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Курьерлік жұмыс, құжаттарды өндеу, көбейту және тарату
Приозерск қаласының бюджеті
239952
2
Күніне 5-7 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
БАРЛЫҒЫ
11997600
Қоғамдық жұмыстардың нақты шарттары:
Еңбекақысы жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген дәлелді жұмыс істеген уақыты арқылы, орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделігіне байланысты жұмыссыздың жеке шотына аудару жолымен жүзеге асырылады. Еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, денсаулыққа мертігу немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зияндардың орнын толтыру, зейнетақы және әлеуметтік ақша аударулар Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес жүргізіледі.
Қызметкерлердің жекелеген санаттары үшін (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдер, көп балалы аналар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған тұлғалар) қоғамдық жұмыс шарттары осы санаттың жұмыс жағдайының ерекшеліктерін ескерумен және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жұмысшы мен жұмыс беруші арасында жасалатын еңбек шарттарымен қарастырылады.

5-12 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
34
Коммунальное государственное казенное предприятие "Школа искусств и спорта"
Курьерская работа, обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Приозерск
239952
2
5-7 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, 5 дней в неделю
ВСЕГО
11997600
Конкретные условия общественных работ:
Оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, в зависимости от количества, качества и сложности выполняемой работы, отраженное в табеле учета рабочего времени, путем перечисления на лицевые счета безработных. Инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием, социальные отчисления, выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, производится в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидам, лицам, не достигшим восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.