2013 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қызылорда облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 13 ақпандағы N 16 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 наурызда N 4426 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 19 шілдедегі N 196 қаулысымен

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2013 год
Постановление Кызылординского областного акимата от 13 февраля 2013 года N 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 марта 2013 года за N 4426. Утратило силу постановлением Кызылординского областного акимата от 19 июля 2013 года N 196

Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облыстық әкімдігінің 19.07.2013 N 196 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 2-тармағының 5-1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 2013 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2013 жылға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері;

Сноска. Утратило силу постановлением Кызылординского областного акимата от 19.07.2013 N 196.
В соответствии с подпунктом 5-1) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2013 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) размер подушевого финансирования на 2013 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению;

3) осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес 2013 жылға ата-ананың ақы төлеу мөлшері.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасарының міндетін атқарушы Р. Нұртаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі                Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2013 жылғы "13" ақпандағы
N 16 қаулысына 1-қосымша
2013 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
N
Аудандар, қала атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы есебінен мектепке дейінгі ұйымдарға орналастырылатын балалар саны
1
Арал ауданы

3) размер родительской платы на 2013 год согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности первого заместителя акима области Р. Нуртаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области                     К. Кушербаев
Приложение 1
к постановлению акимата Кызылординской области
от "13" февраля 2013 года N 16
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2013 год
N
Наименование районов, города
Количество детей, размещаемых в дошкольные организации за счет государственного образовательного заказа
1
Аральский район