"2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы N 61 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 25 сәуірдегі N 100 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 сәуірде N 4436 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облыстық мәслихатының 2014 жылғы 14 қаңтардағы N 1-03-18/26М хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облыстық мәслихатының 14.01.2014 N 1-03-18/26М хатымен).
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95-IV кодексінің 106-бабының 2-тармағына108-бабының 1-тармағына және 111-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және "2013 жылға арналған республикалық бюджет көрсеткіштерін түзету туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 наурыздағы N 312 қаулысына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы кезекті 12 сессиясының N 61 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4372 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" газетінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 200 санында, облыстық "Кызылординские вести" газетінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы  N 200 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет 12 және  3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 135 415 788 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 552 815 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 118 226 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 066 мың теңге;
трансферттер түсімі – 114 740 681 мың теңге;
2) шығындар – 140 050 006 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 267 560 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 3 983 166 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 715 606 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 109 920 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 1 109 920 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -9 011 698 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 011 698 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2012 года N 61 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 25 апреля 2013 года N 100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 апреля 2013 года за N 4436. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Кызылординской области от 14 января 2014 года N 1-03-18/26М)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Кызылординской области от 14.01.2014 N 1-03-18/26М).
В соответствии с пунктом 2 статьи 106, пунктом 1 статьи 108 и  пунктом 1 статьи 111 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-IV "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2013 года N 312 "О корректировке показателей республиканского бюджета на 2013 год" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной 12 сессии Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2012 года N 61 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4372, опубликовано в областной газете "Сыр бойы" от 27 декабря 2012 года N 200, областной газете "Кызылординские вести" от 27 декабря 2012 года N 200) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 135 415 788 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 552 815 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 118 226 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 066 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 114 740 681 тысяч тенге;
2) затраты – 140 050 006 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 267 560 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 3 983 166 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 715 606 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 109 920 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 1 109 920 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 011 698 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета       9 011 698 тысяч тенге.";

4-тармақтың 1), 6), 9), 10) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) білім объектілерін ұстауға – 565 902 мың теңге;";
"6) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге – 2 640 115 мың теңге;";
"9) елді мекендерді абаттандыруға – 2 051 074 мың теңге;
10) білім беру нысандарын күрделі жөндеуге және (немесе) жобалық сметалық құжаттарын мемлекеттік сараптамадан әзірлеуге – 441 439 мың теңге;";
4-тармақ мынадай мазмұндағы 14) тармақшамен толықтырылсын:
"14) өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттер үшін әлеуметтік көмек көрсетуге - 51 654 мың теңге.";
6-тармақтың 1), 3), 4), 5), 8), 9), 10), 11) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) мемлекеттік коммуналдық тұрғын-үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға қоса қаржыландыруға – 347 402 мың теңге;";
"3) коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 152 572 мың теңге;
4) елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 376 770 мың теңге;
5) көлік инфрақұрылымын дамытуға – 2 509 995 мың теңге;";
"8) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 65 980 мың теңге;
9) Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға – 101 822 мың теңге;
10) заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға – 1 372 938 мың теңге;
11) облыс елді мекендерінің көшелерін жарықтандыруды жобалауға, қайта жаңғыртуға – 515 227 мың теңге;";
6-тармақ мынадай мазмұндағы 12) тармақшамен толықтырылсын:
"12) Сырдария ауданы Тереңөзек кентіндегі N 35 мектеп-лицейдің қазандығын қайта жаңғыртуға – 24 965 мың теңге.";
7-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға, оның ішінде:
кезекте тұрғандарға тұрғын үй салуға – 700 000 мың теңге;
жас отбасылар үшін тұрғын үй салуға – 470 000 мың теңге;";
9-тармақтың үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға – 1 565 000 мың теңге.";
10-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"10. 2013 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар және қала бюджеттерінен трансферттердің түсімдері қаралсын, оның ішінде:
1) мәслихат аппараттарынан тексеру комиссиясының таратылуына байланысты 33 979 мың теңге;

подпункты 1), 6), 9), 10) пункта 4 изложить в следующей редакции:
"1) на содержание объектов образования – 565 902 тысячи тенге;";
"6) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) – 2 640 115 тысяч тенге;"
"9) на благоустройство населенных пунктов – 2 051 074 тысячи тенге;";
"10) на разработку проектно-сметной документации с государственной экспертизой и (или) капитальный ремонт объектов образования – 441 439 тысяч тенге;";
пункт 4 дополнить подпунктом 14) следующего содержания:
"14) на оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям – 51 654 тысячи тенге.";
подпункты 1), 3), 4), 5), 8), 9), 10), 11) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"1) на софинансирование проектирования, строительства и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 347 402 тысячи тенге;";
"3) на развитие коммунального хозяйства – 152 572 тысячи тенге;
4) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах – 376 770 тысячи тенге;
5) на развитие транспортной инфраструктуры – 2 509 995 тысяч тенге;";
"8) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 65 980 тысяч тенге;
9) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 – 101 822 тысячи тенге;
10) на увеличение уставного капитала юридических лиц – 1 372 938 тысяч тенге;
11) на проектирование и реконструкцию уличного освещения населенных пунктов области – 515 227 тысяч тенге.";
пункт 6 дополнить подпунктом 12) следующего содержания:
"12) на реконструкцию котельной школы-лицея N 35 в поселке Теренозек Сырдарьинского района – 24 965 тысяч тенге.";
подпункт 3) пункта 7 изложить в следующей редакции:
"3) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда, в том числе:
на строительство жилья для очередников – 700 000 тысяч тенге;
на строительство жилья для молодых семей – 470 000 тысяч тенге;";
абзац третий пункта 9 изложить в следующей редакции:
"на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья – 1 565 000 тысяч тенге.";
абзац первый пункта 10 изложить в следующей редакции:
"10. Предусмотреть в областном бюджете на 2013 год поступления трансфертов из бюджетов районов и города Кызылорды, в том числе:
1) в связи с упразднением ревизионных комиссий аппаратов районных и городского маслихатов в сумме 33 979 тысяч тенге;

2) 2012 жылы республикалық және облыстық бюджеттерінен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомасы 454 242 мың теңге.";
15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"15. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 421 098 мың теңге сомасында бекітілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Қызылорда облыстық
мәслихатының кезектен тыс
17-сессиясының төрағасы               А. Шоманов
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы                  Б. Еламанов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2013 жылғы "25" cәуірдегі
кезектен тыс 17 сессиясының
N 100 шешіміне қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының
2012 жылғы "6" желтоқсандағы
12 сессиясының N 61 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

2) с неиспользованием (недоиспользованием) целевых трансфертов из республиканского и областного бюджетов, выделенных в 2012 году в сумме 454 242 тенге.";
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2013 год в сумме 421 098 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной
17 сессии Кызылординского
областного маслихата                   А. Шоманов
Секретарь Кызылординского
областного маслихата                   Б. Еламанов
Приложение
к решению внеочередной 17 сессии
Кызылординского областного маслихата
от "25" апреля 2013 года N 100
Приложение 1
к решению 12 сессии
Кызылординского областного маслихата
от "6" декабря 2012 года N 61
Областной бюджет на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 139,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 003 056,0
008
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
23 320,0
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
44 938,0
014
Әкімшілік тәртіп тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
47 415,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
53 465,0
053
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
53 465,0
04
Бiлiм беру
23 263 866,2
261
Облыстың білім басқармасы
12 342 092,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
94 323,0
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
8 217,0
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
684 654,0
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
125 828,0
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
558 875,0
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
114 831,0
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
101 036,0
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
190 846,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 029,0
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
46 790,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 397 775,0
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 165 197,0
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 353 602,0
029
Әдістемелік жұмыс
44 192,0
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
152 299,0
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
186 646,0
045
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 139,0
006
Капитальные расходы государственного органа
1 003 056,0
008
Обеспечение безопасности дорожного движения
23 320,0
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
44 938,0
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
47 415,0
271
Управление строительства области
53 465,0
053
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
53 465,0
04
Образование
23 263 866,2
261
Управление образования области
12 342 092,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
94 323,0
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
8 217,0
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
684 654,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
125 828,0
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
558 875,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
114 831,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
101 036,0
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
190 846,0
013
Капитальные расходы государственного органа
1 029,0
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
46 790,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 397 775,0
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
1 165 197,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 353 602,0
029
Методическая работа
44 192,0
033
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
152 299,0
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
186 646,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования

522 643,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
122 910,0
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
1 989 322,0
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
149 903,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
227 835,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 103 339,0
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
79 093,0
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
79 093,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
356 818,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
297 626,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
59 192,0
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 367 187,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 164 695,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
202 492,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
9 118 676,2
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
24 965,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
9 093 711,2
05
Денсаулық сақтау
28 268 083,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
22 775 152,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
94 246,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
290 156,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
94 042,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
109 437,0
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
14 147,0
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 591 718,0
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету

522 643,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
122 910,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
1 989 322,0
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
149 903,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
227 835,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 103 339,0
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
79 093,0
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
79 093,0
253
Управление здравоохранения области
356 818,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
297 626,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
59 192,0
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 367 187,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 164 695,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
202 492,0
271
Управление строительства области
9 118 676,2
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
24 965,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
9 093 711,2
05
Здравоохранение
28 268 083,7
253
Управление здравоохранения области
22 775 152,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
94 246,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
290 156,0
006
Услуги по охране материнства и детства
94 042,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
109 437,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
14 147,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 591 718,0
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села

3 012 696,0
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінін қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
892 022,0
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
24 922,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
618 547,0
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
22 971,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 092,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
24 369,0
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
243 593,0
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
79 652,0
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
62 786,0
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
150 837,0
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
360 220,0
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
990 847,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
23 929,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
86,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 004 004,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
203 790,0
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
811 411,0
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
9 053 632,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 492 931,7
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 698 328,7
083
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік акушерлік пункттерді салу
794 603,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 663 034,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 290 223,0
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

3 012 696,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
892 022,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
24 922,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
618 547,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
22 971,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 092,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
24 369,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
243 593,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
79 652,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
62 786,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
150 837,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
360 220,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
990 847,0
029
Областные базы спецмедснабжения
23 929,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
86,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 004 004,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
203 790,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
811 411,0
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
9 053 632,0
271
Управление строительства области
5 492 931,7
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 698 328,7
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Программы занятости 2020
794 603,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 663 034,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 290 223,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

137 706,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
210 584,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
208 318,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
367,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
425 143,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
533 838,0
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
359 744,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
70 306,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
33 996,0
019
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыру
12 868,0
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелері желісін дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
25 905,0
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
786 760,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
33 161,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
451 521,0
261
Облыстың білім басқармасы
296 423,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
255 640,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
40 783,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
76 388,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
76 388,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
17 029 365,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 280 793,0
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 280 793,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 576 784,0
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
84 580,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері

137 706,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
210 584,0
003
Социальная поддержка инвалидов
208 318,0
007
Капитальные расходы государственного органа
367,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
425 143,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
533 838,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
359 744,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
70 306,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
33 996,0
019
Реализация текущих мероприятий в рамках Программы занятости 2020
12 868,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
25 905,0
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
786 760,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
33 161,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
451 521,0
261
Управление образования области
296 423,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
255 640,0
037
Социальная реабилитация
40 783,0
271
Управление строительства области
76 388,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
76 388,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
17 029 365,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 280 793,0
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
1 280 793,0
271
Управление строительства области
3 576 784,0
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
84 580,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда

1 589 402,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 680 980,0
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
120 000,0
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
101 822,0
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
12 171 788,0
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 805,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
174,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 575 521,0
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
582 276,0
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 966 873,0
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
545 743,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 047 231,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
1 388 165,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
5 208 845,0
262
Облыстың мәдениет басқармасы
1 070 614,0
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 418,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
228 856,0
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жетімді болуын қамтамасыз ету
174 589,0
007
Театр және музыка өнерін қолдау
262 901,0
008
Облыстық кітапханалардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету
110 479,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
195 940,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
54 431,0
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 356 804,0
001
Жергілікті деңгейде туризм, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
243 676,0
003
Облыстық деңгейінде спорт жарыстарын өткізу
68 921,0
004
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша облыстық құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
940 228,0
013
Туристік қызметті реттеу

1 589 402,0
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 680 980,0
030
Развитие коммунального хозяйства
120 000,0
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
101 822,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
12 171 788,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
65 805,0
005
Капитальные расходы государственного органа
174,0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 575 521,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
582 276,0
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
3 966 873,0
038
Развитие коммунального хозяйства
545 743,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 047 231,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
1 388 165,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
5 208 845,0
262
Управление культуры области
1 070 614,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
43 418,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
228 856,0
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
174 589,0
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
262 901,0
008
Обеспечение функционирования областных библиотек
110 479,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
195 940,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
54 431,0
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 356 804,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма, физической культуры и спорта
243 676,0
003
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
68 921,0
004
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
940 228,0
013
Регулирование туристской деятельности

003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 600,0
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
798 431,0
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
565 972,0
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
318 839,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
337 500,0
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
93 783,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 550,0
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
1 645 786,0
026
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
630 461,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
5 986,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
12 369,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
58 341,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
15 020,0
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарың, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
562 700,0
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
99 685,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 122 284,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 314,0
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
26 014,0
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
159 234,0
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру

003
Капитальные расходы государственного органа
1 600,0
010
Государственная поддержка племенного животноводства
798 431,0
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
565 972,0
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
318 839,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
337 500,0
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
93 783,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 550,0
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
1 645 786,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
630 461,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
5 986,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
12 369,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
58 341,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
15 020,0
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
562 700,0
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
99 685,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 122 284,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
59 314,0
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
26 014,0
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
159 234,0
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение