"2013 жылға өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға облыстық бюджет қаражатынан ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2013 жылғы 13 мамырдағы N 118 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 01 тамыздағы N 215 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 07 тамызда N 4485 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасының 2014 жылғы 14 қаңтардағы N 01-1/2-12/26 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасының 14.01.2014 N 01-1/2-12/26 хатымен).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы
23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2013 жылға өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға облыстық бюджет қаражатынан ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2013 жылғы 13 мамырдағы N 118 қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 4448 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 21 мамырдағы "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
аудандар бойынша субсидиялар көлемдері (басым дақылдардың егістік алқабының болжамды құрылымына қарай) осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 2-қосымшасында:
басым дақылдардың тізбесі және көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормаларында:
реттік нөмірі бірінші жолындағы:
"бір гектарға субсидия нормасы, теңге" деген 3 бағанындағы "23 250" деген сандар "25 000" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Р. С. Нұртаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі                       Қ. Көшербаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
міндетін атқарушы
_____________М. Өмірияев

О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 13 мая 2013 года N 118 "О некоторых вопросах субсидирования сельхозтоваропроизводетелей из средств областного бюджета на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2013 год"
Постановление Кызылординского областного акимата от 01 августа 2013 года N 215. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 08 августа 2013 года за N 4485. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Управление сельского хозяйства Кызылординской области от 14 января 2014 N 01-1/2-12/26)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Управление сельского хозяйства Кызылординской области от 14.01.2014 N 01-1/2-12/26).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января
2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующие изменения в постановление акимата Кызылординской области от 13 мая 2013 года N 118 "О некоторых вопросах субсидирования сельхозтоваропроизводителей из средств областного бюджета на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2013 год (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 4448, опубликовано 21 мая 2013 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести"):
в приложении 1 к указанному постановлению:
объемы субсидий по районам (в зависимости от прогнозной структуры посевных площадей приоритетных культур) изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
в приложении 2 к указанному постановлению:
в перечне приоритетных культур и норм субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ:
в строке, с порядковым номером первая:
в графе 3 "норма субсидии на один гектар, тенге" цифры "23 250" заменить цифрами "25 000".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Нуртаева Р.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области                 К. Кушербаев
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
________________ М. Умирьяев

2013 жылғы "31" шілдедегі
Қызылорда облысы әкімдігінің
2013 жылғы "01" тамыздағы
N 215 қаулысына қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің
2013 жылғы "13" мамырдағы
N 118 қаулысына 1-қосымша
Аудандар бойынша субсидиялар көлемдері (басым дақылдардың егістік алқабының болжамды құрылымына қарай)
Аудандар
Көктемгі дала және жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидия көлемдері, мың теңге
Жаңақорған

"31" июля 2013 года
Приложение
к постановлению акимата
Кызылординской области
от "01" августа 2013 года N 215
Приложение 1
к постановлению акимата
Кызылординской области
от "13" мая 2013 года N 118
Объемы субсидий по районам (в зависимости от прогнозной структуры посевных площадей приоритетных культур)
Районы
Объем субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенно-полевых и уборочных работ, тысяч тенге
Жанакорганский