"2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы N 61 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы N 174 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 желтоқсанда N 4561 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облыстық мәслихатының 2014 жылғы 14 қаңтардағы N 1-03-18/26М хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облыстық мәслихатының 14.01.2014 N 1-03-18/26М хатымен).
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95-IV кодексінің 106-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және "2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы N 1520 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 желтоқсандағы N 1337 қаулысына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы кезекті 12 сессиясының N 61 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4372 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" газетінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 200 санында, облыстық "Кызылординские вести" газетінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы  N 200 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 136 367 349 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 091 499 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 348 633 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 111 912 917 мың теңге;
2) шығындар – 140 879 847 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 788 569 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 5 536 082 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 747 513 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 245 920 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 1 245 920 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -10 546 987 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2012 года N 61 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 24 декабря 2013 года N 174. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 декабря 2013 года за N 4561. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Кызылординской области от 14 января 2014 года N 1-03-18/26М)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Кызылординской области от 14.01.2014 N 1-03-18/26М).
В соответствии с пунктом 2 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-IV "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2013 года N 1337 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года N 1520 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013 -2015 годы" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной 12 сессии Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2012 года N 61 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4372, опубликовано в областной газете "Сыр бойы" от 27 декабря 2012 года N 200, в областной газете "Кызылординские вести" от 27 декабря 2012 года N 200) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 136 367 349 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 091 499 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 348 633 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 14 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 111 912 917 тысяч тенге;
2) затраты – 140 879 847 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 788 569 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 5 536 082 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 747 513 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 245 920 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 1 245 920 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 546 987 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 546 987 мың теңге.";
5-тармақтың:
5)-тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"5) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 115 159 мың теңге;";
9-тармақтың:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 862 038 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Қызылорда облыстық
мәслихатының кезектен тыс
23-сессиясының төрағасы                         Т. Әлімқұлов
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы                            Б. Еламанов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2013 жылғы "24" желтоқсандағы
кезектен тыс 23 сессиясының N 174 шешіміне
қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының
2012 жылғы "6" желтоқсандағы
12 сессиясының N 61 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 10 546 987 тысяч тенге.";
в пункте 5:
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) на реализацию мер социальной поддержки специалистов – 115 159 тысяч тенге;";
в пункте 9:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"на реализацию мер социальной поддержки специалистов – 862 038 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной
23 сессии Кызылординского
областного маслихата                            Т. Алимкулов
Секретарь Кызылординского
областного маслихата                            Б. Еламанов
Приложение
к решению внеочередной 23 сессии
Кызылординского областного маслихата
от "24" декабря 2013 года N 174
Приложение 1
к решению 12 сессии
Кызылординского областного маслихата
от "6" декабря 2012 года N 61
Областной бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование