"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 65 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 ақпандағы N 75 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 06 наурызда N 4416 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы N 03-16/97 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші  жойылды - (Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 27.03.2014 N 03-16/97 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті он бірінші сессиясының N 65 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 4389 нөмірімен тіркелген, аудандық "Толқын" газетінің 2013 жылғы 19 қаңтардағы N 6 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 6 978 599 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 006 599 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6386 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер- 10 646 мың теңге;
трансферттер түсімдері -5 954 968 мың теңге;
2) шығындар - 7 117 035 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 23 300 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 25 965 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2665 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо-0;
қаржы активтерін сатып алу-0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер-0;
5) бюджет тапшылығы (профициті)- - 168 437 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 168 437 мың теңге".
6–тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 11 923 мың теңге көлемінде бекітілсін".
Мынадай мазмұндағы "6-16-26-3 " тармақтармен толықтырылсын:
"6-1. 2013 жылға арналған аудан бюджетіне нысаналы даму трансферттері есебінен берілген Жалаңаш ауылында 90 орындық "Желкен" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының құрылысына бөлінген - 220 304 мың теңгені, Қарашалаң ауылындағы 100 орындық "N 75 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің құрылысына бөлінген - 100 000 мың теңгені, Қосаман ауылындағы 100 орындық "N 68 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің құрылысына бөлінген - 325 103 мың теңгені, Тоқабай ауылындағы 140 орындық "N 248 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің құрылысына бөлінген -100 000 мың теңгені, Арал қаласындағы 280 орындық балабақша құрылысына бөлінген - 110 000 мың теңгені, (оның ішінде 10 000 мың теңгесі облыстық бюджеттен қоса қаржыландыру қаржысы) Сексеуіл кентінде әкімшілік ғимаратының құрылысын салуға бөлінген 126 054 мың теңгені, барлығы 981 461 мың теңгенің облыстық басқармалар арқылы қаржыландыру мақсатында кемітілгендігі ескерілсін".

О внесении изменений и дополнений в решение Аральского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 65 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 февраля 2013 года N 75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 06 марта 2013 года за N 4416. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 марта 2014 года N 03-16/97)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27.03.2014 N 03-16/97).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение очередной одиннадцатой сессии Аральского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 65 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 4389, опубликовано в районной газете "Толқын" от 19 января 2013 года N 6) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
"1) доходы – 6 978 599 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 006 599 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 386 тыс тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 646 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 954 968 тысяч тенге;
2) затраты - 7 117 035 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23 300 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 25 965 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 665 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 168 437 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 168 437 тысяч тенге".
Пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в размере 11 923 тысяч тенге".
дополнить пунктам "6-16-26-3" следующего содержания:
"6-1. Учесть, что уменьшены целевые трансферты на развитие за счет средств республиканского бюджета, выделенные на 2013 год на строительство государственного коммунального казенного предприятия детский сад "Желкен" на 90 мест в населенном пункте Жаланаш - 220 304 тысяч тенге, на строительство государственного учреждения "Средняя школа N 75" на 100 мест в населенном пункте Карашалан - 100 000 тысяч тенге, на строительство государственного учреждения "Средняя школа N 68" на 100 мест в населенном пункте Косаман - 325 103 тысяч тенге, на строительство государственного учреждения "Средняя школа N 248" на 140 мест в населенном пункте Токабай - 100 000 тысяч тенге, на софинансирование строительства детского сада на 280 мест в городе Аральск - 110 000 тысяч тенге (из них 10 000 тысяч тенге софинансированная сумма из областного бюджета) и 126 054 тысяч тенге на строительство административного здания в поселке Саксаульск, всего 981 461 тысяч тенге в целях финансирования средств через соответствующее областное управление.

"6-2. Облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген адамдарға коммуналдық қызметтердің ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмекке 30 044 мың теңге, "Спорт клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына балалар тасымалдауға 1 дана "Газель" автокөлігін сатып алуға - 2830 мың теңге, бұрынғы өнер мектебінің ғимаратын бейімдеу арқылы жаңадан ашылатын 90 орындық балабақшаны ұстау шығындарына 26 000 мың теңге, мектептердің күрделі жөндеу жұмыстарына жобалық сметалық құжаттар дайындап, мемлекеттік сараптамадан өткізуге - 15084 мың теңге, нысаналы трансферттер есебінен Қарақұм ауылдық округінің орталығы Абай елді мекені бағытындағы аудандық маңызы бар М-32 "Самара-Шымкент"- "Жақсықылыш-Тоқабай-Абай" (85 км) автомобиль жолын қайта жаңғырту" жобасының жобалау сметалық құжаттамасы мен мемлекеттік сараптама қортындысын әзірлеуге - 40416 мың теңге, жаңа мөлтек аудандарға 25 шақырым (км) ішкі су жүйесін жүргізуге жоба-сметалық құжаттар әзірлеуге 8 600 мың теңге, коммуналдық объектілерді дамыту жобасының мемлекеттік сараптамадан өткізілген жобалық сметалық құжаттамасын әзірлеуге - 4180 мың теңге, қала көшелерін жарықтандыруға мемлекеттік сараптама қорытындысымен жоба-сметалық құжаттамаларын әзірлеуге - 17 200 мың теңге бөлінгендігі ескерілсін".
"6-3. Республикалық бюджеттен бөлініп игерілмеген 3029 мың теңге және облыстық бюджеттен бөлініп игерілмеген 42841 мың теңге, барлығы 45 870 мың теңге аудан әкімдігінің 2013 жылғы 21 ақпандағы N 66 қаулысымен аудандық қаржы бөлімі арқылы облыстық бюджетке қайтару жоспарланғандығы және аудан бюджетінің бос қалдығынан 30 220 мың теңгені мақсатын сақтай отырып Жақсықылыш кентіндегі сумен қамту жүйесін қайта жаңарту және кеңейту жұмыстарына қайта бағытталғандығы ескерілсін".
"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті он бірінші сессиясының N 65 шешімінің 147-қосымшалары осы шешімнің 123- қосымшаларына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының
кезектен тыс он үшінші
сессиясының төрағасы                        Ш. Медетов
Арал аудандық
мәслихатының хатшысы                        К. Данабай

"6-2. Учесть, что выделены целевые текущие трансферты за счет средств областного бюджета социальной помощи на оплату коммунальных услуг лицам, работавшим не менее 6 месяцев в тылу Великой Отечественной войны в сумме 30 044 тысяч тенге, на приобретение одной автомашины "Газель" для перевозки детей государственному коммунальному казенному предприятию "Спорт клуб" - 2 830 тысяч тенге, 26 000 тысяч тенге целевого текущего трансферта на содержание нового детского сада на 90 мест, приспособленного здания бывшей школы искусств, на подготовку проектно-сметных документаций и проведение государственной экспертизы на капитальные работы по школам - 15 084 тысяч тенге, за счет целевых трансфертов на развитие на подготовку проектно-сметных документаций и проведение государственной экспертизы проекта реконструкции автомобильных дорог районного значения М-32"Самара-Шымкент" "Жаксыкылыш-Токабай-Абай" (85 км) в направлении населенного пункта Абай аульного округа Каракум - 40 416 тысяч тенге, на подготовку проектно-сметных документаций для проведения внутренней системы водоснабжения в новых микрорайонах протяженностью - 25 км 8 600 тысяч тенге, на подготовку проектно-сметных документаций проекта по развитию коммунальных объектов, прошедших государственную экспертизу - 4 180 тысяч тенге, на подготовку проектно-сметных документаций и проведение государственной экспертизы проекта по освещению улиц города -17 200 тысяч тенге".
"6-3. Учесть, планирование возврата неиспользованных 3029 тысяч тенге из республиканского бюджета и 42 841 тысяч тенге из областного бюджета, всего 45 870 тысяч тенге в областной бюджет согласно постановлению акима района N 66 от 21 февраля 2013 года и перенаправление 30 220 тысяч тенге свободного остатка на расширение и реконструкцию системы водообеспечения поселка Жаксыкылыш".
Приложения 147 решения очередной одиннадцатой сессии Аральского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 65 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" изложить согласно приложениям 123 к указанному решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной
тринадцатой сессии Аральского
районного маслихата                        Ш. Медетов
Секретарь Аральского
районного маслихата                        К. Данабай
Приложение 1
к решению внеочередной
тринадцатой сессии Аральского
районного маслихата

578013
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
442317
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
135696
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
4049694
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1180
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1180
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4048514
003
Жалпы білім беру
3958632
006
Балаларға қосымша білім беру
89882
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
85512
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
85512
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25370
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
23569
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
717
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
16876
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2592
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
16388
05
Денсаулық сақтау
1157
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1157
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1157
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
1157
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
505671
Әлеуметтік көмек
465417
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
465417
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
94672
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
21
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8808
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
20893
006
Тұрғын үй көмегі
34927
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

578013
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
442317
040
Реализация государственного образовательного заказа, в дошкольных организациях образования
135696
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
4049694
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1180
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
1180
464
Отдел образования района (города областного значения)
4048514
003
Общеобразовательное обучение
3958632
006
Дополнительное образование для детей
89882
Прочие услуги в области образования
85512
464
Отдел образования района (города областного значения)
85512
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
25370
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
23569
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
717
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16876
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2592
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
16388
05
Здравоохранение
1157
Прочие услуги в области здравоохранения
1157
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1157
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
1157
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
505671
Социальная помощь
465417
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
465417
002
Программа занятости
94672
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
21
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8808
005
Государственная адресная социальная помощь
20893
006
Жилищная помощь
34927
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

4036
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
93937
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
93937
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
139807
2
Есепті кезең соңындағы бюджет қаражатының қалдықтары
2013 жылғы "26" ақпандағы N 75
Арал аудандық мәслихатының
кезектен тыс он үшінші сессиясының
шешіміне 2-қосымша
2012 жылғы "19" желтоқсандағы N 65
Арал аудандық мәслихатының
кезекті он бірінші сессиясының
шешіміне 4-қосымша
Аудандағы қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары бойынша 2013 жылға арналған шығындар көлемі
N
Атауы
КБК-(123001000) Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер бюджеттік бағдарламасы
КБК-(123002000) Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру бюджеттік бағдарламасы
КБК-(123009000) Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету бюджеттік бағдарламасы
КБК-(123011000) Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру бюджеттік бағдарламасы
КБК-(123005000) Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру бюджеттік бағдарламасы
КБК-(123008000) Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру бюджеттік бағдарламасы
КБК-(123040011) "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
КБК-(123022000) Мемлекеттік органның күрделі шығыстары бюджеттік бағдарламасы
Жинағы
1
Қала әкімінің аппараты

4036
8
Используемые остатки бюджетных средств
93937
01
Остатки бюджетных средств
93937
1
Свободные остатки бюджетных средств
139807
2
Остатки бюджетных средств на конец отчетного периода
Приложение 2
к решению внеочередной
тринадцатой сессии Аральского
районного маслихата
от "26" февраля 2013 года N 75
Приложение 4
к решению очередной
одиннадцатой сессии Аральского
районного маслихата
от "19" декабря 2012 года N 65
Бюджет на 2013 год аппарата акима города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
N
Наименование
КБК-(123001000) Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
КБК-(123002000) Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайщей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
КБК-(123009000) Обеспечение санитарии населенных пунктов
КБК-(123011000) Благоустройство и озеленение населенных пунктов
КБК-(123005000) Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
КБК-(123008000) Освещение улиц населенных пунктов
КБК-(123040000) Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
КБК-(123022000) Капитальные расходы государственных органов
ВСЕГО:
1
Аппарат акима города Аральск