2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 165 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 қаңтарда № 4573 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 9896950 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1378240 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23109 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31466 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8464135 мың теңге;
2) шығындар – 10020806 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 170964 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 194737 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23773 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 58581 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 58581 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -353401 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 353401 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 05.12.2014 N 260 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
2. 2014 жылға аудандық бюджет пен облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативі төмендегідей болып белгіленсін:
әлеуметтік салық облыстық бюджетке – 10%, аудандық бюджетке – 90%.
3. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне республикалық бюджет есебінен төмендегідей көлемде ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 251 290 мың теңге;
2) Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 12291 мың теңге;
3) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыларын көтеруге 40634 мың теңге;
4) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін несие 194737 мың теңге;

О районном бюджете на 2014-2016 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2013 года № 165. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 09 января 2014 года № 4573. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 9896950 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1378240 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23109 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31466 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8464135 тысяч тенге;
2) затраты – 10020806 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 170964 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 194737 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23773 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 58581 тенге;
приобретение финансовых активов – 58581 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -353401 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 353401 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 05.12.2014 N 260 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014).
2. Установить на 2014 год нормативы распределения доходов с районного бюджета в областной бюджет в нижеследующих размерах:
социальный налог в областной бюджет – 10%, в районный бюджет – 90%.
3. Учесть, что в областном бюджете на 2014 год за счет республиканского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты бюджету района в нижеследующих размерах:
1) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования 251 290 тысяч тенге;
2) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в рамках реализации Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы 12291 тысяч тенге;
3) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе 40634 тысяч тенге;
4) кредит на реализацию мер социальной поддержки специалистов 194737 тысяч тенге;

5) мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға 2 162 мың теңге;
6) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге 9 806 мың теңге;
7) 18 жастағы балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге 15 124 мың теңге;
8) 2014 жылғы 1 сәуірден бастап мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлерінің, мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің лауазымдық жалақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 % мөлшерінде ай сайынғы үстемеақыға 219 377 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 21.02.2014 N 179 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 29.04.2014 N 212 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады) шешімдерімен.
4. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға 35110 мың теңге;
2) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің екінші рет некеге тұрмаған жесірлеріне, екінші дүние жүзілік соғысы кезінде фашистердің құрған концлагерлердің жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСРО Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға біржолғы материалдық көмекке 895 мың теңге;
3) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде 6 ай жұмыс істеген адамдарға коммуналдық қызметтердің ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмекке 46339 мың теңге;
4) өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтық осал тобы қатарынан білім алушы студенттер үшін әлеуметтік көмек көрсетуге 17 672 мың теңге;
5) мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға 903 мың теңге;
6) туберкулезбен тұрақты емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмекке 8 061 мың теңге;
7) ветеринарлық ұйымдардың материалдық-техникалық базасын нығайтуға 50153 мың теңге;
8) көлік инфрақұрылымын орташа және күрделі жөндеуге 196109 мың теңге;
9) жалпы білім беру мектептеріне электрондық оқу жүйесін енгізуге 7089 мың теңге;
10) қазіргі заман талабына сай жоғарғы сападағы ауыз су тазарту қондырғысын орнатуға 12963 мың теңге;

5) на реализацию плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов 2 162 тысяч тенге;
6) на выплату государственной адресной социальной помощи 9 806 тысяч тенге;
7) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет 15 124 тысяч тенге;
8) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в размере 10% 219 377 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 21.02.2014 N 179 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); от 29.04.2014 N 212 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014).
4. Учесть, что в областном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджету района в нижеследующих размерах:
1) на укрепление материально-технической базы организаций образования 35110 тысяч тенге;
2) Единовременной материальной помощи на оздоровление участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, вдовам воинов погибших в годы Великой Отечественной войны, не вступившим в повторный брак, бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей, созданных фашистами в период Второй Мировой войны, лицам, награжденных орденами и медалями бывшего СССР за самоотверженный труд и безупречное выполнение воинских обязанностей в тылу в годы Великой Отечественной войны 895 тысяч тенге;
3) на выплату социальной помощи по оплате коммунальных услуг гражданам, проработавшим не менее 6 месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны 46339 тысяч тенге;
4) на оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям 17 672 тысяч тенге;
5) на реализацию плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов 903 тысяч тенге;
6) на социальную помощь для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающем этапе лечения 8 061 тысяч тенге;
7) на укрепление материально-технической базы ветеринарных организаций 50153 тысяч тенге;
8) на капитальный и средний ремонт транспортной инфраструктуры 196109 тысяч тенге;
9) на внедрение электронной образовательной системы обучения для учащихся школ 7089 тысяч тенге;
10) на установку современных высокоэффективных технологий очистки воды 12963 тысяч тенге;

11) Жанқожа батыр ауылына кіре беріс 3,2 км автомобиль жолын күрделі жөндеуге 81569 мың теңге;
12) жалпы білім беру мектептерінде сынып комплектісінің өсуіне байланысты 8932 мың теңге.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 21.02.2014 N 179 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 29.04.2014 N 212 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 05.08.2014 N 235 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 10.11.2014 N 256 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады) шешімдерімен.
5. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне республикалық бюджет есебінен төмендегідей көлемде нысаналы даму трансферттерінің қаралғаны ескерілсін:
1) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға 45000 мың теңге;
2) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға 157 848 мың теңге;
3) "Байқожа жергілікті су құбырының сумен қамту жүйесін қайта жаңғырту" жобасына 104304 мың теңге;
4) "Әйтеке би кентінің жылу жүйесін кеңейту" жобасына 662 996 мың теңге;
5) мамандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға 21 181 мың теңге.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 21.02.2014 N 179 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 29.04.2014 N 212 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады) шешімдерімен.
6. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне төмендегідей көлемде нысаналы даму трансфертінің қаралғаны ескерілсін:
1) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға 27879,5 мың теңге;
2) "Байқожа жергілікті су құбырының сумен қамту жүйесін қайта жаңғырту" жобасын қоса қаржыландыруға 11589 мың теңге;
3) "Әйтеке би кентінің жылу жүйесін кеңейту" жобасын қоса қаржыландыруға 73 666 мың теңге;
4) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға 31257,5 мың теңге;

11) на капитальный ремонт автомобильной дороги районного значения "Подъезд к н.п. Жанкожа батыра" 3,2 км 81569 тысяч тенге;
12) на увеличение класс-комплектов общеобразовательных школ 8932 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 21.02.2014 N 179 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); от 29.04.2014 N 212 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); от 05.08.2014 N 235 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); ); от 10.11.2014 N 256 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014).
5. Учесть, что в областном бюджете на 2014 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджету района в нижеследующих размерах:
1) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда 45000 тысяч тенге;
2) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры 157 848 тысяч тенге;
3) на проект "Реконструкция системы водоснабжения Байкожинского локального водопровода" 104304 тысяч тенге;
4) "Расширение системы теплоснабжения кента Айтеке би" 662996 тысяч тенге;
5) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций 21 181 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 21.02.2014 N 179 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); от 29.04.2014 N 212 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014).
6. Учесть, что в областном бюджете на 2014 год предусмотрены бюджету района целевые трансферты на развитие в нижеследующих размерах:
1) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда 27879,5 тысяч тенге;
2) на софинансирование проекта "Реконструкция системы водоснабжения Байкожинского локального водопровода" 11589 тысяч тенге;
3) на софинансирование проекта "Расширение системы теплоснабжения кента Айтеке би" 73 666 тысяч тенге;
4) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры 31257,5 тысяч тенге;

5) "Байқожа жергілікті су құбырының сумен қамту жүйесін қайта жаңғырту (2 кезең)" жобасының мемлекеттік сараптамадан өткізілген жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеуге 48804 мың теңге;
6) Әйтеке би кентіндегі 18 пәтерлік тұрғын үйдің құрылысына 190056 мың теңге;
7) аудандық маңызы бар Бозкөл-Тасарық автомобиль жолын қайта құруды бастауға 5000 мың теңге;
8) аудандық маңызы бар Қожабақы-Аранды автомобиль жолын қайта құруды бастауға 5000 мың теңге.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 21.02.2014 N 179 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 29.04.2014 N 212 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 05.08.2014 N 235 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 10.11.2014 N 256 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады) шешімдерімен.
7. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві 25503 мың теңге көлемінде бекітілсін.
8. 2014 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
9. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Қала, кент, ауылдық округі әкімі аппараттары бюджеттік бағдарлама әкімшілері бойынша 2014-2016 жылдарға арналған жеке жоспарларының қаржылар көлемі 6, 7, 8 - қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
12. 2013 жылы тіркелген міндеттемелерінің төленбеген бөлігін қаржыландыруға төмендегі бюджеттік бағдарламаларға бағытталсын:
458-022 "Көлік инфрақұрылымын дамыту" бағдарламасына 964,3 мың теңге.
Ескерту. Шешім 12-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 21.02.2014 N 179 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады); өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 05.12.2014 N 260 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады) шешімдерімен.

5) на разработку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы проекта "Реконструкция систем водоснабжения Байкожинского локального водопровода Казалинского района 2-очередь" 48804 тысяч тенге;
6) на строительство 18-ти квартирного дома в кенте Айтеке би 190056 тысяч тенге;
7) на начало реконструкции автомобильной дороги районного значения Бозкол-Тасарык 5000 тысяч тенге;
8) на начало реконструкции автомобильной дороги районного значения Кожабахы-Аранды 5000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 21.02.2014 N 179 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); от 29.04.2014 N 212 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); от 05.08.2014 N 235 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); от 10.11.2014 N 256 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014).
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в объеме 25503 тысяч тенге.
8. Определить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2014 год согласно приложения 4.
9. Утвердить перечень бюджетных программ развития и формирования уставного капитала или увеличение уставного капитала юридических лиц районного бюджета на 2014 год согласно приложения 5.
10. Утвердить объем индивидуальных планов финансирования по администраторам бюджетных программ акимов аппаратов города, поселка, сельских округов на 2014-2016 годы согласно приложениям 6, 7, 8.
11. . Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
12. Направить на финансирование по невыполненным обязательствам 2013 года нижеследующим бюджетным программам:
458-022 "Развитие транспортной инфраструктуры" 964,3 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 12 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 21.02.2014 N 179 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); с изменением, внесенным решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 05.12.2014 N 260 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014).

13. Бюджеттік бағдарламалар бойынша сомалар азайтылсын:
1) 122-006 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" бағдарламасы 14 989 мың теңгеге;
2) 467-003 "Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу" бағдарламасы 6 346 мың теңгеге;
3) 123-008 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" бағдарламасы 9072 мың теңгеге;
4) 458-018 "Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру" бағдарламасы 8958 мың теңгеге;
5) 456-002 "Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 6600 мың теңгеге;
6) 123-013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасы 5 937 мың теңге;
7) 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 6053 мың теңгеге;
8) 123-022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 1884 мың теңгеге;
9) 458-021 "Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету" бағдарламасы 294 мың теңгеге;
10) 464-001 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 17 мың теңгеге;
11) 451-017 "Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету" бағдарламасы 1082 мың теңгеге;
12) 451-001 "Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 415 мың теңгеге;
13) 123-009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бағдарламасы 1879 мың теңгеге;
14) 123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасы 17224 мың теңгеге;
15) 455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасы 7375 мың теңгеге;
16) 467-008 "Cпорт объектілерін дамыту" бағдарламасы 4349 мың теңгеге;
17) 456-005 "Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 877 мың теңгеге;
18) 455-032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасы 4970 мың теңгеге;
19) 456-001 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 844 мың теңгеге;

13. Уменьшить суммы по бюджетным программам:
1) 122-006 "Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)" на 14 989 тысяч тенге;
2) 467-003 "Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда" на 6 346 тысяч тенге;
3) 123-008 "Освещение улиц населенных пунктов" на 9072 тысяч тенге;
4) 458-018 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" на 8 958 тысяч тенге;
5) 456-002 "Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы" на 6600 тысяч тенге;
6) 123-013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах" 5 937 тысяч тенге;
7) 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 6053 тысяч тенге;
8) 123-022 "Капитальные расходы государственного органа" на 1884 тысяч тенге;
9) 458-021 "Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах" на 294 тысяч тенге;
10) 464-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" на 17 тысяч тенге;
11) 451-017 "Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида" на 1082 тысяч тенге;
12) 451-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" на 415 тысяч тенге;
13) 123-009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" на 1879 тысяч тенге;
14) 123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" на 17224 тысяч тенге;
15) 455-003 "Поддержка культурно-досуговой работы" на 7375 тысяч тенге;
16) 467-008 "Развитие объектов спорта" на 4349 тысяч тенге;
17) 456-005 "Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание" на 877 тысяч тенге;
18) 455-032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" на 4970 тысяч тенге;
19) 456-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" на 844 тысяч тенге;

20) 456-003 "Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру" бағдарламасы 535 мың теңгеге;
21) 467-010 "Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту" бағдарламасы 1370 мың теңгеге;
22) 123-013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасы 146 мың теңгеге;
23) 452-012 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві" бағдарламасы 5915 мың теңгеге;
24) 464-006 "Балаларға қосымша білім беру" бағдарламасы 33294 мың теңгеге;
25) 467-006 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту" бағдарламасы 433 мың теңгеге;
26) 464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасы 31219 мың теңгеге;
27) 464-005 "Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу" бағдарламасы 266 мың теңгеге;
28) 123-002 "Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру" бағдарламасы 131 мың теңгеге;
29) 464-026 "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу" бағдарламасы 1404 мың теңгеге;
30) 451-014 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету" бағдарламасы 494 мың теңгеге;
31) 123-014 "Елді мекендерді сумен жабд ықтауды ұйымдастыру" бағдарламасы 177 мың теңгеге;
32) 455-009 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету" бағдарламасы 55 мың теңгеге;
33) 463-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 869 мың теңгеге;
34) 473-006 "Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру" бағдарламасы 2008 мың теңгеге;
35) 452-003 "Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу" бағдарламасы 377 мың теңгеге;
36) 36) 451-005 "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек" бағдарламасы 80 мың теңгеге;
37) 451-007 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы 4906 мың теңгеге;
38) 451-009 "1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау" бағдарламасы 149 мың теңгеге;
39) 451-010 "Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету" бағдарламасы 608 мың теңгеге;
40) 451-011 "Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу" бағдарламасы 322 мың теңгеге;

20) 456-003 "Реализация мероприятий в сфере молодежной политики" на 535 тысяч тенге;
21) 467-010 "Развитие объектов сельского хозяйства" на 1370 тысяч тенге;
22) 123-013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах" на 146 тысяч тенге;
23) 452-012 "Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)" на 5915 тысяч тенге;
24) 464-006 "Дополнительное образование для детей" на 33294 тысяч тенге;
25) 467-006 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения" на 433 тысяч тенге;
26) 464-003 "Общеобразовательное обучение" на 31219 тысяч тенге;
27) 464-005 "Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)" на 266 тысяч тенге;
28) 123-002 "Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь" на 131 тысяч тенге;
29) 464-026 "Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020" на 1404 тысяч тенге;
30) 451-014 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому" на 494 тысяч тенге;
31) 123-014 "Организация водоснабжения населенных пунктов" на 177 тысяч тенге;
32) 455-009 "Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним" на 55 тысяч тенге;
33) 463-001 "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)" на 869 тысяч тенге;
34) 473-006 "Организация санитарного убоя больных животных" на 2008 тысяч тенге;
35) 452-003 "Проведение оценки имущества в целях налогообложения" на 377 тысяч тенге;
36) 451-005 "Государственная адресная социальная помощь" на 80 тысяч тенге;
37) 451-007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" на 4906 тысяч тенге;
38) 451-009 "Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық Қаһарманы", почетных званий республики" на 149 тысяч тенге;
39) 451-010 "Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" на 608 тысяч тенге;
40) 451-011 "Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат" на 322 тысяч тенге;

41) 451-016 "18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар" бағдарламасы 5063 мың теңгеге;
42) 458-033 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу" бағдарламасы 222 мың теңгеге;
43) 458-015 "Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру" бағдарламасы 110 мың теңгеге;
44) 123-010 "Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу" бағдарламасы 140 мың теңгеге;
45) 458-012 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі" бағдарламасы 51 мың теңгеге;
46) 465-006 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу" бағдарламасы 1567 мың теңгеге;
47) 458-040 ""Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру" бағдарламасы 741 мың теңгеге;
48) 458-023 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасы 461 мың теңгеге.
Ескерту. Шешім 13-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 21.02.2014 N 179 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады); өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 29.04.2014 N 212 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 18.06.2014 N 216 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 05.08.2014 N 235 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 20.10.2014 N 250 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 10.11.2014 N 256 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады) шешімдерімен.
14. 2014 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан бюджет қаражатының 115962 мың теңге қалдықтары және бюджеттік бағдарламалар бойынша азайтылған 47418 мың теңге төмендегі бюджеттік бағдарламаларға бағытталсын:
1) 122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 9309 мың теңге;
2) 2014 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан кредиторлық қарызды өтеуге 458-001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 484,4 мың теңге;
3) 122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 12871 мың теңге;

41) 451-016 "Государственные пособия на детей до 18 лет" на 5063 тысяч тенге;
42) 458-033 "Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры" на 222 тысяч тенге;
43) 458-015 "Освещение улиц населенных пунктов" на 110 тысяч тенге;
44) 123-010 "Содержание мест захоронений и погребение безродных" на 140 тысяч тенге;
45) 458-012 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" на 51 тысяч тенге;
46) 465-006 "Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне" на 1567 тысяч тенге;
47) 458-040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" на 741 тысяч тенге;
48) 458-023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" на 461 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 13 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 21.02.2014 N 179 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); с изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 29.04.2014 N 212 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); от 18.06.2014 N 216 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); от 05.08.2014 N 235 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); от 20.10.2014 N 250 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); от 10.11.2014 N 256 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014).
14. Распределить образовавшийся свободный остаток бюджетных средств на 1 января 2014 года 115962 тысяч тенге и уменьшенные по бюджетным программам 47418 тысяч тенге по нижеследующим бюджетным программам:
1) 122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" на 9309 тысяч тенге;
2) на погашение кредиторской задолженности, образовавшейся на 1 января 2014 года по бюджетной программе 458-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" 484,4 тысяч тенге;
3) 122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" на 12871 тысяч тенге;

4) 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 21876 мың теңге;
5) 123-022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасына 16 533 мың теңге;
6) 452-001 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 1205 мың теңге;
7) 452-003 "Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу" бағдарламасына 2 300 мың теңге;
8) 464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасына 12908 мың теңге;
9) 451-014 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету" бағдарламасына 1 705 мың теңге;
10) 458-003 "Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру" бағдарламасына 121 мың теңге;
11) 458-031 "Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау" бағдарламасына 147 мың теңге;
12) 458-033 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу" бағдарламасына 2048,4 мың теңге;
13) 458-012 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі" бағдарламасына 12130 мың теңге;
14) 123-008 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" бағдарламасына 8835 мың теңге;
15) 123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасына 40757 мың теңге;
16) 455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасына 1967 мың теңге;
17) 465-005 "Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту" бағдарламасына 5523 мың теңге;
18) 465-032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасына 135 мың теңге;
19) 467-008 "Cпорт объектілерін дамыту" бағдарламасына 68 410 мың теңге;
20) 455-032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасына 6625 мың теңге;
21) 456-001 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 1 195 мың теңге;
22) 467-001 "Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 4892 мың теңге;
23) 458-037 "Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау" бағдарламасына 1 800 мың теңге;
24) бюджеттік бағдарламалар бойынша көбейтілсін:
25) 112-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 1404 мың теңге;
26) 122-003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасына 1522 мың теңге;
27) 464-006 "Балаларға қосымша білім беру" бағдарламасына 1000 мың теңге;
28) 451-007 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасына 11231 мың теңге;
29) 451-011 "Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу" бағдарламасына 113 мың теңге;
30) 458-004 "Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету" бағдарламасына 4000 мың теңге;
31) 467-003 "Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу" бағдарламасына 17388 мың теңге;
32) 467-072 "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және (немесе) сатып алу" бағдарламасына 7838 мың теңге;
33) 463-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 5060 мың теңге;
34) 473-001 "Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 630 мың теңге;

4) 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 21876 тысяч тенге;
5) 123-022 "Капитальные расходы государственного органа" на 16533 тысяч тенге;
6) 452-001 "Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)" на 1205 тысяч тенге;
7) 452-003 "Проведение оценки имущества в целях налогообложения" 2 300 тысяч тенге;
8) 464-003 "Общеобразовательное обучение" на 12908 тысяч тенге;
9) 451-014 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому" 1 705 тысяч тенге;
10) 458-003 "Организация сохранения государственного жилищного фонда" 121 тысяч тенге;
11) 458-031 "Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов" 147 тысяч тенге;
12) 458-033 "Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры" 2 048,4 тысяч тенге;
13) 458-012 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" на 12130 тысяч тенге;
14) 123-008 "Освещение улиц населенных пунктов" на 8835 тысяч тенге;
15) 123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" на 40757 тысяч тенге;
16) 455-003 "Поддержка культурно-досуговой работы" 1967 тысяч тенге;
17) 465-005 "Развитие массового спорта и национальных видов спорта" на 5523 тысяч тенге;
18) 465-032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" 135 тысяч тенге;
19) 467-008 "Развитие объектов спорта" 68 410 тысяч тенге;
20) 455-032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" 6625 тысяч тенге;
21) 456-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" 1 195 тысяч тенге;
22) 467-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства" на 4892 тысяч тенге;
23) 458-037 "Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям" 1 800 тысяч тенге;
24) увеличить по бюджетным программам:
1) 112-001 "Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)" на 1404 тысяч тенге;
2) 122-003 "Капитальные расходы государственного органа" 1522 тысяч тенге;
3) 464-006 "Дополнительное образование для детей" на 1000 тысяч тенге;
4) 451-007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" на 11231 тысяч тенге;
5) 451-011 "Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат" на 113 тысяч тенге;
6) 458-004 "Обеспечение жильем отдельных категорий граждан" на 4000 тысяч тенге;
7) 467-003 "Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда" на 17388 тысяч тенге;
8) 467-072 "Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020" на 7838 тысяч тенге;
9) 463-001 "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)" на 5060 тысяч тенге;
10) 473-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии" на 630 тысяч тенге;

25) бюджеттік бағдарламалар бойынша көбейтілсін:
1) 464-067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасына 18310 мың теңге;
2) 451-009 "1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау" бағдарламасына 200 мың теңге;
3) 451-001 "Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 603 мың теңге;
4) 451-021 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасына 923 мың теңге;
26) бюджеттік бағдарламалар бойынша көбейтілсін:
1) 122-006 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" бағдарламасына 10000 мың теңге;
2) 458-021 "Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету" бағдарламасына 2437 мың теңге;
3) 451-004 "Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету" бағдарламасына 6053 мың теңге;
4) 451-017 "Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету" бағдарламасына 1867 мың теңге;
5) 464-026 "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу" бағдарламасына 7894 мың теңге;
6) 467-006 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту" бағдарламасына 1500 мың теңге;
7) 123-006 "Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау" бағдарламасына 5052 мың теңге;
8) 455-009 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету" бағдарламасына 5913 мың теңге;
9) 456-002 "Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 7000 мың теңге;
10) 456-005 "Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 5000 мың теңге;
11) 465-006 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу" бағдарламасына 2550 мың теңге;
12) 455-001 "Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 200 мың теңге;
13) 462-099 "Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру" бағдарламасына 44 мың теңге;

25) увеличить по бюджетным программам:
1) 464-067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" на 18310 тысяч тенге;
2) 451-009 "Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық Қаһарманы", почетных званий республики" на 200 тысяч тенге;
3) 451-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" на 603 тысяч тенге;
4) 451-021 "Капитальные расходы государственного органа" на 923 тысяч тенге;
26) увеличить по бюджетным программам:
1) 122-006 "Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)" на 10000 тысяч тенге;
2) 458-021 "Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах" на 2437 тысяч тенге;
3) 451-004 "Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан" на 6053 тысяч тенге;
4) 451-017 "Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида" на 1867 тысяч тенге;
5) 464-026 "Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020" на 7894 тысяч тенге;
6) 467-006 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения" на 1500 тысяч тенге;
7) 123-006 "Поддержка культурно-досуговый работы на местном уровне" на 5052 тысяч тенге;
8) 455-009 "Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним" на 5913 тысяч тенге;
9) 456-002 "Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы" на 7000 тысяч тенге;
10) 456-005 "Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание" на 5000 тысяч тенге;
11) 465-006 "Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне" на 2550 тысяч тенге;
12) 455-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры" на 200 тысяч тенге;
13) 462-099 "Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов" на 44 тысяч тенге;

14) 458-001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 2702 мың теңге;
27) бюджеттік бағдарламалар бойынша көбейтілсін:
1) 451-006 "Тұрғын үйге көмек көрсету" бағдарламасына 4000 мың теңге;
2) 465-001 "Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 1635 мың теңге;
3) 468-001 "Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 248 мың теңге.
28) бюджеттік бағдарламалар бойынша көбейтілсін:
4) 493-001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 256 мың теңге.
Ескерту. Шешім 14-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 21.02.2014 N 179 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады); өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 29.04.2014 N 212 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 18.06.2014 N 216 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 05.08.2014 N 235 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 20.10.2014 N 250 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 10.11.2014 N 256 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады) шешімдерімен.
15. 122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 516 мың теңгеге, 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 1032 мың теңгеге, 452-001 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 516 мың теңгеге, 453-001 "Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 516 мың теңгеге, 464-001 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 516 мың теңгеге, 451-001 "Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 516 мың теңгеге, 465-001 "Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 516 мың теңгеге, 455-001 "Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 516 мың теңгеге, 456-001 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 516 мың теңгеге, 462-001 "Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 516 мың теңгеге, 463-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 515 мың теңгеге, 473-001 "Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 515 мың теңгеге, 467-001 "Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 515 мың теңгеге, 468-001 "Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 515 мың теңгеге, 458-001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 515 мың теңгеге, 493-001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 515 мың теңгеге азайтылып, 452-024 "Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бағдарламасы 8766 мың теңгеге көбейтілсін;

14) 458-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" на 2702 тысяч тенге;
27) увеличить по бюджетным программам:
1) 451-006 "Оказание жилищной помощи" на 4000 тысяч тенге;
2) 465-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта" на 1635 тысяч тенге;
3) 468-001 "Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне" на 248 тысяч тенге.
28) увеличить по бюджетным программам:
1) 493-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма" на 256 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 14 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 21.02.2014 N 179 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); с изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 29.04.2014 N 212 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); от 18.06.2014 N 216 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); от 05.08.2014 N 235 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); от 20.10.2014 N 250 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); ); от 10.11.2014 N 256 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014).
15. Программу 122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" на 516 тысяч тенге, программу 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 1032 тысяч тенге, программу 452-001 "Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)" на 516 тысяч тенге, программу 453-001 "Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)" на 516 тысяч тенге, программу 464-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" на 516 тысяч тенге, программу 451-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" на 516 тысяч тенге, программу 465-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта" на 516 тысяч тенге, программу 455-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры" на 516 тысяч тенге, программу 456-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" на 516 тысяч тенге, программу 462-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства" на 516 тысяч тенге, 463 - 001 "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)" на 515 тысяч тенге, программу 473-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии" на 515 тысяч тенге, программу программу 467-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства" на 515 тысяч тенге, программу 468-001 "Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне" на 515 тысяч тенге, программу 458-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" на 515 тысяч тенге, программу 493-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма" на 515 тысяч тенге уменьшить, программу 452-024 "Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий" увеличить на 8766 тысяч тенге;

112-003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 244 мың теңгеге, 453-004 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 366 мың теңгеге, 464-012 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 366 мың теңгеге, 451-021 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 610 мың теңгеге, 465-004 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 122 мың теңгеге, 455-010 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 244 мың теңгеге, 456-006 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 488 мың теңгеге, 462-006 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 244 мың теңгеге, 463-007 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 244 мың теңгеге, 467-017 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 244 мың теңгеге, 468-004 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 244 мың теңгеге, 458-013 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 244 мың теңгеге, 123-022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 5490 мың теңгеге азайтылып, 452-018 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 9150 мың теңгеге көбейтілсін;
451-007 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы 303 мың теңгеге азайтылып, 451-011 "Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу" бағдарламасы 303 мың теңгеге көбейтілсін;
451-001 "Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 725 мың теңгеге азайтылып, 122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 725 мың теңгеге көбейтілсін;
458-018 "Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру" бағдарламасы 25917 мың теңгеге азайтылып, 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 8616 мың теңгеге, 458-015 "Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру" бағдарламасы 17301 мың теңгеге көбейтілсін;
123-013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасы 23623 мың теңгеге азайтылып, 123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасы 23623 мың теңгеге көбейтілсін;
458-001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 552 мың теңгеге азайтылып, 458-012 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі" бағдарламасы 552 мың теңгеге көбейтілсін;

программу 112-003 "Капитальные расходы государственного органа" на 244 тысяч тенге, программу 453-004 "Капитальные расходы государственного органа" на 366 тысяч тенге, программу 464-012 "Капитальные расходы государственного органа" на 366 тысяч тенге, программу 451-021 "Капитальные расходы государственного органа" на 610 тысяч тенге, программу 465-004 "Капитальные расходы государственного органа" на 122 тысяч тенге, программу 455-010 "Капитальные расходы государственного органа" на 244 тысяч тенге, программу 456-006 "Капитальные расходы государственного органа" на 488 тысяч тенге, программу 462-006 "Капитальные расходы государственного органа" на 244 тысяч тенге, программу 463-007 "Капитальные расходы государственного органа" на 244 тысяч тенге, программу 467-017 "Капитальные расходы государственного органа" на 244 тысяч тенге, программу 468-004 "Капитальные расходы государственного органа" на 244 тысяч тенге, программу 458-013 "Капитальные расходы государственного органа" на 244 тысяч тенге, программу 123-022 "Капитальные расходы государственного органа" на 5490 тысяч тенге уменьшить, программу 452-018 "Капитальные расходы государственного органа" увеличить на 9150 тысяч тенге;
программу 451-007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" уменьшить на 303 тысяч тенге, программу 451-011 "Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат" увеличить на 303 тысяч тенге;
программу 451-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" уменьшить на 725 тысяч тенге, программу 122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" увеличить на 725 тысяч тенге;
программу 458-018 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" уменьшить на 25917 тысяч тенге, увеличить программу 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 8616 тысяч тенге, программу 458-015 "Освещение улиц населенных пунктов" на 17301 тысяч тенге;
программу 123-013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах" уменьшить на 23623 тысяч тенге, программу 123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" увеличить на 23623 тысяч тенге;
программу 458-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" уменьшить на 552 тысяч тенге, 458-012 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" увеличить на 552 тысяч тенге;

458-001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 400 мың теңгеге азайтылып, 458-049 "Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу" бағдарламасы 400 мың теңгеге көбейтілсін;
1) 122-003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 9705 мың теңгеге азайтылып, 122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 9705 мың теңгеге көбейтілсін;
451-001 "Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 534 мың теңгеге азайтылып, 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 378 мың теңгеге, 458-001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 156 мың теңгеге көбейтілсін;
123-008 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" бағдарламасы 16 мың теңгеге, 123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" 134 мың теңгеге азайтылып, 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 150 мың теңгеге көбейтілсін;
458-001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 1 мың теңгеге азайтылып, 458-031 "Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау" 1 мың теңгеге көбейтілсін.
2) 451-011 "Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу" бағдарламасы 149 мың теңгеге азайтылып, 451-005 "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек" бағдарламасы 59 мың теңгеге, 451-016 "18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар" бағдарламасы 90 мың теңгеге көбейтілсін.
3) 123-022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 1140 мың теңгеге азайтылып, 123-008 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" бағдарламасы 1140 мың теңгеге көбейтілсін;
464-040 "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға" бағдарламасы 588156 мың теңгеге азайтылып, 123-004 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы 534410 мың теңгеге, 464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасы 53746 мың теңгеге көбейтілсін;

программу 458-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" уменьшить на 400 тысяч тенге, 458-049 "Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов" увеличить на 400 тысяч тенге.
1) программу 122-003 "Капитальные расходы государственного органа" уменьшить на 9705 тысяч тенге, программу 122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" увеличить на 9705 тысяч тенге;
программу 451-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" уменьшить на 534 тысяч тенге, увеличить программу 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 378 тысяч тенге, программу 458-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" на 156 тысяч тенге;
уменьшить программу 123-008 "Освещение улиц населенных пунктов" на 16 тысяч тенге, программу 123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" на 134 тысяч тенге, увеличить программу 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 150 тысяч тенге;
программу 458-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" уменьшить на 1 тысяч тенге, программу 458-031 "Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов" увеличить на 1 тысяч тенге.
2) программу 451-011 "Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат" уменьшить на 149 тысяч тенге, увеличить программу 451-005 "Государственная адресная социальная помощь" на 59 тысяч тенге, программу 451-016 "Государственные пособия на детей до 18 лет" на 90 тысяч тенге.
3) 123-022 "Капитальные расходы государственного органа" уменьшить на 1140 тысяч тенге, увеличить программу 123-008 "Освещение улиц населенных пунктов" 1140 тысяч тенге;
программу 464-040 "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования" уменьшить на 588156 тысяч тенге, увеличить программы 123-004 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" на 534410 тысяч тенге, 464-003 "Общеобразовательное обучение" на 53746 тысяч тенге;

451-002 "Жұмыспен қамту бағдарламасы" бағдарламасы 11301 мың теңгеге азайтылып, 123-026 "Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету" бағдарламасы 11301 мың теңгеге көбейтілсін;
451-014 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету" бағдарламасы 22189 мың теңгеге азайтылып, 123-003 "Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету" бағдарламасы 21220 мың теңгеге, 451-001 "Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 969 мың теңгеге көбейтілсін;
451-001 "Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 93 мың теңгеге азайтылып, 451-021 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 93 мың теңгеге көбейтілсін;
451-001 "Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 35 мың теңгеге азайтылып, 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 35 мың теңгеге көбейтілсін;
123-009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бағдарламасы 533 мың теңгеге азайтылып, 123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасы 533 мың теңгеге көбейтілсін;
455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасы 140870 мың теңгеге азайтылып, 123-006 "Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау" бағдарламасы 140870 мың теңгеге көбейтілсін;
458-001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 166 мың теңгеге азайтылып, 458-031 "Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау" бағдарламасы 166 мың теңгеге көбейтілсін.
4) 122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 329 мың теңгеге азайтылып, 464-001 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 329 мың теңгеге көбейтілсін;
123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 30 мың теңгеге азайтылып, 123-014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру" бағдарламасы 30 мың теңгеге көбейтілсін;

программу 451-002 "Программа занятости" уменьшить на 11301 тысяч тенге, увеличить программу 123-026 "Обеспечение занятости населения на местном уровне" на 11301 тысяч тенге;
программу 451-014 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому" уменьшить на 22189 тысяч тенге, увеличить программу 123-003 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому" на 21220 тысяч тенге, 451-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" на 969 тысяч тенге;";
программу 451-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" уменьшить на 93 тысяч тенге, увеличить программу 451-021 "Капитальные расходы государственного органа" на 93 тысяч тенге;
программу 451-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" уменьшить на 35 тысяч тенге, увеличить программу 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 35 тысяч тенге;
программу 123-009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" уменьшить на 533 тысяч тенге, 123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" на 533 тысяч тенге;
программу 455-003 "Поддержка культурно-досуговой работы" уменьшить на 140870 тысяч тенге, увеличить программу 123-006 "Поддержка культурно-досуговый работы на местном уровне" на 140870 тысяч тенге;
программу 458-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" уменьшить на 166 тысяч тенге, увеличить программу 458-031 "Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов" на 166 тысяч тенге;
4) программу 122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" уменьшить на 329 тысяч тенге, увеличить программу 464-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" на 329 тысяч тенге,
программу 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" уменьшить на 30 тысяч тенге, увеличить программу 123-014 "Организация водоснабжения населенных пунктов" на 30 тысяч тенге;

464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасы 4568 мың теңгеге азайтылып, 464-005 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу" бағдарламасы 4568 мың теңгеге көбейтілсін;
464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасы 657 мың теңгеге азайтылып, 123-006 "Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау" бағдарламасы 525 мың теңгеге, 455-009 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету" бағдарламасы 132 мың теңгеге көбейтілсін;
464-067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасы 7955 мың теңгеге азайтылып, 467-037 "Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" бағдарламасы 7955 мың теңгеге көбейтілсін;
464-026 "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу" бағдарламасы 2439 мың теңгеге азайтылып, 123-027 "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру" бағдарламасы 2439 мың теңгеге көбейтілсін.
5) 122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 15 мың теңгеге азайтылып,
122-003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 15 мың теңгеге көбейтілсін;
123-014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру" бағдарламасы 21 мың теңгеге азайтылып, 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 21 мың теңгеге көбейтілсін;
464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасы 902 мың теңгеге азайтылып, 465-005 "Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту" бағдарламасы 59 мың теңгеге, 465-001 "Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 45 мың теңгеге, 123-004 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы 367 мың теңгеге , 464-007 "Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу" бағдарламасы 22 мың теңгеге, 464-009 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы 200 мың теңгеге, 464-001 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 209 мың теңгеге көбейтілсін;
464-067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасы 1314 мың теңгеге
азайтылып, 464-009 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы 1314 мың теңгеге көбейтілсін;
453-001 "Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 62 мың теңгеге азайтылып, 123-004 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы 62 мың теңгеге көбейтілсін.

программу 464-003 "Общеобразовательное обучение" уменьшить на 4568 тысяч тенге, увеличить программу 464-005 "Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)" на 4568 тысяч тенге;
программу 464-003 "Общеобразовательное обучение" уменьшить на 657 тысяч тенге, увеличить программу 123-006 "Поддержка культурно-досуговый работы на местном уровне" на 525 тысяч тенге, программу 455-009 "Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним" на 132 тысяч тенге;
программу 464-067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" уменьшить на 7955 тысяч тенге, увеличить программу 467-037 "Строительство и реконструкция объектов образования" на 7955 тысяч тенге;
программу 464-026 "Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020" уменьшить на 2439 тысяч тенге, увеличить программу 123-027 "Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020" на 2439 тысяч тенге.
5) программу 122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" уменьшить на 15 тысяч тенге, увеличить программу 122-003 "Капитальные расходы государственного органа" на 15 тысяч тенге;
программу 123-014 "Организация водоснабжения населенных пунктов" уменьшить на 21 тысяч тенге, увеличить программу 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 21 тысяч тенге;
программу 464-003 "Общеобразовательное обучение" уменьшить на 902 тысяч тенге, увеличить программу 465-005 "Развитие массового спорта и национальных видов спорта" на 59 тысяч тенге, программу 465-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта" на 45 тысяч тенге, программу 123-004 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" на 367 тысяч тенге, программу 464-007 "Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба" на 22 тысяч тенге, программу 464-009 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" на 200 тысяч тенге, программу 464-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" на 209 тысяч тенге;
программу 464-067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" уменьшить на 1314 тысяч тенге, увеличить программу 464-009 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" на 1314 тысяч тенге;
программу 453-001 "Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы
государственного планирования и управления района (города областного значения)" уменьшить на 62 тысяч тенге, увеличить программу 123-004 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" на 62 тысяч тенге.

4666093,2
003
Жалпы білім беру
4501535,2
006
Балаларға қосымша білім беру
164558
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
132327
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15746
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
23143
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
238
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
18947
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
74253
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7955
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7955
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
364293
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
21220
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
21220
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
271910
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
18648
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
65
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25343
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
564
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
13500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
88007
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
347
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2727
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
36404
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
69400
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
16905
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

4666093,2
003
Общеобразовательное обучение
4501535,2
006
Дополнительное образование для детей
164558
464
Отдел образования района (города областного значения)
132327
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15746
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
23143
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
238
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
18947
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
74253
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7955
037
Строительство и реконструкция объектов образования
7955
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
364293
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
21220
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21220
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
271910
002
Программа занятости
18648
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қағарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
65
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25343
005
Государственная адресная социальная помощь
564
006
Оказание жилищной помощи
13500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
88007
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық Қағарманы", почетных званий республики
347
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2727
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
36404
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
69400
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16905
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

11301
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
11301
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
58785
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53961
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1920
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1016
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1888
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1077
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1077
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1925009,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1239
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
1239
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24649,6
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
121
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
4000
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
761,2
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
19367,4
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
400
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
26441
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
26441
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
483613
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
286669,5
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
189105,5
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, сатып алуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
7838
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6645
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
6645

11301
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
11301
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
58785
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
53961
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1920
021
Капитальные расходы государственного органа
1016
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1888
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1077
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1077
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1925009,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1239
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1239
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24649,6
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
121
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
4000
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
761,2
033
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
19367,4
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
400
464
Отдел образования района (города областного значения)
26441
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
26441
467
Отдел строительства района (города областного значения)
483613
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
286669,5
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
189105,5
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища, развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, приобретение, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
7838
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6645
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
6645

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
022
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
008
Cпорт объектілерін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
12
Көлiк және коммуникация
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Басқалар

467
Отдел строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
033
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
022
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
467
Отдел строительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
467
Отдел строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
12
Транспорт и коммуникации
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
452
Отдел финансов района (города областного значения)
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц