2014 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 395 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 қаңтарда № 4583 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қазалы ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

Об организации общественных работ на 2014 год
Постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области от 25 декабря 2013 года № 395. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 января 2014 года № 4583. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии c Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қосымшаға сәйкес 2014 жылға қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдардың тiзбелерi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi бекiтiлсiн, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. "Қазалы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi қоғамдық жұмыстарға жұмыссыздарды жолдауды қамтамасыз етсiн.

1. Утвердить перечень организации, в которых будут проводиться общественные работы на 2014 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Казалинский районный отдел занятости и социальных программ" обеспечить направление безработных на общественные работы.