"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті 11-сессиясының N 73 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 ақпандағы N 79 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 06 наурызда N 4415 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 08 сәуірдегі N 57 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші  жойылды - (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 08.04.2014 N 57 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95-IV кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті 11-сессиясының N 73 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4380 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2013 жылғы 25 қаңтардағы N 7-8 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 123-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 434 362 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 805 906 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 974 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 841 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 622 641 мың теңге;
2) шығындар – 5 466 835 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 76 263 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 93 474 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17 211 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 1 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -109 736 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 109 736 мың теңге;
қарыздар түсімі – 93 474 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 17 211 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 33 473 мың теңге.";
4-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение очередной 11-сессии Кармакшинского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 73 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 февраля 2013 года N 79. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 06 марта 2013 года за N 4415. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 08 апреля 2014 года N 57)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 08.04.2014 N 57).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-IV "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной 11-сессии Кармакшинского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 73 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4380, опубликовано в районном газете "Қармақшы таңы" от 25 января 2013 года N 7-8) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 434 362 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 805 906 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 974 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 841 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 622 641 тысяч тенге;
2) затраты – 5 466 835 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 76 263 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 93 474 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17 211 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 1 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -109 736 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета   109 736 тысяч тенге;
поступление займов – 93 474 тысяч тенге;
погашение займов – 17 211 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 33 473 тысяч тенге.
подпункт 4) пункта 4 изложить в следующей редакции:

"4) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген адамдарға коммуналдық қызметтердің ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмекке - 37 392 мың теңге;";
4-тармақ мынадай мазмұндағы 8), 9) тармақшалармен толықтырылсын:
"8) Қармақшы ауданы Қармақшы елді мекеніндегі "N 113 "Қаракөл" қазақ орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің, Жосалы кентіндегі "Шоқан Уалиханов атындағы N 26 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің, Иіркөл елді мекеніндегі "N 106 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараттарын күрделі жөндеуден өткізуге мемлекеттік сараптама қорытындысымен жобалық сметалық құжаттарын әзірлеуге – 12 250 мың теңге;
9) аудандық және елді-мекендердің көшелерін маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуден өткізуге – 25 656 мың теңге.";
5-тармақтың 2), 3), 4), 5) тармақшалары алынып тасталсын;
5-тармақ мынадай мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) Қармақшы ауданы Көмекбаев елді мекеніндегі су сорғы стансасын қайта жаңғыртуға (1-кезең) – 14 735 мың теңге.";
5-1 тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 7-17-2 тармақтармен толықтырылсын:
"7-1. 2012 жылы республикалық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 4 433 мың теңгені облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.
7-2. 2012 жылы облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 29 040 мың теңгені облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.";
"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті 11-сессиясының N 73 шешімінің 146-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешім оның бірінші ресми жарияланған күннен бастап жүзеге енгізіледі және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Қармақшы аудандық
мәслихатының кезектен тыс
13-сессиясының төрағасы                       Е. Рзалиев
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы                          М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2013 жылғы "25" ақпандағы
кезектен тыс 13 сессиясының
N 79 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2012 жылғы "19" желтоқсандағы
кезекті 11-сессиясының N 73
шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

"4) на социальную помощь для оплаты коммунальных услуг лицам проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года и не награжденные орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны, с учетом банковских услуг - 37 397 тысяч тенге;
дополнить подпунктами 8), 9) пункта 4 следующего содержания:
"8) на разработку проектно-сметной документации с государственной экспертизой капитальных ремонт школ N 113 в населенном пункте Кармакшы, N 26 в поселке Жосалы, N 106 в населенном пункте Ирколь Кармакшинского района – 12 250 тысяч тенге;
9) на проведение капитальные и средние ремонты автомобильных дорог районного значения – 25 656 тысяч тенге.";
подпункты 2), 3), 4), 5) пункта 5 исключить;
дополнить подпунктом 6) пункта 5 следующего содержания:
"6) на реконструкцию насосной станции в населенном пункте Комекбаев Кармакшинского района (1-очередь) – 14 735 тысяч тенге;
подпункт 2) пункта 5-1 исключить;
дополнить пунктами 7-17-2 следующего содержания:
"7-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в 2012 году в областной бюджет в сумме 4 433 тысяч тенге.
7-2. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета в 2012 году в областной бюджет в сумме 29 040 тысяч тенге.
приложения 146 решения очередной 11 сессии Кармакшинского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 73 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" изложить согласно приложениям 123 к указанному решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной
13-сессии Кармакшинского
районного маслихата                         Е. Рзалиев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата                         М. Наятулы
Приложение 1
к решению внеочередной 13 сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "25" февраля 2013 года N 79
Приложение 1
к решению очередной 11 сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "19" декабря 2012 года N 73
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы