"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 14-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 сәуірдегі N 18-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 мамырда N 4445 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы N 705 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 19.03.2014 N 705 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 14-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 4382 болып тіркелген, "Жалағаш жаршысы" газетінің 2013 жылғы 16 қаңтардағы N 4, 2013 жылғы 19 қаңтардағы N 5, 2013 жылғы 23 қаңтардағы N 6, 2013 жылғы 26 қаңтардағы N 7, 2013 жылғы 30 қаңтардағы N 8 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 12,  3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 719 975 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 010 036 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8031 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 377 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 698 531 мың теңге;
2) шығындар – 5 764 102 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 115 984 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 129 825 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 13 841 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу-0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -113 592 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-113 592 мың теңге;
қарыздар түсімі- 129 825 мың теңге;
қарыздарды өтеу- 16 233 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 46 519 мың теңге.";
1-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1-1. 2013 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы "Басқа да салықтық емес түсімдер" ішкі сыныбы бойынша 2 461 мың теңгеге көбейтілсін.";

О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 14-2 "О бюджете района на 2013-2015 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24 апреля 2013 года N 18-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 мая 2013 года за N 4445. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 19 марта 2014 года N 705)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 19.03.2014 N 705).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 14-2 "О бюджете района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 4382, опубликовано в газете "Жалағаш жаршысы" от 16 января 2013 года N 4, от 19 января 2013 года N 5, от 23 января 2013 года N 6, от 26 января 2013 года N 7, от 30 января 2013 года N 8) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 719 975 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 010 036 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 031 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 377 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 698 531 тысяч тенге;
2) затраты – 5 764 102 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 115 984 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 129 825 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 841 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -113 592 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 113 592 тысяч тенге;
поступление займов - 129 825 тысяч тенге;
погашение займов - 16 233 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 46 519 тысяч тенге.";
пункт 1-1 изложить в новой редакции:
"1-1. Увеличить годовой прогноз доходов бюджета района на 2013 год по по подклассу "Прочие неналоговые поступления" на 2 461 тысяч тенге.";

мынадай мазмұндағы 1-4 және 1-5-тармақтармен толықтырылсын:
"1-4. 2013 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша "Мүлiкке салынатын салықтар" ішкі сыныбы бойынша 95 711 мың теңгеге көбейтілсін.
1-5. 2013 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстары бойынша келесі бюджеттік бағдарламалардан қысқартылсын:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілерімен қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламадан 3 000 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 58 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару" деген бюджеттік бағдарламадан 2 648 мың теңге;
2013 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша өзара ауыстырылатын шығыстар тізбесі 12-қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 14511-қосымшалары осы шешімнің 1234-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
көрсетілген шешім осы шешімге 5-қосымшаға сәйкес 12-қосымшаментолықтырылсын;
2. Жалағаш аудандық мәслихат аппаратының бас маманы (Б.Мұқашев) осы шешімнің Әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында, интернет-ресурстарды қоса алғанда ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Жалағаш аудандық мәслихатының
XVІІІ сессиясының төрағасы                М. ҚҰЛБОЛДИЕВ
Жалағаш аудандық
мәслихатының хатшысы                      К. СҮЛЕЙМЕНОВ

дополнить пунктами 1-4 и 1-5 следующего содержания:
"1-4. Увеличить годовой прогноз доходов бюджета района на 2013 год по по подклассу "Налоги на имущество" на 95 711 тысяч тенге.";
1-5. Из расходов бюджета района на 2013 год сократить со следующих бюджетных программ:
По администратору бюджетных программ "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":
3 000 тысяч тенге с бюджетной программы "Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида";
По администратору бюджетных программ "Отдел земельных отношений района (города областного значения)":
58 тысяч тенге с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)";
По администратору бюджетных программ "Отдел финансов района (города областного значения)":
2 648 тысяч тенге с бюджетной программы "Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета;
Утвердить взаимозаменяемые расходы по бюджетным программам бюджета района на 2013 год согласно приложению 12.".
приложения 14511 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1234 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 12 согласно приложению 5 к настоящему решению.
2. Главному специалисту аппарата Жалагашского районного маслихата (Мукашев Б.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах Юстиции и его дальнейшее официальное опубликование в средствах массовой информаций, включая интернет-ресурсы.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Председатель ХVІІІ сессии
Жалагашского районного маслихата         КУЛБОЛДИЕВ М.
Секретарь Жалагашского
районного маслихата                      СУЛЕЙМЕНОВ К.
Приложение 1
к решению Жалагашского районного

002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
145
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
309906
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
90640
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11700
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
11382
006
Тұрғын үй көмегі
13200
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
18101
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерiмен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
232
010
Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1019
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34902
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
65586
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілерімен қамтамасыз ету
19444
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12964
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29357
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
685
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
694
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1760850
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
500
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу
15413
004
Инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
208600
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру

002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
145
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
309906
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
90640
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11700
005
Государственная адресная социальная помощь
11382
006
Оказание жилищной помощи
13200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
18101
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
232
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1019
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34902
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
65586
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
19444
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
12964
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29357
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
685
021
Капитальные расходы государственного органа
694
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1760850
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
500
467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
15413
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
208600
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
200
12
Көлiк және коммуникация
21305
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
21305
2013 жылғы "24" сәуірдегі N 18-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 3-қосымша
2012 жылғы "20" желтоқсандағы N 14-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 5-қосымша
2013 жылға арналған кент және ауылдық округтері әкімдері  аппараттарының бюджеттік бағдарламалары шығыстары
мың теңге
Рет саны
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1
Жалағаш кенті әкімі аппараты

467
Отдел строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
200
12
Транспорт и коммуникации
21305
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
21305
Приложение 3
к решению Жалагашского районного
маслихата от "24" апреля 2013 года N 18-2
Приложение 5
к решению Жалагашского районного
маслихата от "20" декабря 2012 года N 14-2
Расходы бюджетных программ аппарата акимов поселка и аульных округов на 2013 год
тыс.тенге
Порядковый номер
Администратор бюджетных программ
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Освещение улиц населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Содержание мест захоронений и погребение безродных
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Капитальные расходы государственного органа
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1
Аппарат акима поселка Жалагаш

2496
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4121
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
640
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2615
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
366
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
57010
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
Мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу
2886
Инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
8600
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
7200
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
3844
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
3300
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
2800
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
4500
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
23380
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
11932
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
3746
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4500
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
686
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
2000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
10474
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
200
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
213
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

2496
Социальная помощь и социальное обеспечение
4121
Обеспечение деятельности центров занятости
640
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
2615
Капитальные расходы государственного органа
500
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
366
Жилищно-коммунальное хозяйство
57010
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
500
Отдел строительства района (города областного значения)
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
2886
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
8600
Развитие коммунального хозяйства
7200
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Освещение улиц населенных пунктов
3844
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3300
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
2800
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
Освещение улиц населенных пунктов
4500
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
23380
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
11932
Поддержка культурно-досуговой работы
3746
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4500
Функционирование районных (городских) библиотек
686
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
2000
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
Капитальные расходы государственного органа
500
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
Капитальные расходы государственного органа
500
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
10474
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
462
Отдел строительства района (города областного значения)
Развитие объектов сельского хозяйства
200
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
213
Капитальные расходы государственного органа

500
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
3978
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
2223
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2800
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
930
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
300
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
130
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
Көлiк және коммуникация
9000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5700
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3300
Басқалар
3698
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
600
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
2500

500
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
3978
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2223
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
98
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
2800
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
930
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
300
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
130
Капитальные расходы государственного органа
500
Транспорт и коммуникации
9000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
5700
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
3300
Прочие
3698
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
98
Поддержка предпринимательской деятельности
500
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
600
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
2500
Приложение 5
к решению Жалагашского районного

2013 жылғы "24" сәуірдегі N 18-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 5-қосымша
2012 жылғы "20" желтоқсандағы N 14-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 12-қосымша
2013 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша өзара ауыстырылатын шығыстар тізбесі
Шығыстар
5245
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

маслихата от "24" апреля 2013 года N 18-2
Приложение 12
к решению Жалагашского районного
маслихата от "20" декабря 2012 года N 14-2
Взаимозаменяемые расходы по бюджетным программам бюджета района на 2013 год
Расходы
5245
Государственные услуги общего характера
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

-212
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
60
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
-16
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
16
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
-18
Бiлiм беру
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1666
Жалпы бiлiм беру
-2204
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
-282
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
282
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
538
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
-194
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
194
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
-556
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
-52
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
152
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
-36
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
36
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
-50
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
50
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
-337
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
337
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
-52
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
52
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
-150
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
-192
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
192
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
-163
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
163
Көлiк және коммуникация
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
52
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

-212
Капитальные расходы государственного органа
60
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
-16
Капитальные расходы государственного органа
16
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
-18
Образование
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1666
Общеобразовательное обучение
-2204
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
-282
Капитальные расходы государственного органа
282
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
538
Социальная помощь и социальное обеспечение
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
-194
Капитальные расходы государственного органа
194
Жилищно-коммунальное хозяйство
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
-556
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Обеспечение санитарии населенных пунктов
-52
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
152
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
-36
Капитальные расходы государственного органа
36
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
-50
Капитальные расходы государственного органа
50
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
-337
Капитальные расходы государственного органа
337
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
-52
Капитальные расходы государственного органа
52
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
-150
Капитальные расходы государственного органа
150
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
Отдел строительства района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
-192
Капитальные расходы государственного органа
192
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
-163
Капитальные расходы государственного органа
163
Транспорт и коммуникации
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
52
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
Обеспечение функционирования автомобильных дорог