"2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 14-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы N 27-4 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 желтоқсанда N 4565 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы N 705 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 19.03.2014 N 705 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы N 61 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы N 174 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 4561 болып тіркелген) сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 14-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 4382 болып тіркелген, 2013 жылғы 30 қаңтарда "Жалағаш жаршысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 123-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 609 532 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 183 839 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8039 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 377 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 414 277 мың теңге;
2) шығындар – 5 653 659 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 168 795 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 182 636 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13 841 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -166 403 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –166 403 мың теңге;
қарыздар түсімі – 182 636 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16 233 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 14-2 "О бюджете района на 2013-2015 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2013 года N 27-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 декабря 2013 года за N 4565. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 19 марта 2014 года N 705)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 19.03.2014 N 705).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кызылординского областного маслихата от 24 декабря 2013 года  N 174 "О внесении изменений и дополнениий в решение Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2012 года N 61 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 4561) Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 14-2 "О бюджете района на 2013-2015 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 4382, опубликовано 30 января 2013 года в газете "Жалағаш жаршысы") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 609 532 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 183 839 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 039 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 377 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 414 277 тысяч тенге;
2) затраты – 5 653 659 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 168 795 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 182 636 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 841 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -166 403 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета- 166 403 тысяч тенге;
поступление займов – 182 636 тысяч тенге;
погашение займов – 16 233 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 46 519 мың теңге.";
1-8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1-8. 2013 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша "Жеке табыс салығы" ішкі сыныбы 11 200 мың теңгеге, "Ойын бизнесіне салық" ішкі сыныбы 76 мың теңгеге, "Басқа да салықтар" ішкі сыныбы 70 мың теңгеге, "Мемлекеттiк баж" ішкі сыныбы 760 мың теңгеге, "Мүлiкке салынатын салықтар" ішкі сыныбы 13 934 мың теңгеге, барлығы 26 040 мың теңгеге азайтылсын.";
мынадай мазмұндағы 1-12-тармақпен толықтырылсын:
"1-12. 2013 жылға арналған аудан бюджетінің бюджеттік бағдарламаларының шығындары бойынша 18 934 мың теңге қысқартылсын.";
мынадай мазмұндағы 8-5-тармақпен толықтырылсын:
"8-5. 2013 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен "Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру" деген бюджеттік бағдарламаға 3 157 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін;
9-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9-1. 2013 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаржысы есебінен төмендегі көлемде бюджеттік кредиттер қаралғаны ескерілсін:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер 52 811 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 145913-қосымшалары осы шешімнің 12345-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

движение остатков бюджетных средств – 46 519 тысяч тенге.";
пункт 1-8 изложить в новой редакции:
"1-8. Уменьшить годовой прогноз дохода бюджета района на 2013 год по подклассу "Индивидуальный подоходный налог" на 11 200 тысяч тенге, по подклассу "Налог на игорный бизнес" на 76 тысяч тенге, по подклассу "Прочие налоги" на 70 тысяч тенге, по подклассу "Государственная пошлина" на 760 тысяч тенге, по подклассу "Hалоги на имущество" на 13 934 тысяч тенге, всего на 26 040 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-12 следующего содержания:
"1-12. Сократить 18 934 тенге по расходам бюджетных программ бюджета района на 2013 год.";
дополнить пунктом 8-5 следующего содержания:
"8-5. Учесть, что в бюджет района на 2013 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в бюджетную программу "Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов" 3 157 тысяч тенге.";
пункт 9-1 изложить в новой редакции:
"9-1. Учесть, что в бюджет района на 2013 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены бюджетные кредиты в следующих размерах:
бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов 52 811 тысяч тенге.";
приложения 145913 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 12345 к настоящему решению.

2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Жалағаш аудандық мәслихатының
ХХVІI сессиясының төрағасы,
аудандық мәлихат хатшысы              К.СҮЛЕЙМЕНОВ
2013 жылғы "25 " желтоқсандағы N 27-4
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
1-қосымша
2012 жылғы "20" желтоқсандағы N 14-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Кірістер

2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Председатель ХХVІI сессии
Жалагашского районного маслихата,
секретарь районного маслихата              К.СУЛЕЙМЕНОВ
Приложение 1
к решению Жалагашского районного
маслихата от "25" декабря 2013 года N 27-4
Приложение 1
к решению Жалагашского районного
маслихата от "20" декабря 2012 года N 14-2
Бюджет района на 2013 год
Категория
Сумма тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

145
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
213227
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
31155
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
16154
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
2412
006
Тұрғын үй көмегі
3603
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
18831
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерiмен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
198
010
Үйден тәрбиеленiп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1019
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34886
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
53995
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
17714
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1563
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30288
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
485
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
924
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1711973
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
400
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
9003
004
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
4450
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу
19872
004
Инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
216186
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

145
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
213227
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
31155
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
16154
005
Государственная адресная социальная помощь
2412
006
Оказание жилищной помощи
3603
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
18831
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
198
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1019
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34886
016
Государственные пособия для детей до 18 лет
53995
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17714
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1563
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30288
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
485
021
Капитальные расходы государственного органа
924
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1711973
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
400
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
9003
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
4450
467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
19872
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
216186
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1379
12
Көлiк және коммуникация
21305
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
21305
2013 жылғы "25" желтоқсандағы N 27-4
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
3-қосымша
2012 жылғы " 20 " желтоқсандағы N 14-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
5-қосымша
2013 жылға арналған кент және ауылдық округтері әкімдері      аппараттарының бюджеттік бағдарламалары шығыстары
мың теңге
Рет саны
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің,ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде,ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1
Жалағаш кенті әкімі аппараты

467
Отдел строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
1379
12
Транспорт и коммуникации
21305
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
21305
Приложение 3
к решению Жалагашского районного
маслихата от "25" декабря 2013 года N 27-4
Приложение 5
к решению Жалагашского районного
маслихата от "20" декабря 2012 года N 14-2
Расходы бюджетных программ аппарата акимов поселка и сельских округов на 2013 год
тыс.тенге
Порядковый номер
Администратор бюджетных программ
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения,
поселка, села, сельского округа
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную  помощь
Освещение улиц населенных пунктов
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Содержание мест захоронений и погребение безродных
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы
"Развитие регионов"
Капитальные расходы государственного органа
1
Аппарат акима поселка Жалагаш

492
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
681
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
96
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттің орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
271
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
3
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
138
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5
Қорғаныс
409
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
149
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
260
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
74
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
74
Бiлiм беру
7512
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
3000
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
6
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3742
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
735
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
34788
Еңбекпен қамту бағдарламасы
720
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1246
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
8970
Тұрғын үй көмегі
9597
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
700
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерiмен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
34
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11591
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1730
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
200
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13879
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
550
Мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу

492
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
681
Капитальные расходы государственного органа
96
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
271
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
3
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
138
Капитальные расходы государственного органа
5
Оборона
409
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
149
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
260
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
74
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
74
Образование
7512
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
3000
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
29
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
6
Капитальные расходы государственного органа
3742
Строительство и реконструкция объектов образования
735
Социальная помощь и социальное обеспечение
34788
Программа занятости
720
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1246
Государственная адресная социальная помощь
8970
Оказание жилищной помощи
9597
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
700
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
34
Государственные пособия для детей до 18 лет
11591
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1730
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
200
Жилищно-коммунальное хозяйство
13879
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
550
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда

541
Инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
214
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
242
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
70
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
133
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
386
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
911
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
391
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
6649
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
3792
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
706
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
706
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
667
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
21
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
46
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
600
Көлiк және коммуникация
380
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Кентішілік (қалаішілік), қала маңындағы ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
380
Басқалар
40
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
40

541
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
214
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
242
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Освещение улиц населенных пунктов
70
Обеспечение санитарии населенных пунктов
133
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
386
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
911
Освещение улиц населенных пунктов
391
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
6649
Отдел строительства района (города областного значения)
Развитие коммунального хозяйства
3792
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
706
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
706
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
667
Развитие объектов сельского хозяйства
21
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
46
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков сел, сельских округов
600
Транспорт и коммуникации
380
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
380
Прочие
40
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
Капитальные расходы государственного органа
40