2013 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 13 ақпандағы N 287 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 04 наурызда N 4413 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару
және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы
23 қаңтардағы Заңына және "Халықты жұмыспен қамту туралы"
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес
аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

Об организации общественных работ на 2013 год
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 13 февраля 2013 года N 287. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 04 марта 2013 года N 4413. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от
23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат
района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қосымшаға сәйкес 2013 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тiзбелерi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi бекiтiлсiн, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары А.Ибрагимовке жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Жаңақорған ауданының әкімі
С. Тауипбаев
Жаңақорған ауданы әкiмдiгiнiң
2013 жылғы "13" ақпандағы
N 287 қаулысына қосымша
2013 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тiзбелерi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
N
Ұйымдардың тiзбесi
Қоғамдық жұмыстардың түрлерi
Көлемi мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi
Қаржыландыру көздерi
Қоғамдық жұмыстарға сұраныс (адам саны)
Қоғамдық жұмыстарға ұсыныс (адам саны)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
"Жаңақорған кентi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
1380 дана құжат,
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
10
10
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
3200 дана ағаш,
2700 дана бағана,
300,0-375,0 м2
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
211
211
2
"Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
2500-3000 дана құжат,
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
6
6
3
"Жаңақорған аудандық мұрағаты" мемлекеттiк мекемесi
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
300-350 дана құжат,
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
2
2
4
Қазақстан Республикасы еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау Министрлiгiнiң "Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттiк орталығы" Республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорынның Қызылорда облыстық филиалы, Жаңақорған аудандық бөлімшесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
300-350 дана құжат,
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
4
4
5
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы Соттардың қызметiн қамтамасыз ету департаментiнің (Қазақстан Республикасы жоғарғы Соты аппаратының) Қызылорда облыстық сотының кеңсесi мемлекеттiк мекемесi (Жаңақорған аудандық соты)
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар

1. Утвердить перечень организации, в которых будут проводиться общественные работы на 2013 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ибрагимову А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района
Тауипбаев С.
Приложение к постановлению
акимата Жанакорганского района
N 287 от "13" февраля 2013 года
Перечень организации, в которых будут проводиться общественные работы на 2013 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы
N
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия
Размеры оплаты труда участников
Источники финансирования
Спрос на общественные работы (количество человек)
Предложение на общественные работы (количество человек)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Жанакорган"
Технические работы по обработке различной документации
1380 штук документов,
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
10
10
Работы по озеленению и санитарной очистке
3200 штук деревьев, 2700 штук столбов, 300,0-375,0 м2
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
211
211
2
Государственное учреждение "Районный отдел занятости и социальных программ"
Технические работы по обработке различной документации
2500-3000 штук документов,
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
6
6
3
Государственное учреждение "Жанакоргансий районный архив"
Технические работы по обработке различной документации
300-350 штук документов,
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
4
Кызылординский областной филиал Республиканского Государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" (Жанакорганское районное отделение)
Технические работы по обработке различной документации.
300-350 штук документов,
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
5
Государственное учреждение "Канцелярия Кызылординского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан) (Жанакорганский районный суд)
Технические работы по обработке различной документации.

150-200 дана құжат,
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
2
2
6
"Қызылорда облысы сот актiлерiн орындау департаментi" мемлекеттiк мекемесiнiң Жаңақорған ауданының аумақтық бөлiмi филиалы
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
100-120 дана құжат,
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
1
1
7
" Жаңақорған аудандық iшкi iстер бөлiмi Қызылорда облыстық iшкi iстер Департаментi Қазақстан Республикасы iшкi iстер министрлiгi " мемлекеттiк мекемесi
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
150-250 дана құжат,
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
3
3
8
Қазақстан Республикасы Қорғаныс Министрлігінің "Қызылорда облысы Жаңақорған ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi
Азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеу, әскери қызметке шақыруды ұйымдастыруда техникалық көмек көрсету және шақыру қағаздарын тарату
400-450 шақыру қағазы,
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
5
5
9
"Жаңақорған аудандық мәдениет үйлері мен клубтары" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
60-80м2 жер көлемі,
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
1
1
10
Қызылорда облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның филиалы, Жаңақорған аудандық бөлімі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
2500-3500 дана құжат,
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
10
10
11
"Қызылорда облыстық прокуратура" мемлекеттік мекемесі, Жаңақорған аудандық прокуратурасы
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
150-200 дана құжат,
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
2
2
12
"Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігі Салық комитетінің Қызылорда облысы бойынша Салық департаментінің Жаңақорған ауданы бойынша Салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар

150-200 штук документов,
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
6
Филиал " Жанакорганский районный территориальный отдел Департамента по исполнению судебных актов Кызылординской области"
Технические работы по обработке различной документации
100-120 штук документов,
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
1
1
7
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Жанакорганского района Департамента внутренних дел Кызылординской области Министерство внутренних дел Республики Казахстан"
Технические работы по обработке различной документации.
150-250 штук документов,
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
3
3
8
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Жанакорганского района Кызылординской области" Министерства обороны Республики Казахстан
Оказание технической по-мощи при организаций приписки к призывным участкам и призыву граж-дан на воинскую службу, рассылка повесток
400-450 повесток
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
5
5
9
Государственное коммунальное казенное предприятие "Жанакорганские районные дома культуры и клубы"
Работы по озеленению и санитарной очистке
60-80 м2,
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
1
1
10
Филиал Республиканского государсвенного предприятия "Центр обслуживания населения по Кызылординской области" (Жанакорганский районный отдел)
Технические работы по обработке различной документации
2500-3500 штук документов,
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
10
10
11
Государственное учреждение "Кызылординская областная прокуратура" (Жанакорганская районная прокуратура)
Технические работы по обработке различной документации
150-200 штук документов,
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
12
Государственное учреждение " Налоговое управление по Жанакорганскому району Налогового Департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства Финансов Республики Казахстан"
Технические работы по обработке различной документации

250-300 дана құжат,
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
2
2
39
"Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінің (қаржы полициясының) Қызылорда облысы бойынша Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес департаменті (қаржы полициясы) мемлекеттік мекемесі, Оңтүстік аймағы бойынша ауданаралық қаржы полициясы бөлімі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
150-200 дана құжат,
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
2
2
Барлығы
488
488

250-300 штук документов,
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
39
Государственное учреждение "Департамент по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) по Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции) по южному региону Межрайонный отдел финансовой полиции
Технические работы по обработке различной документации
150-200 штук документов,
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
Итого
488
488