"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 101 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 ақпандағы N 110 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 наурызда N 4418 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 қаңтардағы N 12 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 23.01.2014 N 12 хатымен).
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 101 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 4386 болып тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2013 жылдың 16 және 19 қаңтардағы нөмірлерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және  3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7 871 304 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 082 044 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 705 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 895 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 778 660 мың теңге;
2) шығындар – 8 038 636 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 111 268 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 129 825 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18 557 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 10 504 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 10 504 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -289 104 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 289 104 мың теңге";
2) аталған шешімнің 146-қосымшалары осы шешімнің 12,  3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХV сессиясының төрағасы               Т. ҚАЛДЫБАЕВ
Аудандық мәслихат хатшысы                 А. НАЛИБАЕВ
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2013 жылғы 28 ақпандағы кезектен тыс
ХV сессиясының N 110 шешіміне
1-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті
ХІV сессиясының N 101 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
1.Кірістер

О внесении изменений в решение районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 101 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 28 февраля 2013 года N 110. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 марта 2013 года за N 4418. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23 января 2014 года N 12)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо  Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23.01.2014 N 12).
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 101 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4386, опубликовано в номерах газеты "Жаңақорған тынысы" от 16 и 19 января 2013 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 871 304 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 082 044 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 705 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 895 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 778 660 тысяч тенге;
2) затраты – 8 038 636 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 111 268 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 129 825 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18 557 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 10 504;
приобретение финансовых активов – 10 504;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -289 104 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 289 104 тысяч тенге;
2) приложения 146 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной
ХV сессии районного маслихата               Т. КАЛДЫБАЕВ
Секретарь районного маслихата               А. НАЛИБАЕВ
Приложение 1 к решению внеочередной
ХV сессии Жанакорганского районного
маслихата от 28 февраля 2013 года N 110
Приложение 1 к решению очередной ХІV
сессии Жанакорганского районного
маслихата от 19 декабря 2012 года N 101
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
111
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
111
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
552341
2
Әлеуметтiк көмек
511165
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
511165
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
103120
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
20093
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
18452
006
Тұрғын үй көмегі
22898
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38770
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
118
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5608
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
49966
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
199697
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілерімен қамтамасыз ету
33055
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
19388
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
41176
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
41176
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38552
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2624
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1148272
1
Тұрғын үй шаруашылығы
267160
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
244613
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
10500
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
234113
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
22547
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
111
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
111
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
552341
2
Социальная помощь
511165
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
511165
002
Программа занятости
103120
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
20093
005
Государственная адресная социальная помощь
18452
006
Оказание жилищной помощи
22898
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38770
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық Қаһарманы", почетных званий республики
118
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5608
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
49966
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
199697
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
33055
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
19388
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
41176
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
41176
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
38552
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2624
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1148272
1
Жилищное хозяйство
267160
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
244613
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
10500
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
234113
467
Отдел строительства района (города областного значения)
22547
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда

10504
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
10504
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
-289104
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
289104
7
Қарыздар түсiмi
129825
01
Мемлекеттiк iшкi қарыздар
129825
2
Қарыз алу келiсiм-шарттары
129825
03
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергiлiктi атқарушы органы алатын қарыздар
129825
16
Қарыздарды өтеу
18557
1
Қарыздарды өтеу
18557
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлiмi
18557
008
Жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
18557
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
177836
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
177836
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
177836
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
177836
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2013 жылғы 28 ақпандағы кезектен тыс
XV сесиясының N 110 шешіміне
2-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті
ХІV сессиясының N 101 шешіміне
4-қосымша
2013 жылға кент, ауылдық округтерге қаралған қаржы бөлінісі
р/с Кент, ауылдық округтердің атауы Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнiң қызметiн қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер Мемлекеттiк органдардың күрделi шығыстары Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрiгерлiк көмек көрсететiн ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткiзудi ұйымдастыру Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету Елдi мекендерде көшелердi жарықтандыру Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға Барлығы
1
Жаңақорған к/ә

10504
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
10504
5. Дефицит бюджета (профицит)
-289104
6. Финансирование дефицита бюджета (использование профицита бюджета)
289104
7
Поступления займов
129825
01
Внутренние государственные займы
129825
2
Договоры займа
129825
03
Займы, получаемые местным исполнительным органом района (города областного значения)
129825
16
Погашение займов
18557
9
Погашение займов
18557
452
Отдел финансов района (города областного значения)
18557
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
18557
8
Используемые остатки бюджетных средств
177836
01
Остатки бюджетных средств
177836
1
Свободные остатки бюджетных средств
177836
01
Свободные остатки бюджетных средств
177836
Приложение 2 к решению внеочередной
ХV сессии Жанакорганского районного
маслихата от 28 февраля 2013 года N 110
Приложение 4 к решению очередной ХІV
сессии Жанакорганского районного
маслихата от 19 декабря 2012 года N 101
Распределение сумм, предусмотренных на 2013 год поселкам, аульным округам
п/п Наименование поселков, аульных округов Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа Капитальные расходы государственных органов Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь Благоустройство и озеленение населенных пунктов Обеспечение санитарии населенных пунктов Освещение улиц населенных пунктов
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования Всего
1
Жанакорганский п/а

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
10504
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
10504

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10504
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
10504