"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 101 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2013 жылғы 16 мамырдағы N 124 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 24 мамырда N 4455 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 қаңтардағы N 12 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 23.01.2014 N 12 хатымен).
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 101 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 4386 болып тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2013 жылдың 16 және 19 қаңтардағы нөмірлерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және  3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7 893 774 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 082 044 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 705 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 895 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 801 130 мың теңге;
2) шығындар – 8 061 106 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 111 268 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 129 825 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18 557 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 10 504 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 10 504 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -289 104 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 289 104 мың теңге";
2-тармақ алып тасталсын.
14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХVІІ сессиясының төрағасы                   М. ЖАЙСАҢБАЕВ
Аудандық мәслихат хатшысы                   А. НАЛИБАЕВ
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2013 жылғы 16 мамырдағы кезекті
XVІІ сессиясының N 124 шешіміне
1-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті
XІV сессиясының N 101 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
1.Кірістер

О внесении изменений в решение районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 101 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 16 мая 2013 года N 124. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 мая 2013 года за N 4455. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23 января 2014 года N 12)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо  Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23.01.2014 N 12).
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 101 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4386, опубликовано в номерах газеты "Жаңақорған тынысы" от 16 и 19 января 2013 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 893 774 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 082 044 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 705 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 895 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 801 130 тысяч тенге;
2) затраты – 8 061 106 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 111 268 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 129 825 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18 557 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 10 504 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 10 504 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -289 104 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 289 104 тысяч тенге";
пункт 2 исключить.
приложения 14 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Председатель очередной
ХVІІ сессии районного маслихата           М. ЖАЙСАНБАЕВ
Секретарь районного маслихата             А. НАЛИБАЕВ
Приложение 1
к решению очередной ХVІІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 16 мая 2013 года N 124
Приложение 1
к решению очередной ХІV сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 19 декабря 2012 года N 101
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
111
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
111
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
560105
2
Әлеуметтiк көмек
518929
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
518929
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
104693
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
20093
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
18452
006
Тұрғын үй көмегі
22898
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
44961
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
118
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5608
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
49966
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
199697
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілерімен қамтамасыз ету
33055
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
19388
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
41176
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
41176
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38552
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2624
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1162978
1
Тұрғын үй шаруашылығы
267160
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
244613
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
10500
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
234113
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
22547
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
111
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
111
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
560105
2
Социальная помощь
518929
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
518929
002
Программа занятости
104693
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
20093
005
Государственная адресная социальная помощь
18452
006
Оказание жилищной помощи
22898
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
44961
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық Қаһарманы", почетных званий республики
118
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5608
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
49966
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
199697
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
33055
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
19388
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
41176
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
41176
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
38552
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2624
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1162978
1
Жилищное хозяйство
267160
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
244613
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
10500
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
234113
467
Отдел строительства района (города областного значения)
22547
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда