"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 101 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 тамыздағы N 154 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 қыркүйекте N 4507 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 қаңтардағы N 12 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 23.01.2014 N 12 хатымен).
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 101 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 4386 болып тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2013 жылдың 16 және 19 қаңтардағы нөмірлерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағының 1)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 8 253 691 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 483 086 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 165 705 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 895 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 602 005 мың теңге;".
аталған шешімнің 1-тармағының 2)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 8 432 451 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-тармағының 3)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) таза бюджеттік кредит беру – 111 268 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 129 825 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18 557 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-тармағының 4)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0";
аталған шешімнің 1-тармағының 5)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы – - 290 028 мың теңге";
аталған шешімнің 1-тармағының 6)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 290 028 мың теңге";
аталған шешімнің 14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Жаңақорған ауданы
мәслихатының кезектен тыс
ХХІІ сессиясының төрағасы                Н. КӨЛЖАНОВ
Жаңақорған ауданы
мәслихатының хатшысы                     А. НАЛИБАЕВ
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
кезекті XІV сессиясының N 101 шешіміне
1-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2013 жылғы 23 тамыздағы
кезектен тыс XХІІ сессиясының N 154 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
1.Кірістер

О внесении изменений в решение районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 101 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23 августа 2013 года N 154. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 сентября 2013 года за N 4507. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23 января 2014 года N 12)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо  Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23.01.2014 N 12).
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстана" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 101 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4386, опубликовано в номерах газеты "Жаңақорған тынысы" от 16 и 19 января 2013 года) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 8 253 691 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 483 086 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 165 705 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 895 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 602 005 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"2) затраты – 8 432 451 тысяч тенге;";
подпункт 3) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"3) чистое бюджетное кредитование – 111 268 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 129 825 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18 557 тысяч тенге;";
подпункт 4) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;";
подпункт 5) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"5) дефицит бюджета – - 290 028 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита бюджета - 290 028 тысяч тенге;";
приложения 14 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной
ХХІІ сессии Жанакорганского
районного маслихата                       Н. КОЛЖАНОВ
Секретарь Жанакорганского
районного маслихата                       А. НАЛИБАЕВ
Приложение 1
к решению очередной ХІV сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 19 декабря 2012 года N 101
Приложение 1
к решению внеочередной ХХII сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 23 августа 2013 года N 154
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
18512
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
14557
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3955
3.Таза бюджеттік кредит беру
111268
Бюджеттік кредиттер
129825
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары
129825
1
Ауыл шаруашылығы
129825
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлiмi
129825
008
Ауылдық елдi мекендердiң әлеуметтiк саласының мамандарын әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыру үшiн бюджеттiк кредиттер
129825
Бюджеттiк кредиттердi өтеу
18557
5
Бюджеттiк кредиттердi өтеу
18557
01
Бюджеттiк кредиттердi өтеу
18557
1
Мемлекеттiк бюджеттен берiлген бюджеттiк кредиттердi өтеу
18557
13
Жеке тұлғаларға жергiлiктi бюджеттен берiлген бюджеттiк кредиттердi өтеу
18557
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
-290028
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
290028
7
Қарыздар түсiмi
129825
01
Мемлекеттiк iшкi қарыздар
129825
2
Қарыз алу келiсiм-шарттары
129825
03
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергiлiктi атқарушы органы алатын қарыздар
129825
16
Қарыздарды өтеу
18557
1
Қарыздарды өтеу
18557
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлiмi
18557
008
Жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
18557
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
178760
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
178760
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
178760
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
178760
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
кезекті XIV сессиясының N 101 шешіміне
4-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2013 жылғы 23 тамыздағы
кезектен тыс XХІІ сессиясының N 154 шешіміне
2-қосымша
2013 жылға кент, ауылдық округтерге қаралған қаржы бөлінісі
р/с Кент, ауылдық округтердің атауы Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнiң қызметiн қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер Мемлекеттiк органдардың күрделi шығыстары Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрiгерлiк көмек көрсететiн ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткiзудi ұйымдастыру Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету Елдi мекендерде көшелердi жарықтандыру Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру Жұмыспен қамту - 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру Елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары Барлығы
1
Жаңақорған к/ә

452
Отдел финансов района (города областного значения)
18512
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
14557
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
3955
3.Чистое бюджетное кредитование
111268
Бюджетные кредиты
129825
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
129825
1
Сельское хозяйство
129825
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
129825
008
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
129825
Погашение бюджетных кредитов
18557
5
Погашение бюджетных кредитов
18557
01
Погашение бюджетных кредитов
18557
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
18557
13
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета физическим лицам
18557
5. Дефицит бюджета (профицит)
-290028
6. Финансирование дефицита бюджета (использование профицита бюджета)
290028
7
Поступления займов
129825
01
Внутренние государственные займы
129825
2
Договоры займа
129825
03
Займы, получаемые местным исполнительным органом района (города областного значения)
129825
16
Погашение займов
18557
9
Погашение займов
18557
452
Отдел финансов района (города областного значения)
18557
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
18557
8
Используемые остатки бюджетных средств
178760
01
Остатки бюджетных средств
178760
1
Свободные остатки бюджетных средств
178760
01
Свободные остатки бюджетных средств
178760
Приложение 4
к решению очередной ХІV сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 19 декабря 2012 года N 101
Приложение 2
к решению внеочередной ХХII сессии
Жанакорганского районного маслихата
от 23 августа 2013 года N 154
Распределение сумм, предусмотренных на 2013 год поселкам, сельским округам
н/п Наименование поселков, сельских округов Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа Капитальные расходы государственных органов Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь Благоустройство и озеленение населенных пунктов Обеспечение санитарии населенных пунктов Освещение улиц населенных пунктов Организация водоснабжения населенных пунктов Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020 Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций Всего
1
Жанакорганский с/о